Nuo 11 metu valgo plastika

Pradėjo Benamis, vasario 12, 2012, 12:05:03

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

18 metu Kailyn neslepia, kad nuo 11 metu ji valgo ne ka kita, bet - plastika! Kaip ji pati teigia, tai jai padeda tureti grazia figura. Nuo to laiko kai pradejo si neiprasta "uzsiemima" ji suvalge daugiau nei 60,000 ivairiausiu plastikiniu daiktu.



Ka manote? ;D

RoxiO

Tiesiai šviesiai. Ji durna.

Puff

Cia jai jau su psichika nekas, ji kaip ta Lietuve babule kur smeli valgo, tik kad plasmase dar blogiau manau, nes jos gamybai kiek chemijos pridedama...

TinSoldier

Gal nebūtinai su psichika blogai. Kažką pemenu iš 11 ar 12 klasės, kad biologijos mokytoja pasakojo, kad kartais organzimas reikalauja tam tikrų medžiagų, kurias gali turėti smėlis, kreida, ar, kaip šiuo atveju, plastikas. Tiesiog fiziškai jaučiamas potraukis ir reikalas valgyti tuos dalykus. Ir, jei jaučiamas potraukis, reiškia tai organizmui yra reikalinga.

Asasinas

Turėtų būt skanu. Ale valgyt tokius kietus daiktus...  :D

Saldainiukea

O kam jai valgyt? :D normalus maistas neskanus, plastikas skanesnis?

Nežinukas

Kailyn yra pirmas pasaulyje plastiko atliekų naikinimo robatas.
Tik niekas to tiesiog nežino...

coliuke

Daugeliu atveju manau kad tai Pica sindromas : http://en.wikipedia.org/wiki/Pica_%28disorder%29 bet aisku buna kad organizmas reikalauja tokiu budu kokios nors trukstamos medziagos...esu su tuo susidurusi....net geda pasakot bet manau kad tai buvo del organizme, t trukstancios medziagos taigi vienu metu mokykloje buvau ziauriai uzsinorejusi atsikasti kreidos... ::) taip taip kreidos su kuria lenta rasoma, nzn net kvapas man jos patikdavo...nzn gal itakojo tai kad man tuo metu buvo anemija ...po kurio laiko tas potraukis dingo :)

omcikas

bet tai kai dantim nesveika... as jos vietoj bent mikrobangei ar ant keptuves pasildyciau pasikepciau..ir seip siltas maistas skaniau juk..

Nežinukas

Galvok ką sakai:
Citata iš: omcikas  spalio 23, 2012, 20:52:59bet tai kai dantim nesveika... as jos vietoj bent mikrobangei ar ant keptuves pasildyciau...
Nori gal jai gerklę su karšta plasatine mase užklijuoti?

omcikas

jomajo cia toks humoras buvo... Plastmase nei silta, nei salta nera sveika. Kazkas minejo, jog pasitaiko atveju kai zmonem truksta mineralu ir pan ir jie pradeda valgyt tai kas nevalgoma. Taip su tuo sutinku, valgydami kreida, gal net smeli mes kazka galim gaut, kas musu organizmui naudinga, bet ka galim gaut valgant plastmase?  manyciau nebent vezi po kurio laiko. Seip manau, jog si mergina pastoviai tikrai nevalgo plastmases tai greiciau jos noras patekt kazkur i tv, but isskirtinei, kai jos niekas nefilmuoja nefotografuoja ir nestebi ji ko gero valgo  iprasta maista ir nejaucia jokio poreikio grauzt plasmasines lekstes, tv pulta ir t.t

Linas

Tegu Nokia 3310 pabando suvalgyt.. :D

Skunk

Citata iš: Linas  spalio 31, 2012, 20:38:55
Tegu Nokia 3310 pabando suvalgyt.. :D

Dantys iskristu.   ;D

Aukštyn