Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Neiprastas

Siūlyčiau keliauti, tik gerai pasiruošus, nes tavo kūnas sustings vietoj, pasikeis širdies ritmas ir tavo dvasia pakils virš tavo sąmonės lygio ir buk atsargus nepasiklysk, jeigu taip ir atsitiktų pagalvok apie savo gyvenamą vietą ir minties jėga panorėk atsidurti, ten kur randasi tavo kūnas, susikurk sau saugia aplinka tarkime labai gražia vietą apgaubk ją teigiama energija, kad galėtų patekti, tik gerosios dvasios, taip tu galėsi apsisaugoti nuo tų kas tave gali paklaidinti arba tau pakenkti:) Siūlyčiau paprašyti pasąmonės, kad ji tau padėtų išmokti astralinės kelionės, tai ji tau perteiks tau labiausiai suprantamais būdais ir tai bus vienas saugiausiu variantų.

Titanas

Esu bandęs, vieną iš pirmųjų kartų išsigandau ir atsibudau, bet pajudėti negalėjau.
Vienas iš įsimintiniausių bandymų buvo tada kai gulėdamas pajutau sūkurį ir jį vizualizavau( nesąmoningai ). Tamsus sukurys virš mano kūno, ką tai galėtų reiškti ?

advena

Titanai, taip nutinka visiems kurie bando patekti į astralą. Turbūt tai ženklas, jog esi visiškai atsipalaidavęs ir pasiruošęs sąmoningai sapnuoti, arba patekti į astralą. Tačiau tam dar reikia daugybės treniruočių.

Domas

Citata iš: Zoidbearghhh  rugpjūčio 26, 2012, 23:50:26
Siaip esu skaicius kad Veneroje yra astralinis miestas ir ten renkasi visokios butybes is kitu civilizaciju,aisku plika akimi arba kokiu nors prietaisu to miesto nepamatysi. Nelabai isivaizduoju kaip tas miestas atrodo,bet butu labai idomu suzinoti ir tikiuos ten nukeliaut :D


Ten ne astralinis miestas, o miestas egzistuojantis 6-oje dimensijoje. Iki jo pamatymo mum dar toli grazu...

astropasaulis

Citata iš: Domas  spalio 04, 2012, 19:18:40
Citata iš: Zoidbearghhh  rugpjūčio 26, 2012, 23:50:26
Siaip esu skaicius kad Veneroje yra astralinis miestas ir ten renkasi visokios butybes is kitu civilizaciju,aisku plika akimi arba kokiu nors prietaisu to miesto nepamatysi. Nelabai isivaizduoju kaip tas miestas atrodo,bet butu labai idomu suzinoti ir tikiuos ten nukeliaut :D


Ten ne astralinis miestas, o miestas egzistuojantis 6-oje dimensijoje. Iki jo pamatymo mum dar toli grazu...

Taip ir galvojau, nes kažkaip nesąmonė, kodėl būtent tik žemėje yra kas nors gyvo. Net vaikystėje žiūrint į mėnulį, būdavau įsitikinęs, kad ten kažkas gyvena... Tačiau kyla klausimas, kodėl būtent žemė yra tokiose žemose vibracijose?

Titanas

Citata iš: advena  spalio 04, 2012, 18:59:30
Titanai, taip nutinka visiems kurie bando patekti į astralą. Turbūt tai ženklas, jog esi visiškai atsipalaidavęs ir pasiruošęs sąmoningai sapnuoti, arba patekti į astralą. Tačiau tam dar reikia daugybės treniruočių.


Labiau papasakok apie treniruotes.

Domas

Citata iš: astropasaulis  spalio 04, 2012, 20:07:21
Citata iš: Domas  spalio 04, 2012, 19:18:40
Citata iš: Zoidbearghhh  rugpjūčio 26, 2012, 23:50:26
Siaip esu skaicius kad Veneroje yra astralinis miestas ir ten renkasi visokios butybes is kitu civilizaciju,aisku plika akimi arba kokiu nors prietaisu to miesto nepamatysi. Nelabai isivaizduoju kaip tas miestas atrodo,bet butu labai idomu suzinoti ir tikiuos ten nukeliaut :D


Ten ne astralinis miestas, o miestas egzistuojantis 6-oje dimensijoje. Iki jo pamatymo mum dar toli grazu...

Taip ir galvojau, nes kažkaip nesąmonė, kodėl būtent tik žemėje yra kas nors gyvo. Net vaikystėje žiūrint į mėnulį, būdavau įsitikinęs, kad ten kažkas gyvena... Tačiau kyla klausimas, kodėl būtent žemė yra tokiose žemose vibracijose?


