Anomalija.lt siūlo laimėti 1000 litų prizą!

Pradėjo Anomalija, gegužės 15, 2012, 23:06:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

OKULTISTE

Ei, tai sugalvojam man kokią noras galią... Tikrai knieti išbandyti loteriją... Padarom... A?

Benamis

Citata iš: OKULTISTE  gegužės 16, 2012, 17:56:53
Ei, tai sugalvojam man kokią noras galią... Tikrai knieti išbandyti loteriją... Padarom... A?


Tu cia rimtai ar juokauji?

OKULTISTE

Dėl smagumo norėčiau sudalyvauti... Gi eksperimentų norėta... Tai patikrinčiau, ar galėčiau naudotis galiomis, kurių neturiu... Hm... Na gi, kas nustelbtų šešėlio ir Jono galias?

Benamis

Klausimas ar del smagumo jie priimtu :)

OKULTISTE

Va tame ir įdomumas, kad naudosiuosi galia, kurios neturiu - noriu patikrinti, ar tai įmanoma...Ir dar turėti sąlygas įveikti orų berniuką (šešėlis) ir saviįtaigininką (Jonas) - "tikruosius" galiūnus...

Na iš tikro norėčiau pažiūrėti, ar įmanoma sulaužyti logiką...
Kas nors man pasako, kokia turėtų būti mano galia, aš puikiai žinau, kad tos antgamtiškos galios neturiu... Ar vis dėl to galėčiau ja pasinaudoti? Kokia įdomi patirtis, jei pavyktų (gal ne kiek man pačiai, kiek stebėtojams)...

Smygolas

Citata iš: TinSoldier  gegužės 16, 2012, 00:58:32
Citata iš: OKULTISTE  gegužės 16, 2012, 00:55:37
Tai nagi, sugalvojam, kokią galią aš turėčiau turėti... M?


Apkerėti vaikiną?


Mieloji OKULTISTE, nemanau, kad pavyktų tai, ką TinSoldieris pasiūlė....

Jonas

Citatasavimi įtikėjusį Joną...


O tu savimi netiki ?  ??? Kaip gaila, kad tiek daug žmonių tiki į "kažką" (Dievą ant debesėlio, religijas, mokslo teisingumą ir pan.), o netiki patys savimi, savo galiomis, savo stiprybe, savo Dieviškumu...

CitataNa gi, kas nustelbtų šešėlio ir Jono galias?


Kur aš teigiau, jog turiu kažkokių galių ?

Citatasaviįtaigininką (Jonas)


Net nežinau, kodėl aš čia jau ir savitaigininkas ? Savitaiga geras dalykas, kuris padeda pasiekti žmonėms tikslus, norimus rezultatus (tuo veikia ir placebo efektas).. Kažkada gal minėjau šį žodį, bet kad pats intensyviai praktikuočiau savitaigą tai nepasakyčiau.. Nors kiekvienas pasakymas sau kokiu nors veiksmo metu ar pan. jau gali būti skaitoma kaip autosugestija.. Jei netikėsi savimi ir savo galiomis, stiprumu kiekvienoje situacijoje - niekas kitas tavimi nepatikės ir tau gali kai kuriose situacijose nepasisekti vien dėl to, kad tu savimi netikėjai...

Smygolas



Net nežinau, kodėl aš čia jau ir savitaigininkas ? Savitaiga geras dalykas, kuris padeda pasiekti žmonėms tikslus, norimus rezultatus (tuo veikia ir placebo efektas).. Kažkada gal minėjau šį žodį, bet kad pats intensyviai praktikuočiau savitaigą tai nepasakyčiau.. Nors kiekvienas pasakymas sau kokiu nors veiksmo metu ar pan. jau gali būti skaitoma kaip autosugestija.. Jei netikėsi savimi ir savo galiomis, stiprumu kiekvienoje situacijoje - niekas kitas tavimi nepatikės ir tau gali kai kuriose situacijose nepasisekti vien dėl to, kad tu savimi netikėjai...
[/quote]
Citata


Labai teisingai, saviįtaiga yra labai galingas dalykas. Paskaitykit palčiau apie tai, jei kas nesupranta, ką reiškia "padėti" sau. Aš pvz pasakau sau kartais "juk tu tai gali", štai kur yra savotiška magija. Jei labai panorėtum ir suprastum, įteigtum sau ir tai, kad gali tapti LT prezidentu (pavyzdys, gal ir netikęs), bet esmė ta pati.

.L.U.T.H.O.R.

O fainai. :D Kiek laiko bus siūlymas?

Benamis

Citata iš: Anomalija  gegužės 15, 2012, 23:06:23
Dėmesio! Pasirodymo detalės pradėsime derinti jeigu atsiras bent 10 žmonių, tvirtinančių, jog turi antgamtinių sugebėjimų!


Manau iki tol, kol atsiras bent 10 norinciu :) Seseli dalyvausi?

.L.U.T.H.O.R.

Dabar ne, nes sesija ant nosies :D Bet jei šis pasiūlymas ilgai galios, tai pamąstysiu :)

OKULTISTE

Dalyvauk - greičiau tuos 10 susirinksim, greičiau vyks veiksmas... va čia dar vienas pretekstas, kodėl turėčiau dalyvauti... Tik niekas man dar jokios galios nesugalvojo...
Kaip manote, kokia galia man tiktų, bet aš jos neturiu? (Pageidautina, kad nekenksminga sveikatai)

TinSoldier

Jo, Šešėli, dalyvaujam. Aš irgi bandysiu.

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  gegužės 16, 2012, 21:00:00
Jo, Šešėli, dalyvaujam. Aš irgi bandysiu.


Norėčiau pamatyti, kaip didžiausias mano pažįstamas skeptikas atlieka magijos bandymus. :D

BTW, jei vis dėl to išsiugdysiu telekinezę - irgi dalyvausiu :)

paragraf 78

Aš tai norėčiau komisijoje dalyvauti :)

Aukštyn