Anomalija.lt siūlo laimėti 1000 litų prizą!

Pradėjo Anomalija, gegužės 15, 2012, 23:06:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Isrinkau 3 perliukus puslapio komentaruose, kodel kai kurie neeina dalyvauti ;D

Inga Silkunaite · Skyriaus Vadove, Kruonio KC
Kad uz tokius ppinigus net ir rizikuot neapsimoka

Laura
Posted June 4, 2012 at 10:59 PM
Na gal uz 10 000 ir butu verta…

as
Posted May 16, 2012 at 3:29 AM
uz tukst.nesugebeciau….gal milijona,sutiksiu.

O cia kurie priverte bent nusisypsoti:

Liutas_karalius
Posted May 17, 2012 at 6:10 PM
pragyvent is minimumo,ir dar uz stoga virs galvos susimoket,pavalgyti.cia ipatingos galios,ar nelabai?

...
Posted May 30, 2012 at 11:32 AM
nesusigundikite 1000lt,pagaus ir uzdarys visam gyvenimui

Albertas Akurat · V.kupreviciaus vid.m-kla
Mutantai bukite atsargus! Musu ir taip mazai liko,o dabar pradejo medzioti ir internetinej erdvej! Bukit atsargus! Nepasiduokit lengviems pinigams,bo uzdarys ir atims galias!

:D ;D

advena

Citata iš: Benamis  birželio 05, 2012, 14:33:36

Liutas_karalius
Posted May 17, 2012 at 6:10 PM
pragyvent is minimumo,ir dar uz stoga virs galvos susimoket,pavalgyti.cia ipatingos galios,ar nelabai?

...
Posted May 30, 2012 at 11:32 AM
nesusigundikite 1000lt,pagaus ir uzdarys visam gyvenimui

Albertas Akurat · V.kupreviciaus vid.m-kla
Mutantai bukite atsargus! Musu ir taip mazai liko,o dabar pradejo medzioti ir internetinej erdvej! Bukit atsargus! Nepasiduokit lengviems pinigams,bo uzdarys ir atims galias!

:D ;D

prajuokino. ;D

OKULTISTE

Gerai, kad brolis mutantas ispejo... Nebenoriu eiti deti tu aukso kiausiniu...

RoxiO


Anomalija

Konkursas stabdomas.

paragraf 78


Benamis

Galima suzinoti kodel? :o

Anomalija

Per pusantro mėnesio atsirado tik 2 verti dėmesio (lyginant su kitais) dalyviai :-\

RoxiO

Citata iš: Anomalija  birželio 28, 2012, 21:05:36
Per pusantro mėnesio atsirado tik 2 verti dėmesio (lyginant su kitais) dalyviai :-\


Ajajaj, o aš tikėjausi sužinoti/pamatyti kas ką moką.

paragraf 78

Tai gal vertėjo ilgėliau palaukti? Plačiau indormaciją paskelbti. Nes paskelbus tik kleiuose forumuose ir facebooke, tikrai neatsiras labai daug žmonių norinčių šrodyti savo galias. Aš plėsčiau reklamą per visus įmanomus kanalus. Pvz. pasiūlyti kokiai televizijos laidai padaryti reportažą apie anomaliją.lt ir tenai papsakoti apie konkursą (na čia aš taip gal užriebinau viską, bet reklamos stoka tikrai buvo)

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  birželio 28, 2012, 21:13:07
Tai gal vertėjo ilgėliau palaukti? Plačiau indormaciją paskelbti. Nes paskelbus tik kleiuose forumuose ir facebooke, tikrai neatsiras labai daug žmonių norinčių šrodyti savo galias. Aš plėsčiau reklamą per visus įmanomus kanalus. Pvz. pasiūlyti kokiai televizijos laidai padaryti reportažą apie anomaliją.lt ir tenai papsakoti apie konkursą (na čia aš taip gal užriebinau viską, bet reklamos stoka tikrai buvo)


Jo, kokia mažesnio biudžeto laida gal net nemokamai padarytų reportažą.

Anomalija

Bent jau kol kas konkursą tikrai stabdome (ne vien dėl dalyvių stokos, yra dar ir kitos priežastys).

Aukštyn