Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 13:18:01
Kaip jus galite pateikti tiek faktu ir ziniu apie obe, jei ne vienas nesat to patyre?


Paskaityk foruma, buvo cia ir OBE keliautoju, o kiti manau remiasi tiesiog prieinama literatura.

donis

Obe keliautojai be jokiu irodymu. Cia man panasu i tikejima dievu-daug pasakojimu, nulis irodymu.

Benamis

Kaip tu man galetum irodyti, kad tau pvz. skauda koja? :)

donis

Man kojos neskauda, o jei ir skaudėtu daktaras galėtu tai ištirti ir nustatyti skausmo priežastį. Paprasčiausiu atveju atsirastu mėlynė :D

Benamis

Nesupratai klausimo esmes arba supratai ja tiesiogiai.

Kaip tu man galetum irodyti savo asmenine patirti? :)

donis

Aš negaliu įrodyti, kad man skauda koją, bet aš galiu įrodyti, kad kojos skausmas egzistuoja, sukeldamas ta skausmą kitam žmogui. :) Obe egzistavimo kol kas dar niekas neįrodė... Just sayin:D

Benamis

Perskaityk mano pries tai parasyta zinute ;)

As vakar vienas, budamas nuogas Sacharos dykumoje, be jokiu liudininku, fotoaparatu/kameru/diktofonu/kitos panasios irangos kalbejau su Dievu. Kaip as tai tau galeciau irodyti? :) Lygiai tas pats OBE. Cia yra zmoniu asmenine patirtis - jos neirodysi.

Kitas klausimas jau ar OBE tai tikrai astralinio kuno atsiskyrimas :)

donis

Perskaičiau visas žinutes ir visas temas apie obe šiame forume ir ne tik, jeigu obe tikrai egzistuotu ir aš mokėčiau tuo naudotis tai pateikčiau įrodymu, ne tik sausos teorijos ir neįtikėtinu pasakojimų.

Benamis

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 14:32:21
Perskaičiau visas žinutes ir visas temas apie obe šiame forume ir ne tik, jeigu obe tikrai egzistuotu ir aš mokėčiau tuo naudotis tai pateikčiau įrodymu, ne tik sausos teorijos ir neįtikėtinu pasakojimų.


Pvz.?

donis

Pavyzdžiui pasiūlyčiau visiems norintiems įsitikinti, kad aš tai sugebu susirinkti į vieną vietą ir obe kelionės būdu papasakočiau kas kaip buvo apsirengęs ir  ką veikė.

Benamis

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 14:37:18
Pavyzdžiui pasiūlyčiau visiems norintiems įsitikinti, kad aš tai sugebu susirinkti į vieną vietą ir obe kelionės būdu papasakočiau kas kaip buvo apsirengęs ir  ką veikė.


Nelabai vykes pavyzdys nes kiek zinau (ne is asmenines patirties, o is informacijos saltiniu) tai OBE nebutinai reiskia "cia ir dabar" ;) Bet negaliu kompetentingai sia tema diskutuoti, kadangi pats OBE nepraktikuoju. Kitas dalykas jeigu diskutuotum su rainiukee (http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=642.0), ji manau daugiau galetu papasakoti apie ta egzistuojanti arba tariamai egzistuojanti astralini pasauli. Bet ji, deja, senokai cia buvo.

donis

Na jeigu ne čia ir dabar, tai butu galima pasakyti vieno iš narių adresą (privačiai) ir tegu papasakoja kaip mano butas atrodo. Niekas nepapasakos visada atsiras nauju pasiteisinimų ir išsisukinėjimų.

Benamis

Citata iš: donis  kovo 17, 2013, 14:51:15
Na jeigu ne čia ir dabar, tai butu galima pasakyti vieno iš narių adresą (privačiai) ir tegu papasakoja kaip mano butas atrodo. Niekas nepapasakos visada atsiras nauju pasiteisinimų ir išsisukinėjimų.


Teisingai. Sako, kad bute daiktai gali stoveti kitoje vietoje nes tai ka jie mato yra ateitis/praeitis/paralelinis pasaulis ir panasiai :)

Todel ir sakiau:

Citata iš: Benamis  kovo 17, 2013, 14:20:58
Kitas klausimas jau ar OBE tai tikrai astralinio kuno atsiskyrimas :)


OBE gali buti ir kazkoks zmogaus smegenu fenomenas kuris iki siol dar nera istirtas, bet paplitusi nuomone, kad tai astralinio kuno atsiskyrimas :) Na bet, kad keliauja zmones kazkur (pabreziu) tai esu isitikines 99% :)

donis

Į sapnų karalystę keliauja, ne kur kitur.  :D

Klebonas

Aš tai kitaip formuluočiau klausimą - „kodėl OBE neegzistuoja?"

Aukštyn