Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2Pacas

As isitikines 99% kad egziztouja obe/astral nes pats esu turejas ivairiu potyriu

donis

Kokie tie potyriai, jei ne paslaptis?

Domas

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 14:37:18
Pavyzdžiui pasiūlyčiau visiems norintiems įsitikinti, kad aš tai sugebu susirinkti į vieną vietą ir obe kelionės būdu papasakočiau kas kaip buvo apsirengęs ir  ką veikė.

Nu čia ir prajuokinai, kas tu galvoji vieną kartą išėjas iš astralo galėsi jame taip laisvai judėti, kad tokius dalykus išdarinėt? OBE reikia praktikos ne metų ir ne dvieju, kad jame galėtum laisvai judėti ir tiesiog, bent aš asmeniškai manau, kad tie kurie visiškai laisvai juda astrale nebeturi tokio tikslo kažkam įrodinėti, kad astralas egzistuoja, nes ten kur kas daugiau įdomesnės veiklos nei kažką kažkam įrodyti. :)

donis

Domas iš kur trauki informacija, kad tam reikia ne metų ir ne dviejų? Pats praktikavaisi tiek laiko? Vargu.

Domas

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 16:23:49
Domas iš kur trauki informacija, kad tam reikia ne metų ir ne dviejų? Pats praktikavaisi tiek laiko? Vargu.

Praktikavau pakankamai, kad suvokčiau, jog tai nėra savaitės ar mėnesio darbas.

.L.U.T.H.O.R.

Ne bet kas išeina astralan po kelių savaičių praktikos. Daugumai žmonių reikia mažų mažiausiai keletos mėnesių,nuolatinės praktikos, kad bent jau išeiti. O kai ir išeina tai dar neaišku kur, ar į astralą ar sąmoningą sapną.

donis

Kiek žmonių jus realiai esate sutikę, kurie išėjo į astralą? Kurie nėra tik forume rašinėjantys dėmesio ištroškę žmonės?

gakeris

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 16:38:17
Kiek žmonių jus realiai esate sutikę, kurie išėjo į astralą? Kurie nėra tik forume rašinėjantys dėmesio ištroškę žmonės?


Kaip tu?

donis

As nekalbu isgalvotu istoriju, kad gauti demesio.

2Pacas

Manau astrale yra kaskokios ribos,ir netaip paprasta ten viskas juk atsirastu gudrutciu visokiu kurie blogiem tikslam ivaldytu sita dalyka, ir ji naudotu,manau jai tavo ketinimai geri tai viskas imanoma bet jai ne jai nori kaska kaskam irodyt kai kiti cia raso ateik pas mane i namus pasakyk kaip as apsirenges ir panasei tai manau tai tesiok neimanoma 

gakeris

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 16:38:17
Kiek žmonių jus realiai esate sutikę, kurie išėjo į astralą? Kurie nėra tik forume rašinėjantys dėmesio ištroškę žmonės?


Tai kodėl šmeiži žmones? Taip išeina kad visi žmones kuriems kažkas kito plano atsitiko ira tik nevykėliu grupele arne ?

donis

Gakeri, o kodel tu juos gini? Gal turi kokiu argumenu irodanciu kad obe egzistuoja, ar pats esi isejes i astrala? Kitu atveju rasai tik tam kad pasigincyti.

gakeris

Deja argumentu susinančiu su obe neturiu. O rašau todėl kad tokie žmones kaip tu mane nervuoja. Kas nepažiureta per mikroskopa tas netikra . Bet gali tiesiog argumentuot o ne sakit kad visi žmones kurie patyre šita dalyka ira nevykėliai.

donis

As nesakiau, kad zmones iseje i astrala yra nevykeliai, tiesiog netikiu kad ju yra :)

gakeris

Tai sakyk argumentus o ne  forume rašinėjantys dėmesio ištroškę žmonės.

Aukštyn