Kaip žmonės įsivaizdavo XXI a. prieš 100 metų

Pradėjo Anomalija, gruodžio 12, 2011, 18:02:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

Ateities prognozės - "slidus" užsiėmimas. Viena vertus galima nueiti per toli, kita vertus nereiktų per daug kuklintis. Ypač jei prognuozuojame pasaulį po 100 m.

Siūlome pasižiūrėti, kaip 1910 m. žmonės įsivaizdavo XXI a. pradžią.

Pasivaikščiojimas ant vandens



Laivas - traukinys



Judantys namai



Orlaiviai



Nuosavas lėktuvas



Matymas kiaurai sienas



Miestas po stogu



Kam vaikščioti? Judančios grindis



Povandeniniai laivai



Prietaisai valdantys orą


2012

Grazu, idomu butu isgirst kaip jus isivaizduojat pasauli po 100 metu.

Tomas

butu nusipeneje zmones nes maistas atkeliautu i namus nereiktu vaikscioti per lauka butu telepotai turbut butu neislavinti kaulai :)

mastyrukas

Na kalbant apie ateiti man nemaza ispudi padare filmas Gattaca , zmogaus fizines galimybes, mastymas, isvaizda (jo ateitis-> optimalus darbo pobudis) yra zinoma dar jam negimus deka genu inzinerijos, kurios pagalba taip pat galima 'uzsisakyti' norimu 'parametru' vaika, tad 'naturalus' tampa retenybe..

Benamis

Reikes paziureti filma :)

Matydamas kaip greitai technika zengia i prieki manau, kad po 100 metu zmones tiesiog bus kiborgais (zmogus sujungtas su kompiuteriu) :) Ir tiesa pasakius, mane tai gasdina.

2012

Citata iš: Benamis  gruodžio 31, 2011, 13:33:25
Reikes paziureti filma :)

Matydamas kaip greitai technika zengia i prieki manau, kad po 100 metu zmones tiesiog bus kiborgais (zmogus sujungtas su kompiuteriu) :) Ir tiesa pasakius, mane tai gasdina.


Kodel gazdina? galesi zaisti konter straika lauke  ;D

butinai paziurek gatacca filma, super

Phoenix

Man atrodo, kad taip sparčiai tobulėjant įvairioms technologijoms, po 100 metų beveik nebereikės sukti galvos dėl ligų ar sveikatos būklės (nebeliks nepagydomų ligų). Bus naudojami nanorobotai ir kitos priemonės, auginami žmogaus vidaus organai ir taip toliau :)

TinSoldier

Citata iš: Pocius  balandžio 29, 2012, 15:48:06
Man atrodo, kad taip sparčiai tobulėjant įvairioms technologijoms, po 100 metų beveik nebereikės sukti galvos dėl ligų ar sveikatos būklės (nebeliks nepagydomų ligų). Bus naudojami nanorobotai ir kitos priemonės, auginami žmogaus vidaus organai ir taip toliau :)


Bet keičiantis technologijoms, keičiasi ir ligos :)
Praeities žmonės, jei būtų galėję įsivaizduoti dabartinę mediciną, irgi galvotų kad be jokių ligų gyventų..
Technologinis progresas ir sukūrė absoliučią daugumą dabar egzistuojančių ligų. Kas žino, gal ir ateities tehcnologijos sukurs tokias siaubingas, visiškai kitos srities ligas, nei mes dabar įsivaizduojam :)

Ezekiel

Taip, kultūra yra kaip operacinė sistema todėl ir atrodo ateities vizija kaip sako to meto kultūra. Kažin kaip atrodis pasaulis 2100 metais? Tikriausiai nustebins, kad ne taip kaip įsivaizdavom. Tiesa yra dalykų, kurie keičiasi lėčiau pvz. gamtoje ar lėčiau besivystančiose šalyse.

Aukštyn