Telekinezės pradžia ir kaip viską pradėti.

Pradėjo ponaitis, gegužės 07, 2013, 17:35:20

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ponaitis

Deja, Jūs negalite matyti šio pranešimo lankydamiesi forume kaip svečias.

Kodėl verta užsiregistruoti?

- Matysite visą nuo svečių paslėptą turinį.
- Galėsite bendrauti su kitais nariais privačiomis žinutėmis.
- Matysite visus forumo prisegtukus.
- Galėsite kurti naujas temas ir dalyvauti jau esančiuose.

Nelaukite, prisijunkite prie didžiausios bendruomenės, nagrinėjančios paslaptingus reiškinius jau šiandien!


Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

.L.U.T.H.O.R.

Esu kažkur skaitęs šitą, tai tingėjau skaityt per naujo. Bet iš praktikuojančių girdėjau, kad jei rimtai užsiimi telekineze, tai po to tau miegant, nors nebūtinai ji gali spontaniškai pradėt vykti.

ponaitis

Citata iš: Šešėlis  gegužės 07, 2013, 23:45:43
Esu kažkur skaitęs šitą, tai tingėjau skaityt per naujo. Bet iš praktikuojančių girdėjau, kad jei rimtai užsiimi telekineze, tai po to tau miegant, nors nebūtinai ji gali spontaniškai pradėt vykti.

Viskas,byjosiu miegoti  :)

NEXO

Citata iš: Druwis  gegužės 07, 2013, 23:45:43
Esu kažkur skaitęs šitą, tai tingėjau skaityt per naujo. Bet iš praktikuojančių girdėjau, kad jei rimtai užsiimi telekineze, tai po to tau miegant, nors nebūtinai ji gali spontaniškai pradėt vykti.

ta prasme spontaniškai vykti ?

.L.U.T.H.O.R.

Miegi ir nulekia puodelis nuo stalo ar dar kas nors ^^

Supera

Vilioja išmokt tokį dalyką, net labai ^^ bet nesinori miegant kambario griaut xD

Bandau, mokaus, na sunkoka, bet ismokti labai noriu.. Gal kas jau moka, ar bent yra pavyke nors biski padaryti? Bukit geri,parasykit man .:S labai noriu ismokti, gal kazka patartumet ..

Rihtina

Ar iš čia esančių yra kam nors pavykę?  :o

NEXO

taip man yra pavyke tikrai siulau išbandyti ir tikrai pavyks tik nepasiduokite 100% duodu

TinSoldier

Citata iš: NEXO  balandžio 23, 2014, 17:07:45
taip man yra pavyke tikrai siulau išbandyti ir tikrai pavyks tik nepasiduokite 100% duodu


Kokia prasmė tau meluoti?
Na, rimtai, paklausk savęs: kas tau iš to, kad dabar pamelavai?

NEXO

Jopapa tgi nemokėčiau nerašyčiau čia tik tu netiki man pavyko aš geriau žn.. ir kam man meluot bereikalo

TinSoldier


paragraf 78

Kaip sakė dr. Hausas: visi žmonės meluoja.
Melas apskritai yra įrašytas mums į genus :)

Master

O ar tu įsitikinęs, kad tau pavyko?
Ga kalbi iš neišmanymo (galima apsigauti, nes lapelis gali pradėti judėti nuo kvėpavimo, šiltumos nuo rankų, kuri susimaišo su šaltu oru ir pan...)
Nors negalima daryti išvadų nesuvokiant situacijos. Siūlau taip, davai mes visi sumetam krūvą pinigų ir susitinkam. Tu parodai mums realius savo sugebėjimus, mes nufilmuojame ir atiduodame pinigus.
ps. bet jei neišeina moki tu, už laiką ir už kurą (che, che...) Neblogas dealas sakyčiau :3
Visi laimingi :)

Rihtina

Taigi daugelio jūsų manymu tai yra neįmanoma?

Aukštyn