Sapnas pirmą kartą toks.

Pradėjo solò, spalio 01, 2017, 03:47:32

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

solò

Sveiki, mano vardas Gražvydas norėjau pasidalinti savo sapnų ir šiek tiek jūsų nuomonės apie tai. Pirmas mano manimas kad tai nuo nuovargio {laukiu ir jūsų nuomonės apie tai.} Dabar katik tik pabudau 1:01 nakties iškart noriu pasirašyti ir čia kol dar neužmiršau sapno taigi, Visi sapnai viename buvo galima sakyti mixas [1SAPNAS] Sapnavau kad aš savo kaime šokau nuo didelio kalno ir viską jutau pats kaip atrakcijonuose kur yra laisvas kritimas ant tiek realiai jutau ir viską regejau ta prasme kalno nuožiulna žolė,medžius tiesiog kritau į apačia jausmas neapsakomai, geras ir tuo pat metu baimė kai krenti nes jauti tą aukščio baimė. [2Sapnas] Antras prasidėjo kažkokiame pastatė iš to pastato išbegu priešais mane žmonės, mašinos , parduotuvės ir visa kita. Dabar neprisimenu kai išėjau kažkur nuedavau toliau ir tada vėl gryždavau į tą patį pastatą iš jo vėl išeidavau bet galėdavau nueiti toliau ir vėliau atsitikdavo vėl tas pats. Sunku papasakoti kur aš iš pastato eidavau [neprisimenu] ir taip kartojosi 3-4 kartus. [3Sapnas]Taip pat įdomus dalykas nežinau kokioje aplinkoje buvau bet turėjau žiebtuvėlį ir buvau vienas pats ji uždegiau ir meginau užpusti bet man neišeidavo ir tada realiai supratau kad aš sapne[laukiu ir jūsų nuomonės dėl šito gal klystu] [4Sapnas] ir ant pačio galo sedim kažkokiame bute nepykit nemoku apibūdinti viską detaliai nes sapnai greit ateina ir kai prabundi daug ką užmiršti. Žodžiu pasikviečiau draugą sakau einam dviese pašneketi nuejom į kitą kambarį atsisedome ir aš jam sakau aš tau noriu kai ką papasakoti [visą šitą sapną sapne] ir kai tik norėjau pradėt šnekėti sapnas nutrūko tuo momentu ir iškart pabudau. Realiai jutau kad esu sapne pirmą kartą gyvenime taip man atsitiko labai patiko neapsakomą patirtis. Laukiu jūsų komentarų

.L.U.T.H.O.R.



Citata iš: solò  spalio 01, 2017, 03:47:32meginau užpusti bet man neišeidavo ir tada realiai supratau kad aš sapne[laukiu ir jūsų nuomonės dėl šito gal klystu]
Jei supratai, kad sapnas, tai nėra kur klysti :) Dažniausiai ir užsikabinama ant realybės neatitikimų.

Benamis

Citata iš: solò  spalio 01, 2017, 03:47:32Realiai jutau kad esu sapne pirmą kartą gyvenime taip man atsitiko labai patiko neapsakomą patirtis. Laukiu jūsų komentarų
Nezinau kokiu komentaru lauki. Tiesiog turejai samoninga sapna: http://anomalija.lt/straipsniai/samoningas-sapnavimas/

Jeigu patiko, gali lavinti ir kiekviena karta tokius sapnus sapnuosi ir ismoksi juos valdyti.

solò


Aukštyn