Citatos

Pradėjo RoxiO, vasario 26, 2013, 00:38:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Pastebėjau, kad dar nėra temos, kurioje forumiečiai galėtu pateikti savo mėgstamiausias citatas. Taigi čia galite pasidalinti savo autoritetų, mėgstamų autorių, įvairių literatūrinių veikėjų žodžius. Man asmeniškai niekas neprilygs Oscaro Wilde'o žodžiams
CitataMoterys turi būti mylimos, o ne suprastos.

:D

paragraf 78

Mano credo: kas tavęs neužmušė, padarė tave stipresniu

interpretatorius

Robert Greene: Mūsų problema yra ta, kad esame visapusiškai ruošiami taikai, todėl galiausiai liekame nepasirengia tam, kas nuolat vyksta realiame pasaulyje, - karui.

eternal.bliss

Only a man who has felt ultimate despair is capable of feeling ultimate bliss.
~Alexandre Dumas

preacher

Tiesa pasakius visos tos citatos, "protingos mintys" labai jau nuvalkiotai atrodo  :)

eternal.bliss

#5
birželio 09, 2013, 23:37:44 Redagavimas: birželio 09, 2013, 23:40:25 by eternal.bliss
Deimantai irgi nuvalkioti, bet kai juos randi anglyje jie pakankamai spindi.
knyga, tėra ilga citata.

la.benas

Mokslas be religijos - nevaisingas. Religija be mokslo - akla.
-Albertas Einšteinas

Pamaniau kad jums šita patiks.

eternal.bliss

Pasirodo kažkas irgi rašė panašiai apie patirtį.
"Experience is not what happens to a man; it is what a man does with what happens to him."
~Aldous Huxley

eternal.bliss

CitataHer remark reminded me of the story of a wise man who moved to the city of Akbar. No one took much notice of him, and his teachings were not taken up by the populace. After a time, he became the object of their mockery and their ironic comments.

One day, while he was walking down the main street in Akbar, a group of men and women began insulting him. Instead of pretending that he had not noticed, the wise man turned to them and blessed them. One of them said:

"Are you deaf too? We call you the foulest of names and yet you respond with sweet words!"

"We can each of us only offer what we have", came the wise man's reply.

Citata
In every breath
if you're the center
of your own desires
you'll lose the grace
of your beloved

but if in every breath
you blow away
your self claim
the ecstasy of love
will soon arrive.Rumi



eternal.bliss


Ezekiel

"Tų turi turėti planą arba tų tapsi kieno nors kito plano dalimi" - Terence Mckenna

"Bloga religija yra arogantišką, įsitikinusi savo teisumu, dogmatiška ir netoleruojanti. Taip pat ir mokslas. Bet kitaip nei religiniai fanatikai, mokslo fundamentalistai nesuvokia, kad jų nuomonės yra paremtos tikėjimu." - Rupertas Šeldreikas

zalia.arbata

Pagal visus aerodinamikos dėsnius kamanė skraidyti negali. Bet, matyt, ji to nežino, tad tiesiog skraido ir tiek.

Tikroji meilė neturi žemiško paaiškinimo. Jeigu myli žmogų už tai, kad jis gražus, turtingas, geras, protingas, įdomus- tai tada ne meilė, o klastotė.

Laiko greitis matuojamas įvykiais.

Kitų tuštybė atrodo atgrasi tik tada, kai kertasi su mūsų tuštybe.

Pradžioje mes sukame ratą, paskui jis suka mus.


Aukštyn