Telekinezės pradžia ir kaip viską pradėti.

Pradėjo ponaitis, gegužės 07, 2013, 17:35:20

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

NEXO

Citata iš: Rihtina  balandžio 23, 2014, 17:35:40
Taigi daugelio jūsų manymu tai yra neįmanoma?
nemanau kad bus pasirenge nes netiki tokiais dalykais ir yra gilei pasamonėje užbetonuota ir mes neišnaudojame visu smegenu 100%

Master

Na mokslininkai jau įrodė, kad toks teiginys yra mitas.
Anywaay, tai čia ne nuo tikėjimo priklauso.
Tai sutarėm nexo? (aš rimtai)

TinSoldier

#17
balandžio 23, 2014, 17:52:47 Redagavimas: balandžio 23, 2014, 18:07:52 by TinSoldier
Citata iš: Rihtina  balandžio 23, 2014, 17:35:40
Taigi daugelio jūsų manymu tai yra neįmanoma?


Bent jau mano manymu, - geriausia, pabandyk tu, ir išsiaiškinsi :) Kad ir tą psi ratą pasigaminti nėra nei brangu, nei sunku.

Tiesiog įsitikink, kad, kai bandysi - bandai tinkamomis sąlygomis.
Trumpai, pagrindinės priežastys, dėl ko ratas gali judėti ir be jokios telekinezės:

1. Nuo rankų sklindanti šiluma judina popieriuką.
2. Rankų judėsiai, sukeliantis mažas oro sroves, ir virpinantys/judinantys lapukus.
3. Elektrostatinis krūvis nuo žmogaus rankos ( http://www.youtube.com/watch?v=rX-kQfrwiA4 )
4. Nepastovios ir silpnos oro srovės kambaryje. (plyšiai sienoje, ventiliacinės angos, pradarytas langas ir t.t.)
5. Vibruoja stalas, grindys ar kitas paviršius, ant kurio padėtas psi ratas.

Todėl: 100proc., įsitikink, kad tavo stalas tvirtai stovi ant žemės ir nevirpa. Psi ratą uždenk stiklainiu. Atsitrauk nuo jo bent per kokį metrą ar pan. Ir nekaišiok rankų. Vis tiek juk telekinezė turėtų kilti iš minčių, o ne iš rankų.

Prieš sukant ratą, atsitiktinai nuspręsk, į kurią pusę nori jį pasukti. Pavyzdžiui, mesk kauliuką - jei iškris lyginis skaičius - suk pagal laikrodžio rodyklę. Užsirašyk kryptį, prieš bandant pasukti. Jei pasuksi kryptimi, kurią ir buvai prieš tai užsirašiusi, - sveikinu. Jeigu kita kryptimi - greičiausiai, kad atsitiktinis pajudėjimas koks nors. Paskutinių dalykų su ta kryptimi reikia tam, kad klaidingai nepriskirtum savo nuopelnų rato pasisukimui.

Ir kartok tuos bandymus kuo daugiau kartų. Vienas pasisukimas tavo norima kryptimi - nieko nereiškia. 10 pasisukimų tavo norima kryptimi iš eilės, - sveikinu.

Jei su visom šitom kontrolinėm priemonėm sugebėsi pasukti psi ratą - tuomet jau turėsi šiokį tokį argumentą sau, kad telekinezė gali veikti. (jei nepražiopsojai kokios nors kitos priežasties, kodėl ratas galėjo pasisukti)

Sėkmės ;)


Rihtina

Visai įdomu reiks išbandyti. Aš kažkodėl manau, kad jeigu jau galima mintimis pajudinti popieriuką tai gali ir knygą, o koks čia skirtumas, juk mintims svorio nėra. Keista man irgi šiek tiek su tais popierėliais, žiūrėjau video kur panelė pajudino ir gana stipriai bokalą. Tik neaišku tiesa ten ar ne.

TinSoldier

Citata iš: Rihtina  balandžio 23, 2014, 17:59:09
Visai įdomu reiks išbandyti. Aš kažkodėl manau, kad jeigu jau galima mintimis pajudinti popieriuką tai gali ir knygą, o koks čia skirtumas, juk mintims svorio nėra. Keista man irgi šiek tiek su tais popierėliais, žiūrėjau video kur panelė pajudino ir gana stipriai bokalą. Tik neaišku tiesa ten ar ne.


