Jūsų hostas

Pradėjo Asasinas, vasario 07, 2012, 03:30:09

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

vasario 07, 2012, 03:30:09 Redagavimas: vasario 07, 2012, 03:35:14 by Asasinas
Koks jūsų hostas, jei ne paslapis? :) Nes kartais būna puslapio visai nekrauna. Va pavyzdžiui apie vidurnaktį gal 40 minučių nejungė. Tai jeigu planuojat rimtai žvelgt į puslapio ateitį, siūlau rimtai žvelgt į hostą, juolab lankytojų toliau daugės, tai ir hostingo resursų naudojimas didės.

EDIT: Dabar vat skaitau ir matau, kaip keistai man čia susirimavo sakiniai... :)

Benamis

Vel naktineji ;D

Man tai pvz. visuomet anomalija krauna... Nepamenu, kad butu nekrove... :-\

paragraf 78

Man irgi visada krauna.

Teroras

Ir man visuomet viska labai greitai uzkrauna :-\ Gal Asasinai interneto rysys buvo dinges?

Asasinas

Nebuvo dingęs. Visi kiti puslapiai veikė puikiai. Pas mane šviesolaidinis netas, duomenis begioja šviesos greičiais, ir tuo metu kai visi kiti puslapiai veikė paprastai, anomalija neveikė. Taip buvo gal kokius 2-3 kartus.

Anomalija

Įdomu... Dažnai tai Jums kartojasi?

RoxiO

Man irgi porą kartų taip buvo, bet nesureikšminau labai to.

Asasinas

Citata iš: Anomalija  vasario 08, 2012, 12:13:20
Įdomu... Dažnai tai Jums kartojasi?


Na taip buvo gal kokius 3-4 kartus iš eilės po 30-40 min. neveikė. Tiesiog serveris nerastas bandant pasiekti ar refresh'inti anomalijos puslapį. Kelis kartus pasitaikė ir dienos metu, tik truko trumpiau.

Linas

Pasitaiko ir man, bet retai

Benamis

Na is mano puses tai jokiu pretenziju, nes kaip suprantu kol kas savo lesomis sis projektas islaikomas (nera jokiu reklamu). Bet adminams siulyciau pagalvoti bent jau apie Google ads, nes si bei ta is ten galima uzsidirbti (taip atsipirktu nors pinigai uz islaikyma) :) Zinoma kitas reikalas jeigu ne piniguose esme, taciau abejoju... ;D :D

RoxiO

Citata iš: Benamis  vasario 08, 2012, 18:53:52
Na is mano puses tai jokiu pretenziju, nes kaip suprantu kol kas savo lesomis sis projektas islaikomas (nera jokiu reklamu). Bet adminams siulyciau pagalvoti bent jau apie Google ads, nes si bei ta is ten galima uzsidirbti (taip atsipirktu nors pinigai uz islaikyma) :) Zinoma kitas reikalas jeigu ne piniguose esme, taciau abejoju... ;D :D

Visokie Ad'sai atsiperka tik tada, kai yra daug lankytojų, šiuo metu anomalija iš Ads nedaug teuždirbtų :)

Aukštyn