Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

lt133

Man kažkaip sunku prisiversti vėl tą patį daryti, nes reikia laikytis šalto proto, medituoti ir pan..

DEUS

Norint susapnuoti samoninga sapna/ patirti astraline kelione, reikia medituoti (kaip buvo mineta)  ir praktikuoti joga.  Kaip sakoma, sveikame kune, sveika siela.  :)

.L.U.T.H.O.R.

Jogos tikrai nebūtina praktikuoti :)

Strategas

Jap, gryna tiesa, yra begalės kelių norimam tikslui pasiekti. Kaip ir bet kur...  ;)

Evilazh

Senai jau rašiau forume, bet štai aš vėl čia..

Jau senai praktikuoju astralines keliones, bet kaip ir niekada nepavyko tobulai dar "nukeliauti" ir matyti tai kaip aš norėčiau, bet.. vakar, vėl kaip ir visada, atsiguliau į lovą.. džiaugiuosi, kad buvo labai tyli naktis, jokio garso iš išorinio, taigi.. susikaupiau, ir pradėjau tiesiog apie nieką negalvoti, po 15 minučių.. nieko negalvojęs, pradėjo kaip ir kutenti kūno vietas, tai atsiminiau.. kad siunčiami signalai kūnui, jeigu pasikasai taigi duodamas signalas, kad.. dar nemiegi, taigi ignoravau viską, kol pradėjau nejusti pirštų, vėliau pačios rankos, ir kaklas atsipalaidavo, toks jausmas.. lyg kybočiau ant virvių, keistas ir gana įdomus jausmas. Taigi, pradėjau su akimis žiūrėti užsimerkęs virš savo galvos, ir pamačiau šviesą, kurios aišku ir nebuvo kambaryje, nes ruletai nuleisti, visa aparatūra išjungta, tai buvo tik mano akyse.. jausmas atsirado, lyg sukčiausi ratu, tada pradėjau truputį mastyti, jog.. yra virvė su kuria galiu išeiti iš kūno, bet.. labai nepavyko, nes vis tas žvaigždynas man atsirasdavo akyse, pilną baltų taškiukų tamsoje, kol atsirado tai ko nesitikėjau, visokios figūros, veidai ir formos, veidai buvo tokie "baisūs" tarsi demonų kokių, išsigandau ir staigiai atsimerkiau, ir vėl buvo viskas ramu.. norėjau tęsti toliau, tačiau jau buvau pavargęs išbūti tiek laiko, taigi užmigau.

Domas

Citata iš: Evilazh  spalio 11, 2013, 21:36:49


kol atsirado tai ko nesitikėjau, visokios figūros, veidai ir formos, veidai buvo tokie "baisūs" tarsi demonų kokių, išsigandau ir staigiai atsimerkiau, ir vėl buvo viskas ramu.. norėjau tęsti toliau, tačiau jau buvau pavargęs išbūti tiek laiko, taigi užmigau.

Visi tie veidai, figūros yra proto darbas, jis nesąmoningai kuria tai, neišsgąsk kita karta, o tiesiog nekreipk dėmesio ir po kiek laiko išnyks. :)

Evilazh

Stengsiuosi neišsigąsti.. beje, turiu klausima, kai jau pasieki visus etapus ir "išeini iš kūno" kaip matai viską? Ar matai iš akių lyg jos atmerktos būtu kaip dabar, ryškiai ir jautriai, ar jausmas lyg sapnuoji, matai vaizdą neryškiai..

Domas

Citata iš: Evilazh  spalio 11, 2013, 22:51:47
Stengsiuosi neišsigąsti.. beje, turiu klausima, kai jau pasieki visus etapus ir "išeini iš kūno" kaip matai viską? Ar matai iš akių lyg jos atmerktos būtu kaip dabar, ryškiai ir jautriai, ar jausmas lyg sapnuoji, matai vaizdą neryškiai..

