Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Neieškok geriausios. Susikurk savo :)

Heichera

net nesuskaiciuociau kiek kartu teko patirti astralines keliones..niekada to nepraktikavau tycia, tik kai viskas prasidejo,pradejau ieskoti info, na ir viskas aprasyta lygiai taip pat kaip ir man buna, net atsiskirimo budai ;D pagrindinis dalykas, daugumai trukdantis megautis astralinem kelionem yra baime, visada kai tik isigastu grystu i kuna arba imu kristi..

Benamis

Ooo, tai rainiukee tures su kuo pasikalbeti, kai ji gris i foruma :) Nes ji iki siol vienintele buvo, kuriai pavykdavo pasiekti astrala :)

Tai jeigu sakai, kad tau daug kartu teko iseiti i astrala, ko tu ten issigasti? :)

Heichera

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 02, 2012, 20:07:35
Ooo, tai rainiukee tures su kuo pasikalbeti, kai ji gris i foruma :) Nes ji iki siol vienintele buvo, kuriai pavykdavo pasiekti astrala :)

Tai jeigu sakai, kad tau daug kartu teko iseiti i astrala, ko tu ten issigasti? :)


Astralo nereikia siekti, reikia tik atskirti astrala nuo kuno :)
O baime yra naturali busena tuo metu, nes daznai zmogus net nesupranta jog jo astralas atsiskyre, gali pasirodyti, kad tai tik sapnas.. ir tarkim yra buve,kad tuo metu, kai skraidziau samoningai pradejau suvokti,kad dedasi kazkas nenormalaus,kad skraidyti neimanoma, na isijungia naturali baime..ir pabundi :)

Benamis

Citata iš: Heichera  rugpjūčio 02, 2012, 20:30:40
Astralo nereikia siekti, reikia tik atskirti astrala nuo kuno :)


Na astralu vadina ne tik astralini kuna, taciau ir astraline erdve, butent pastaraja as ir turejau omenyje :)

O teko sutikti 'astralinius gyventojus'? :) Nes buvau rades straipsni, kuri patalpinau cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=826.0 , kadangi paciam neteko pabuvoti astrale, tai idomu butu isgirsti is taves :)

Beje koki buda naudoji, noredama 'atsiskirti nuo kuno'? ;)

Heichera

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 02, 2012, 20:41:25
Citata iš: Heichera  rugpjūčio 02, 2012, 20:30:40
Astralo nereikia siekti, reikia tik atskirti astrala nuo kuno :)


Na astralu vadina ne tik astralini kuna, taciau ir astraline erdve, butent pastaraja as ir turejau omenyje :)

O teko sutikti 'astralinius gyventojus'? :) Nes buvau rades straipsni, kuri patalpinau cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=826.0 , kadangi paciam neteko pabuvoti astrale, tai idomu butu isgirsti is taves :)

Beje koki buda naudoji, noredama 'atsiskirti nuo kuno'? ;)

Grynai astralines keliones metu neteko sutikti susidurti su niekuo.Nors yra karta buve kai vadinkim sutikau mistine butybe kurios as net neatsimenu ir negaleciau apibudinti,tiesiog tai buvo kazkas daugiau nei galima protu suvokti..bet tai buvo sapne,todel nemanau,kad verta pasakoti..
o del atsiskyrimo tai mano atveju buna du budai,tai vienas kai lyg isneri i virsu is kuno,arba dar buna kai ima viskas suktis lyg karuseleje lyg mane metytu i sonus kol jauciu,kad "isimetu" is saves kazkaip per sona  :) Bet kaip ir minejau as to tycia niekada nedariau..