Pranešk, kaip seksis :)

Citata iš: NEXO  balandžio 23, 2014, 17:44:51
nemanau kad bus pasirenge nes netiki tokiais dalykais ir yra gilei pasamonėje užbetonuota ir mes neišnaudojame visu smegenu 100%


Ar tau pavyksta pajudinti psi ratą taip, kaip parašiau aname pranešime? Be rankų, uždengus stikline ar pan., per didelesnį atstumą, ant visiškai totaliai stabilaus stalo, iš anksto atsitiktinai numatant sukimosi kryptį?

Rihtina

Būtinai, bet aš kantrybės daug neturiu, tai žinai.. :DD

NEXO

Citata iš: TinSoldier  balandžio 23, 2014, 18:07:19
Citata iš: Rihtina  balandžio 23, 2014, 17:59:09
Visai įdomu reiks išbandyti. Aš kažkodėl manau, kad jeigu jau galima mintimis pajudinti popieriuką tai gali ir knygą, o koks čia skirtumas, juk mintims svorio nėra. Keista man irgi šiek tiek su tais popierėliais, žiūrėjau video kur panelė pajudino ir gana stipriai bokalą. Tik neaišku tiesa ten ar ne.


Pranešk, kaip seksis :)

Citata iš: NEXO  balandžio 23, 2014, 17:44:51
nemanau kad bus pasirenge nes netiki tokiais dalykais ir yra gilei pasamonėje užbetonuota ir mes neišnaudojame visu smegenu 100%


Ar tau pavyksta pajudinti psi ratą taip, kaip parašiau aname pranešime? Be rankų, uždengus stikline ar pan., per didelesnį atstumą, ant visiškai totaliai stabilaus stalo, iš anksto atsitiktinai numatant sukimosi kryptį?
šeip kartais išeidavo bet 100%nesu isitikines kaip reikia keisti sukimusi krypti šeip nemoku paiškint bet man yra buve kad sukas sustija ir i kita puse pradeda suktis arba po biski sukas sustoja ir vel sukasi :) bet svarbiau ismokt judinti nei krypti sukti :)

TinSoldier

Bet bandai jį sukti su visomis mano išvardintomis priemonėmis? Stiklu uždengus psi ratą, nelaikant arti jo rankų, ir visu kūnu atsitraukus per kokį metrą nuo jo, ant nevibruojančio paviršiaus?

omcikas

smagus reikalas tas psi ratas, jau buvau be pradedantis tikėt, kad ir aš turiu galių iki kol stiklainiu neuždengiau ir kuomet nustojo sukesis.. nuo tada neeksperementuoju. Belieka sau pačiam pasiteisint, kad stiklas trukdo "magijai" prasiskverbt  ;D

Ezekiel

#24
balandžio 25, 2014, 00:15:50 Redagavimas: balandžio 25, 2014, 00:25:35 by Benamis
Citata iš: ponaitis  gegužės 07, 2013, 17:35:20

Pradėsiu nuo paprasčiausios. Nemanau, kad tai yra didelė paslaptis, ir tikriausiai visi fizikos mokytojai patvirtins, kad mes visi esame sudaryti iš tos pačios medžiagos: atomų. Ir visi atomai yra sudaryti iš energijos. Vienintelis skirtumas tarp jų - dydis. Taigi, iš esmės, viskas aplink mus ir mes patys esame gryna energija. Jūs galite įsivaizduoti visą visatą kaip energijos ežerą ir save kaip vandens lašą jame. Bet kaip jūs galite atskirti, kur tas lašas prasideda ir kur baigiasi? Jūs teisūs. Jūs negalite. Skaidymas yra tik iliuzija. Kompiuteris prieš jus yra dalis jūsų energijos lauko, kaip ir jūs esate dalis jo energijos lauko. Jūs nesibaigiate ties savo oda. Ir tai veda mus prie pabaigos, kad jūs esate vienas su visais dalykais aplink jus.


