Anomalija.lt siūlo laimėti 1000 litų prizą!

Pradėjo Anomalija, gegužės 15, 2012, 23:06:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Antikūnas

Taigi trumpinys, bet ok nesikeiksiu. Siaip esu sio forumo stebetojas, taciau nu negalejau nepapostinti... Visi para-ekstra-magic zmones tarsi dingo i vandeni kai pasiule pinigu... Keista, tureciau as antgamtiniu galiu is karto nedvejodamas varyciau

OKULTISTE

Kaip taiklu!!! Va ir pasitvirtino mano "kliedesiai", kad gerai suprantantis magiją, ja nesinaudos ir bus labai diskretiškas, jos nereklamuos ir pan...
Laukiu, nesulaukiu orų berniuko ir saviįtaigininko apsireiškimų, bet... Tikriausiai tik tauzyti temoka... Kaip matau, tikriausiai greičiau aš nuėjus aukso kiaušinį padėsiu, negu Šešėlis iššauks lietų ar kas ką kita... Che che che...

Jonas

Citatasaviįtaigininko apsireiškimų, bet..


Čia turbūt vėl pareiškimas apie mane ? Aš jau antrą kartą klausiu, kada teigiau, jog turiu kažkokių tai paranormalių sugebėjimų ?

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Šešėlis  gegužės 16, 2012, 20:12:33
Dabar ne, nes sesija ant nosies :D Bet jei šis pasiūlymas ilgai galios, tai pamąstysiu :)


Pacituosiu save :)

TinSoldier

#49
gegužės 24, 2012, 22:06:26 Redagavimas: gegužės 24, 2012, 22:22:30 by TinSoldier
Citata iš: Šešėlis  gegužės 24, 2012, 21:45:00
Citata iš: Šešėlis  gegužės 16, 2012, 20:12:33
Dabar ne, nes sesija ant nosies :D Bet jei šis pasiūlymas ilgai galios, tai pamąstysiu :)


Pacituosiu save :)


Nebemalk.. :)
Jei dabar 'užsiregistruotum', tai nereiškia, kad jau rytoj, ar per kokį egzą ir varytum į vilnių testuoti savo galių.
Jie laukia 10(ar kiek ten) dalyvių. Kol kas tau tereikia nusiųsti paraišką. T.y., galių aprašymą ir video įrodymą. O dėl datos ir pan., susitarsit. Padarytumet, kad tau būtų patogu.

Bet, kadangi tu nesi pakankamas idiotas, kad nesuvoktum, kad mali šūdą, tai net nebandai prisidėti prie tų 10 žmonių skaičiaus, kad konkursas prasidėtų.

O tiesiog galvoji debiliškus pasiteisinumus, kodėl nieko nedaryti ir kaifuoji nuo lunatiškos melagingos minties, kad tu kažkuo ypatingas.


EDIT: Galiausiai, kam tau rūpi ta sesija? Juk tu magas - šuldu buldu padarysi ir gausi iš visur po 10. Tau net mokytis nereikia. Papaišysi su flomasteriais savo tuos sigilius, ar kaip ten jie, ir gausi aukščiausius įvertinimus. Nafig tau dar laiką gaišti mokantis nereikalingus, prievartinius, vien tik egzaminui reikalingus dalykus? Viską juk tavo magija ištaisys. Kodėl nori praleisti progą laimėti 1000lt + prisidėti prie galbūt pasaulinės reikšmės įvykio?

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: TinSoldier  gegužės 24, 2012, 22:06:26
Citata iš: Šešėlis  gegužės 24, 2012, 21:45:00
Citata iš: Šešėlis  gegužės 16, 2012, 20:12:33
Dabar ne, nes sesija ant nosies :D Bet jei šis pasiūlymas ilgai galios, tai pamąstysiu :)


Pacituosiu save :)


Nebemalk.. :)
Jei dabar 'užsiregistruotum', tai nereiškia, kad jau rytoj, ar per kokį egzą ir varytum į vilnių testuoti savo galių.
Jie laukia 10(ar kiek ten) dalyvių. Kol kas tau tereikia nusiųsti paraišką. T.y., galių aprašymą ir video įrodymą. O dėl datos ir pan., susitarsit. Padarytumet, kad tau būtų patogu.

Bet, kadangi tu nesi pakankamas idiotas, kad nesuvoktum, kad mali šūdą, tai net nebandai prisidėti prie tų 10 žmonių skaičiaus, kad konkursas prasidėtų.

O tiesiog galvoji debiliškus pasiteisinumus, kodėl nieko nedaryti ir kaifuoji nuo lunatiškos melagingos minties, kad tu kažkuo ypatingas.


EDIT: Galiausiai, kam tau rūpi ta sesija? Juk tu magas - šuldu buldu padarysi ir gausi iš visur po 10. Tau net mokytis nereikia. Papaišysi su flomasteriais savo tuos sigilius, ar kaip ten jie, ir gausi aukščiausius įvertinimus. Nafig tau dar laiką gaišti mokantis nereikalingus, prievartinius, vien tik egzaminui reikalingus dalykus? Viską juk tavo magija ištaisys. Kodėl nori praleisti progą laimėti 1000lt?