Teroras

Bet kazkaip idomiai cia gaunasi... Forume jau antra mergina raso, kad pasiekia astralines keliones anksciau tuo nesidomejus... O staip pvz. forumieciams kurie tuo domisi ir samoningai nori ta pasiekti - neiseina ;/

astropasaulis

Aš anksčiau nesuvokdavau, kodėl, kai atsiguliu jaučiu vibracijas. Kai pradėjau domėtis astralinėmis kelionėmis tada suvokiau, kas tai buvo. Kas keisčiausia, kad atsimenu iš vaikystės kelis vaizdus, kurie atrodo tarsi iš kitų planetų, erdvių. Atsimenu, kai kažkokie balti orbai, kamuoliai ar kažkas panašaus aplink mane skraido; kad gulėdamas ir žiūrėdamas į dangų, matau kažkokias būtybes, kurios gieda, tarsi kokios fėjos; kad dienos metu ryškiai danguje matosi planetos... Kai bandau pats patekti į astralą - nepavyksta. Matau tik vaizdus: paskutinį kartą pamačiau miestą, buvo tamsu, viskas buvo kvadrato formos erdvėje, buvo keturios saulės. Dar mačiau kažkokius tunelius. Vienas iš jų buvo žydros ir salotinės spalvų, o kitas metalinis, kuris labai išgąsdino. Ar tai galėjo būti keliai į kitas dimensijas, pasaulius? Juk aš tų vaizdų neįsigalvoju, o tie vaizdai akimirksniu pasirodo medituojant...

Beelzebub

Aš pvz atsimenu kaip naktį į kambarį ateidavo katės iš niekur. Kiekvieną naktį po kaldra slėbdavausi iš baimės, kad kažkas ateis, atrodydavo kaip koks siaubo filmas, kurių aš net nežiūrėdavau dar tokiam amžiuj. Taip pat pamenu gasdinimus, apie kažkokį baubą, kuris ateis jei neklausysiu, ir tada prasiverdavo buto durys ir pradėdavo slinkti vidun kažkas juodo..

Aš visa tai prisimenu kaip realybę, bet kažkaip nurašau tai sapnams ir vaizduotei. Manau, kad atsiminimai iš vaikystės dažnai gali būti klaidingi ir tikrai nepatikimi.


Benamis

Citata iš: Zoidbearghhh  rugpjūčio 26, 2012, 22:10:28
http://www.nso.lt/lucid/astrip.htm


O ka pats galetum pridurti? Nes numesti sausa link'a daug kas sugeba ;) Straipsniu apie astralines keliones ir siame puslapyje pilna, o stai paskaityti kitu zmoniu nuomones arba potyrius yra kur kas idomiau :)

Zoidbearghhh

#116
rugpjūčio 26, 2012, 23:25:56 Redagavimas: rugpjūčio 26, 2012, 23:30:26 by Zoidbearghhh
Na,bandziau tai daryt vakar,gulejau ant lovos kokias 20-30 min. Tada pajutau nuo ranku pirstu einanti  toki salta dilgciojima,tas pats buvo ir kojom. Apskritai nejutau nei ranku nei koju ar siaip kokios nors kuno dalies,kunas buvo atsipalaidaves... Tada toks jausmas apeme kad kylu i virsu (nors niekur nekylau). Buvau uzsimerkus ir tokia sviesa atsirado pries akis,net nemoku apibudint kokios spalvos ji buvo,is pradziu blanki,o po to eme rysketi,net nezinau kodel, bet issigandau ir atsimerkiau.... Siaip pati dar zadu bandyti.

Benamis

Na va, jau idomiau :) Is manes blogas patarejas, nes esu tik teoriskai susipazines, taciau kiek teko skaityti tai svarbiausiai yra nebijoti :) Butinai dar parasyk apie savo ispudzius, jeigu kazkas pavyks ateityje ;)

Zoidbearghhh

Siaip esu skaicius kad Veneroje yra astralinis miestas ir ten renkasi visokios butybes is kitu civilizaciju,aisku plika akimi arba kokiu nors prietaisu to miesto nepamatysi. Nelabai isivaizduoju kaip tas miestas atrodo,bet butu labai idomu suzinoti ir tikiuos ten nukeliaut :D

astropasaulis

Kaip siela prisitvirtina prie fizinio kūno?

Aukštyn