Naujausiais duomenimis materija tėra beveik tuštuma. Paprastas žmogus nežino, kad yra sudarytas iš atomų, nes nematė, kad iš jų sudarytas tai tik tikėjimas. Tačiau žinoma tai, kad pasaulis regimas, apčiuopiamas ir t.t. Taigi gal būtų tiksliau sakyti kaip teigė vienas filosofas, kad pasaulis sudarytas ne iš atomų, o iš kalbos ar kitaip tariant informacijos. Iš to pačio sudaryti ir vaizduotės vaizdiniai, o joje įmanoma viskas tame tarpe ir telekinezė. Klausimas kodėl "realybėje" yra ribotuvai, gal jie mums būtini?
Jei tikėti holografinės visatos teorija nėra tokio dalyko kaip gryna materija, viskas tėra informacija ir ją įvaldęs protas gali būti nors ir Dievas.



Tiesa išbandžiau šį metodą, tačiau niekas nepavyko nebent kažkas pasirodė.

Jupiteris

Tai iskarto reikejo kalti pro siena, ne pro stiklaini ;DD Kiek zinau stiklainis trugdo prasiskverbti energijai tai kaip tu pro ji sukursi PSI. Nors as pats per stiklaini nepadarau, bet koki lapeli suglamzyta galiu pakelti geroje busenoje apie 5/7 cm i virsu ir islaikyti kokiu 10/15 sekundziu. Netikinciam zmogui tokio dalyko neparodysi, automatiskai blokuos viska, bent jau man prie zmoniu neiseina to padaryti, netgi filmuojant neiseina, maziausias susireiksminimas ,kad darai jog kazkam parodyti viska sugadina.
Isviso tiems ,kas daro jog nori parodyti kitiems ,ar igauti kazkokiu jegu paslaptinguju, niekad tas ir nepavyks, uztat tie kas padaro tokius dalykus per daug ir nesireiskia, nes jiems to nereikia..

.L.U.T.H.O.R.

Jupiteri, nesusireikšmint tada kitiems galėsi parodyt :D Bet aš žinau tą jausmą, tikrai taip būna, protas viską gadina.

NEXO

Citata iš: Rihtina  balandžio 23, 2014, 17:35:40
Taigi daugelio jūsų manymu tai yra neįmanoma?
tikrai ne mano drauge viskas į manoma taigi obe imanoma tai tik gylei užbetonuotas musu pasamonėje kuria reikia išlaisvinti. Skeptikai netiki ,nes jiems užbetonuota gilei kol jie nepamato o kai pamato sako kaip tau pavyko tu aiškini ,bet jiems tokie dalykai nesuvokemi.

kestutis.linkus.37

#28
sausio 04, 2015, 23:16:10 Redagavimas: sausio 04, 2015, 23:52:51 by kestutis.linkus.37
Man miegant suaktyveja ir kai poilsio truksta, bet daiktai nelaksto, tiesa noreciau ismokti valdyti, o ne spontaniskai garsa muzono isjungti per atstuma ir pan., nes kai esi beveik atsikliucines, tai tingi eiti atgal ijungti. Ai dar, nepamineta cia aplinkos veiksniai. Man padeda labai garsiai ir labai tyliai grojanti muzika (aisku mano megstama, o ne bet kas), zodziu daiktu nepajudinu (manau), tik kazkokia ytaka prietaisams darau. Atsimenu net bratkis nakackes rasydavo uz mages nutyldima nakti pries miega :) zodziu sekmes ir jums ir man. Meginam...

idenmeyou

Įmanoma jei apgaulės meistras, geras magas, neabejoju, kad vidutinio lygio magui pajudinti tokius paprastus popieriukus, daiktus vieni juokai. Esu pats savo akimis matęs kaip yra judinamas daiktas, bet už viso to slypėjo triukas. Jei yra atliekamas triukas žmogus gali dar ir didesnius daiktus išjudinti, nes stebėtojas to nepamatys ir jam tai gausis graži iliuzija.

Jei triukas nėra daromos, jokios galios ar įsitikinimai nepadės, žmogus materialiame pasaulyje turi ribas ir tų ribų dar niekas nesulaužė.

Aukštyn