Tai vat, kad reikia pasiruošti, kad kažką parodytum, video sukurti. O kai egzaminai kas dvi, tris dienas tai ne ką ir pavyksta padaryti :)

Prajuokinai su savo EDIT'u  :D :D :D

paragraf 78

TinSoldier, prašyčiau susilaikyti nuo tokių išsireiškimų kaip šūdas, sušiktas, debiliškas ir t.t. Esame kultūringas forumas, tai gal tokiu ir likime. Ačiū

TinSoldier

Apribosiu išsireiškimus... :D Bet, manau, ekspresyvumas ir energija, išreiškiama tokiais truputį tabu žodžiais, daug svarbiau už kažkokią tai 'kultūrą' :)

TinSoldier

O nenorėtų pabandyti katalikai pratestuoti:

Mt 18
19 „Ir dar sakau jums: jeigu kas iš jūsų susitars žemėje dviese melsti kokio dalyko, jiems mano dangiškasis Tėvas jį suteiks. 20 Kur du ar trys susirinkę mano vardu, ten ir aš esu tarp jų".

Atsimenu, kažkada po JAV ištikusio uragano, ar kažkokios kitokios katastrofos vieno iš respublikonų politiko atsakas į tai buvo: "Davai, susirenkam visi į didelį stadioną ir pasimeldžiam". Nelabai kaip daugiau padėti nukentėjusiems jis siūlė.. tik pasimelsti.. Gan smagiai toks pasiūlymas pasirodė..

Bet neseniai pažįstamas atsiuntė nuorodą į tokį puslapį, kur žmonės gali dėti savo prašymus, o kiti žmonės už juos meldžiasi. Remiamasi būtent ta Biblijos eilute. Idėja gal ir graži, bet, supraskit, iš ateistų pozicijos - gana naiviai ir beprasmiškai atrodo. Todėl iš karto sorry, jei parašysiu ar parašiau kažką, ko neturėčiau :)

Bent vienas iš tų besimeldžiančių aktyvistų, kaip supratau, yra šito forumo dalyvis. Taigi, kaip manot, ar nenorėtumėt surinkti savo chebros ir išbandyti, ar Dievas laikosi savo žodžio? Papildomų sąlygų kaip ir nemačiau nurodytų - jei bent 3 žmonės meldžia kažko - jie tai gaus.

Kodėl katalikai tiki šita Biblijos eilute, bet negali už ją atsakyti?

paragraf 78

Čia bėda ta kad efektas ne iš karto būna, jis ateina palaipsniui, kartais po ilgo laiko. Ne kartą tuo įsitikinau, bet nemanau kad tai tinka šiam eksperimentui.

TinSoldier

Manau, kad įmanoma būtų sumodeliuoti kokią nors maldą, kuri prašytų labai netikėtino įvykio.. Pvz, konkretaus terminalinio ligonio išgydymo. Gal ir ilgokai reiktų efekto palaukti, bet nuojauta kužda, kad greitu laiku niekas prizo neatsiims :)))

Bet kuriuo atveju, net jei ir eksperimentas nepavyktų, tikinčiam terminaliniam ligoniui būtų gana maloni staigmena, jei daugybė žmonių susirinktų už jį pasimelsti..


Jonas

Citata iš: TinSoldier  gegužės 26, 2012, 22:33:47
Manau, kad įmanoma būtų sumodeliuoti kokią nors maldą, kuri prašytų labai netikėtino įvykio.. Pvz, konkretaus terminalinio ligonio išgydymo. Gal ir ilgokai reiktų efekto palaukti, bet nuojauta kužda, kad greitu laiku niekas prizo neatsiims :)))

Bet kuriuo atveju, net jei ir eksperimentas nepavyktų, tikinčiam terminaliniam ligoniui būtų gana maloni staigmena, jei daugybė žmonių susirinktų už jį pasimelsti..


Šitokio "eksperimento" pagrindu Kinijoje, vienoje ligoninėje,  akimirksniu yra išgydomi žmonės nuo vėžio. Tik ten jie nesimeldžia.




TinSoldier

Citata iš: Jonas  gegužės 26, 2012, 23:05:11
Šitokio "eksperimento" pagrindu Kinijoje, vienoje ligoninėje,  akimirksniu yra išgydomi žmonės nuo vėžio. Tik ten jie nesimeldžia.


Man būtų daug įdomiau pamatyti įrodymus, o ne kažkokio neaiškaus žmogelio, kuris pagarsėjęs savo lunatikavimais apie Nibiru, paskaitą. Kurioje pateikiamas tik labai labai abejotinas video. Ir, sorry, bet jei jis jau taip lengvai gydo vėžį, tai tegul jį ir gydo! O ne tik rengia seminarus, rašo knygas ir kraunasi turtus iš pasakojimų kaip jis gydo vėžį. Nuojauta kužda, kad, jei jis per keletą minučių išgydytų vėžį, tai nemažai klientų, nemažai žiniasklaidos dėmesio susilauktų.

Norėjau paklausti administratoriaus, jei ne paslaptis: ar jau apsireiškė bent 1 norintis dalyvis?

Jonas

Citatakuris pagarsėjęs savo lunatikavimais apie Nibiru, paskaitą.


Nelabai aš domiuosi jo kitais darbais ar pasisakymais. Šiuo atveju, jo pasisakymai apie Nibiru ar ką kita neturi nieko bendra, todėl nieko nereiškia...

CitataIr, sorry, bet jei jis jau taip lengvai gydo vėžį, tai tegul jį ir gydo!


Jis pats vėžio negydo, tiesiog savo paskaitoje parodė video, kaip lengvai tą daro daktarai Kinijoje.

Anomalija

Citata iš: TinSoldier  gegužės 30, 2012, 16:16:35
Norėjau paklausti administratoriaus, jei ne paslaptis: ar jau apsireiškė bent 1 norintis dalyvis?


2 :-\

Aukštyn