Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: dontce298  gruodžio 11, 2012, 20:28:31
Pradejas "vibruoti" :D pamatau rysku blyksni.


Kaip tas blyksnis atrodo? Tarsi kazkas fotkina tave?

Citata iš: dontce298  gruodžio 11, 2012, 20:28:31
Sukelti tas vibracijas man nera sunku.


Kaip jas sukuri? Apie ka galvoji? Kaip guli? Nes man tai niekuomet nieko nepavykdavo... :-\

dontce298

Taip, blyksnis atrodo toks lyg tave fotografuotu. Nors prisipazinsiu, ne visda jis buna. O del vibraciju sukelimo tai labai sunku paaiskinti. Tiesiog as isiklausau i savo kvepavima, daugiau nieko negirdziu. Tada uzsimerkes isigilinu i tamsa, isivaizduoju kaip patenku kazkur kitur. Ir tada prasideda... :D

dontce298

Nors seip tokius dalykus turetum suprasti pats. Nes kas tinka vienam gali visiskai netikti kitam :)

Iron Tara

Bandžiau vakar kažką panašaus. Atsiguliau patogiai, ramiai ir laukiau. Apie nieką negalvojau ir, man atrodė, kad prasidėjo vibracijos nors aš nežinau kaip tiksliai jos pasireiškia. Tada mano mintys virto vaizdiniais, nors labiau jausminiais, kadangi aš jaučiau labai daug žmonių aplink save, vieni kilo eskalatorium, kiti leidosi. Kai norėjau į juos pažiūrėti, tada juos aiškiai pamačiau. Šiaip nesuvokiau iš pradžių pilnai ką jaučiu, bet kai nusprendžiau išsiaiškinti, pamačiau. Tarsi valdomas sapnas, bet žinojau, kad jei tik norėsiu pabusti, taip ir padarysiu. Viską pilnai kontroliavau, vaikščiojau po tą erdvę kur buvo labai daug žmonių, bet atrodė, kad jie manęs nemato. Nežinau kas tai buvo, bet tikrai nemanau kad astralas ar sąmoningas sapnas, kadangi pilnai suvokiau kas vyksta ir žinojau, kad viskas tik vyksta tik mintyse.

dontce298

Daug praktikos reikia tokiem dalykam  ;)

meira.tt

Aš jau kurį bandau. Kai tik prasideda vibracijos, vis kas nors strugdo. Kartais girdžiu vyrišką balsą, tuomet išsigastu ir prasiblaškau.
Karta visa vakara buvo jausmas tarsi tempia kas nors iš kūno. Vos tik atsigulusi ir atsipalaidavusi pajutau keista jausma ir atrodė, kad išėjau. Gaila, kad nelabai ką pamenu.. :)

Klebonas

Paskaitęs pilną komplektą visokių žmogelių "paklodžių" su gerai skambančiais žodžiais "vibracijos", "astralai", "dimensijos" ir t.t., lieku prie versijos, kad OBE tėra smegenų žaismas. Ir tai įrodyta. Nė vienas iš čia rašančių devyniolikamečių, trylikamečių ir pan. amžiaus "ekspertų" nieko gudresnio taip ir negali pasakyti, apart kad jautė "vibracijas" bei sapanavo spalvotą sapną. Nepavykstant pasiekti to, kas neįmanoma, atsiranda dar didesnis "egzpertas" su patarmais - nuo "bandyk dažniau", "neužtenka manos" (šitas geras :D), "bandyk su cyzu dantyse", LSD ir t.t. iki to, jog "esi tam nepasiruošęs", "per daug bijai", "per silpnas esi". Esate tiesiog klounada.

Jeigu tai būtų realu, būtų atsiradę žmonių, kurie tą pademonstruotų, įrodytų. Deja, viskas vyksta tik jūsų vaizduotėje.

Iron Tara

Pažįstu moterį, kuri 'gyvena' astraliniame pasaulyje. Ji nemiega, atsikelia tik pavalgyt, atsigert ir į tualetą. Ir tai ne miegas. Jį tą pasaulį mato.

Benamis

Klebone, tai gali paskaityti postus ir to zmogaus kuriam pavyksta pasiekti OBE: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=642.0 :)

TinSoldier

Aš viiiiis dar laukiu, kol atsiras žmogus, sutiksiantis mane aplankyti savo astralinių kelionių pagalba :)

crystal

Citata iš: Benamis  gruodžio 18, 2012, 21:37:16
Klebone, tai gali paskaityti postus ir to zmogaus kuriam pavyksta pasiekti OBE: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=642.0 :)

Galima kiek nori skaityti žmonių išgyvenimų, tačiau vistiek tai neįrodo kažkokio astralo egzistavimo. Čia kažkur Klebonas buvo sukūręs temą apie savo potyrius šiame reikale ir manau jie ne ka mažiau įrodo, kad tai gali būti tik smegenų žaismas, nei kad kitų žmonių versijos iš asmeninių išgyvenimų apie astralo egzistavimą.

P.S sorry už minusą, vietoje pliuso pasispaudė  :(

Benamis

Citata iš: crystal  gruodžio 18, 2012, 22:47:13
Galima kiek nori skaityti žmonių išgyvenimų, tačiau vistiek tai neįrodo kažkokio astralo egzistavimo.


Tai as irodyti reiskinio ir nenorejau, tiesiog pamaciau, kad Klebonas skaite tik tu zmoniu pasakojimus, kurie jaute vibracijas ir nieko daugiau :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: crystal  gruodžio 18, 2012, 22:47:13
Citata iš: Benamis  gruodžio 18, 2012, 21:37:16
Klebone, tai gali paskaityti postus ir to zmogaus kuriam pavyksta pasiekti OBE: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=642.0 :)

Galima kiek nori skaityti žmonių išgyvenimų, tačiau vistiek tai neįrodo kažkokio astralo egzistavimo. Čia kažkur Klebonas buvo sukūręs temą apie savo potyrius šiame reikale ir manau jie ne ka mažiau įrodo, kad tai gali būti tik smegenų žaismas, nei kad kitų žmonių versijos iš asmeninių išgyvenimų apie astralo egzistavimą.

P.S sorry už minusą, vietoje pliuso pasispaudė  :(


Aš tai sakyčiau, tie Klebono išgyvenimai tai jei Edisonas būtų pabandęs kelis kartus sukurti lemputę ir kai nepavyktų viską mestų ir sakytų, elektros lemputė tai melas, nėra tokio dalyko.

crystal

Na nenuvertinčiau aš jo išgyvenimų. Faktas tas, kad jis kažkokius potyrius turėjo, nors tai ir nebuvo kelionės po kosmosą. Subjektyvus reikalas tie išgyvenimai, gal žmogus buvo įžvalgus tose būsenose ir po viso to jam pakako įrodymų šio reiškinio netikrumu. Tuomet ir nebėra  prasmės toliau  praktikuoti. Šiaip labai daug yra žmonių, neva keliaujančių po astralą, bet kažkodėl nesugebančių to pilnai įrodyti. Tai irgi numuša tikėjimą šiuo reiškiniu.

.L.U.T.H.O.R.

Na iš jo pasakojimo supratau, kad jis maždaug susirado, kaip daryt, pabandė keliskart, nepavyko, dėl baimės ar kažko, išeit astralan/ patirt OOBE, tai atėjo čia skleist erezijas, kad tai melas, nes JAM nepavyko.

Aukštyn