Na negaliu aš tau padėt su šiuo klausimu, nes asmeniškai buvai tik labai trumpam atsiskyręs nuo kūno, ir iškart grižau atgal, ir tuo metu dar nieko nemačiau. :)

Evilazh

Aišku, dėkui už informaciją, pranešiu šioje temoje, jeigu kažką pasieksiu ateinančiu laiku!

lt133

Matymas kitoks, nei įprastinis. Nes akys visai kitos, didesnį diapazoną mato. Čia sakau, kaip aš patyriau.

O tai, ką matai išėjęs, gali būti tavo prikurtos lervos. Aš irgi mačiau bjaurių dalykų.

Evilazh

Šiaip, gal parašysiu ne į temą, bet labai norėčiau tuo pasidalinti su jumis..

Vieną naktį, norėdamas nukeliauti už kūno ribų.. meditavau labai ilgą laiką, buvo ramu, tyla.. aš buvau atsisėdęs, galva nuleidęs, visiškai atsipalaidavęs, tiesiog.. atrodė lyg niekas neegzistuotu. Tačiau, kai jaučiausi pasiruošęs, atsiguliau ir gulėjau ilgą laiką neužmigęs, staiga atsimerkiu.. jaučiu lyg kažkas kvėpuotu tiesiai man į veidą, jausmas toks šiurpus, jauti kaip šiluma ateina į veidą ir išgirdau netgi garsą, toks lyg kažkas išleistu orą iš burnos, tačiau tai sklido virš mano galvos, aš nesapnavau, staiga įjungiau šviesą kambaryje, kuriame senai senai prieš daug labai metų buvo pašarvotas mano tėtis.

Kas tai galėjo būti? Ką tai reiškia? Ar man gresia koks pavojus? Labai norėčiau sužinoti, ką visą tai reiškia..

Strategas

  Miego paralyžius.... Taip būna, rink info ir nebijok nieko. :)

tomas.pz.7

#372
lapkričio 24, 2013, 17:20:59 Redagavimas: lapkričio 24, 2013, 17:22:33 by tomas.pz.7
sveiki, skaiciau jusu sita tema, ne visa, bet kiek isiskaiciau supratau kad kaip ir pats buvau astraliniai "isejas", karta su draugais rukem salvija, buvom prie nemuno tokioj kaip pavesineje, ir kai parukiau, maciau save sone, lyg buciau dvasia ar kazkas panasei. ar tai galima tuo pavadinti?

tomas.pz.7

Citata iš: Evilazh  spalio 11, 2013, 23:45:23
Šiaip, gal parašysiu ne į temą, bet labai norėčiau tuo pasidalinti su jumis..

Vieną naktį, norėdamas nukeliauti už kūno ribų.. meditavau labai ilgą laiką, buvo ramu, tyla.. aš buvau atsisėdęs, galva nuleidęs, visiškai atsipalaidavęs, tiesiog.. atrodė lyg niekas neegzistuotu. Tačiau, kai jaučiausi pasiruošęs, atsiguliau ir gulėjau ilgą laiką neužmigęs, staiga atsimerkiu.. jaučiu lyg kažkas kvėpuotu tiesiai man į veidą, jausmas toks šiurpus, jauti kaip šiluma ateina į veidą ir išgirdau netgi garsą, toks lyg kažkas išleistu orą iš burnos, tačiau tai sklido virš mano galvos, aš nesapnavau, staiga įjungiau šviesą kambaryje, kuriame senai senai prieš daug labai metų buvo pašarvotas mano tėtis.


jei gerai supratau tai Tau buvo miego paralyzius, kai miegi,staiga atsikeli, bet Tavo smegenys dar vis miega. placiau cia http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=255.45

Kas tai galėjo būti? Ką tai reiškia? Ar man gresia koks pavojus? Labai norėčiau sužinoti, ką visą tai reiškia..

ajolu

Citata iš: Evilazh  spalio 11, 2013, 21:36:49
kol atsirado tai ko nesitikėjau, visokios figūros, veidai ir formos, veidai buvo tokie "baisūs" tarsi demonų kokių, išsigandau ir staigiai atsimerkiau, ir vėl buvo viskas ramu.. norėjau tęsti toliau, tačiau jau buvau pavargęs išbūti tiek laiko, taigi užmigau.

tai gal tiesiu taikymu į tamsos astralą pataikei :)

Aukštyn