Žemėje irgi egzistuoja 5,6,7 dimensijos tik tiek, kad mūsų vibracijos per žemos, kad tai matytume. O ši 4dimensija kurioje mes egzistuojame, tai yra, kaip didelė mokykla, kurioje galima sakyti atejome išmokti "pamokų", bet šis ciklas baigiasi ir mes kylame į aukštesnes vibracijas, taip, kad nelabai daug laiko liko... :) Bet čia aišku priklauso nuo kiekvieno žmogaus ar jo toks kelias, kai kurie pasiliks žemose vibracijose...

Titanas

Gal kam nors jau ir pavyko ?
Šiandien ryte bandymas netikėtas buvo kai samoningas pasidariau iš po sapno, virpesiai ir po to visai nieko nejaučiau, šviesos ruožas perėjo ( ant šono gulėjau ) nuo apačios iki viršaus, bet neišėjau :D

Gytis

Norėčiau papasakot savo įsimintis sapnus, ir paklaust, ar tai negalėjo būti nesąmoninga astralinė kelionė, užtikau vat šį forumą, ir pasidarė įdomu...

Vaikystėje labai dažnai, gal vos ne kasdieną sapnuodavau kažkokią neaiškia tuštuma, kurioje aš mažas ir ta tuštuma vis didėdavo ir didėdavo, aš joje vienas, ir jausdavau kiek pamenu kūne menkas vibracijas, na paprastai sapnuojant kūnas lyg ir nejaučiamas, ir man pavykdavo kaip ir atsibust, pamatyt save, ir vėl staiga aš ten atsidurdavau, ir atsibust būdavo beprasmiška, vėliau kažkaip buvau pradėjęs tais sapnais mėgautis, bet taip juose nieko kito, apart tuštuma nesu matęs. Šie sapnai tesėsi nevienerius metus.

Dar neperseniausiai buvo, kad kažką sapnavau ir buvo kažkas gąsdinančio, aš atsibudau, ir negalėjau jausti nei kūno nieko, mėginau rėkti, kad perspėti namiškius, kad man kažkas ne taip, bet niekaip negalėjau prarėkti, po didelio išsigandimo kažkaip pilnai atsibudau...



Domas

Citata iš: Gytis  spalio 06, 2012, 22:32:20


Dar neperseniausiai buvo, kad kažką sapnavau ir buvo kažkas gąsdinančio, aš atsibudau, ir negalėjau jausti nei kūno nieko, mėginau rėkti, kad perspėti namiškius, kad man kažkas ne taip, bet niekaip negalėjau prarėkti, po didelio išsigandimo kažkaip pilnai atsibudau...


Tai yra miego paralyžius, taip buna prieš išeinant i astralą, tačiau šioj būsenoj reikia išlikti ramiam.

advena

Patekti į astralą nėra taip lengva kaip atrodo. Tam reikia begalės treniruočių ir pasiryžimo. Net menka abejonė gali atitolinti nuo tikslo, be to astraliniame kūne gali nutikti ir įvairiausių pavojų. Žmonės kurie sugeba nukeliauti į astralą tam buvo ruošiasi kelerius metus. Galite skaityti įvairiausius straipsnius, kitų potyrius, bet nieko nebus geriau už praktiką. Tad siūlau apie nieką negalvoti ir kibti į darbą, nes kaikuriems dalykams paaiškinimo tiesiog nėra. ;)

astropasaulis

Kas keisčiausia, bent iš asmeninės pusės, kai mažiau dėmesio skyriau sveikesniui maistui, sąmoningumo kėlimui, tada buvo geresni rezultatai, negu dabar, kai viską darau kuo teigiamiau, sveikiau.

crystal

O šiaip patekimui į "astralą" turi įtakos gyvenimo budas? :) Reikia būti geram, dvasingam ir pan. ? :)

advena

Citata iš: crystal  spalio 07, 2012, 18:13:30
O šiaip patekimui į "astralą" turi įtakos gyvenimo budas? :) Reikia būti geram, dvasingam ir pan. ? :)

Nemanau, juk astralas yra išėjimas iš kūno, o tai panašu į mirtį, o juk miršta ne tik geriečiai :). Iš tiesų net nemanau, kad išvis yra tokia galimybė, nes tada žmogus net nebebijotų mirties, be to nemanau, kad kažkokiam žmogui valia trikdyti numirėlių ramybę ir apskritai kištis. Gyvieji sau ir numirėliai sau.

crystal

Šiaip iš to, ką skaičiau apie astralą, tai susidariau nuomonę, kad ten ne mirusiųjų pasaulis :)

Aukštyn