Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 17:04:50
As nekalbu isgalvotu istoriju, kad gauti demesio.


Tu išvis nieko nekalbi, tik bandai paneigt kažką, kad gaut dėmesio :D

donis

As tik isreiskiu savo nuomone sia tema, kazi ar kas noretu tokio demesio koki gavau as.

Benamis

Baikime asmeniskumus :-[

gakeris

Gerai čia jau žiauriai off-topic atgal prie temos .  :)

la.benas

Gerai, atgal prie temos. Šiandien mėginsiu tai atlikt, tik ko gero prieš tai derėtų pasiskaityti... Žodžiu bandymas bus toks - kam nors iš namiškiu liepsiu užrašyti man nematant žodį, ir lapelį padėt į mano nurodytą vietą. Pamėginsiu išėjęs iš kūno perskaityti ten esanti žodį.

wolfing

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 14:12:39
Aš negaliu įrodyti, kad man skauda koją, bet aš galiu įrodyti, kad kojos skausmas egzistuoja, sukeldamas ta skausmą kitam žmogui. :) Obe egzistavimo kol kas dar niekas neįrodė... Just sayin:D

įrodik kad galvoji ;D cia labai panaisiai bus su OBE aišku neskaitant tu aparatu kurie fiksuoja smegenu veikla ;D o jei rimčiau, tai pats praktikuok jei nori išsiaiškinti ar tai egzistuoja ar ne!!! Kol pats nepabandysi niekad nežinosi ir "stumsi" ant tu kuriems tai pavyksta. Tai paprasta. ^^ Visko įroditi kitam neimanoma! Bet tu tai Viska gali įroditi sau, pats patvirtinti ir tai tada bus tavo patirtis. Ir tada jau ginčisies su tokiais kaip tu dabar ir bandydamas irodyti savo tiesa... jaučiu jau pradedu visai i pievas klysti... ;D nu esme turejai suprasti ;D

donis

Wolfing as gal kokius 3 menesius tai praktikuoju, zinoma ne kasdien, bet daznai ir kol kas neradau jokiu obe egzistavimo irodymu, todel taip ir rasau :D

wolfing

pasakysiu tau toki dalyka: visi kuriuos pažystu į astrala išejo per +1metus

wolfing

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 21:43:16
Wolfing as gal kokius 3 menesius tai praktikuoju, zinoma ne kasdien, bet daznai ir kol kas neradau jokiu obe egzistavimo irodymu, todel taip ir rasau :D

dabar tik supratau ka parašiai... Kam tu išvis praktikuoji su tokiom nuostatom???? Tavo praktikos su tokiom nuostamom bus beveik bevertes kad ir 5metus praktikuotum(nors ir yra gana didelis šansas kad per toki laika ir išeitum...)!! kad jei ir išeitum daug šansu kad tu tuo nepatikėsi ir pagalvosi kad tai labai ryškus SS. Skeptikas buvai, skeptikas liksi, kol nepakeisi savo nusistatimo! Paprasta logika kuria nekiekvienas perpranta...

Benamis

Wolfing nerasyk 2 pranesimu is eiles, naudok mygtuka Keisti. Dekui :)

wolfing

atisprašau. Pasistenksiu kita karta taip ir padaryti ^^

donis

Mano nuostatos kilo is praktikos, be to sklando gandai, kad astralines keliones nebera imanomos, tai kazi ar verta toliau praktikuoti.

Marius

Citata iš: wolfing  kovo 17, 2013, 21:56:18
pasakysiu tau toki dalyka: visi kuriuos pažystu į astrala išejo per +1metus


O tai bent ar gryžo?Ar emigravo į astralą?;-)

Nežinau..visi tie ginčai apie astralus,kuo toliau tuo labiau tampa beprasmiai.Vieni sakosi ''išeiną'' tenai,kiti, kurie gal bandė ir nepavyko sako ,kad tai ''bullsh...'' bet esmė ,kad vis atsiduriama ties viena tiesa-gal ten ir yra pabuvojusių,bet kol nepateikti yrodymai,tai tik ir telieka KALBOMIS IR GINČAIS,ir nei daugiau ,nei mažiau..galima putotis ir aiškint ,kaip skaraidai astralu,kaip pažysti milijona žmonių ten pabuvojusių,bet galų gale tai liks tik žodžiai,žodžiai be jokio apčiuopiamo pagrindo..
Taip kad visiems skraidantiems astraluose linkiu,tyliai ir be karšligiškų emomocijų beyrodinėjant savo tiesas toliau skraidyt.O netikintiems ir tiems kuriems nesigavo,tiesiog aplenkt šią diskusija,nes nemanau,kad kažka astralistam išaiškinsit..

Martinax

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 22:34:11
Mano nuostatos kilo is praktikos, be to sklando gandai, kad astralines keliones nebera imanomos, tai kazi ar verta toliau praktikuoti.


Keistas tu kažkoks, gandais tiki  ;D ;D ;D
O tuos gandus skleidžia tie kurie net nebandė ar nėra išėję į astralą  :D :D :D

wolfing

#314
kovo 17, 2013, 23:14:18 Redagavimas: kovo 17, 2013, 23:38:45 by wolfing
Citata iš: Martinax  kovo 17, 2013, 22:47:19
Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 22:34:11
Mano nuostatos kilo is praktikos, be to sklando gandai, kad astralines keliones nebera imanomos, tai kazi ar verta toliau praktikuoti.


Keistas tu kažkoks, gandais tiki  ;D ;D ;D
O tuos gandus skleidžia tie kurie net nebandė ar nėra išėję į astralą  :D :D :D

close enough.
Citata iš: Marius  kovo 17, 2013, 22:46:44
Citata iš: wolfing  kovo 17, 2013, 21:56:18
pasakysiu tau toki dalyka: visi kuriuos pažystu į astrala išejo per +1metus


O tai bent ar gryžo?Ar emigravo į astralą?;-)

Nežinau..visi tie ginčai apie astralus,kuo toliau tuo labiau tampa beprasmiai.Vieni sakosi ''išeiną'' tenai,kiti, kurie gal bandė ir nepavyko sako ,kad tai ''bullsh...'' bet esmė ,kad vis atsiduriama ties viena tiesa-gal ten ir yra pabuvojusių,bet kol nepateikti yrodymai,tai tik ir telieka KALBOMIS IR GINČAIS,ir nei daugiau ,nei mažiau..galima putotis ir aiškint ,kaip skaraidai astralu,kaip pažysti milijona žmonių ten pabuvojusių,bet galų gale tai liks tik žodžiai,žodžiai be jokio apčiuopiamo pagrindo..
Taip kad visiems skraidantiems astraluose linkiu,tyliai ir be karšligiškų emomocijų beyrodinėjant savo tiesas toliau skraidyt.O netikintiems ir tiems kuriems nesigavo,tiesiog aplenkt šią diskusija,nes nemanau,kad kažka astralistam išaiškinsit..

čia yra labai abstraktus dalykas kurio nei išmatuosi nei pamatysi. Tai reikia patirti. Tu gali įroditi SAU bet neįrodisi kitam.

Aukštyn