Angelai sargai

Pradėjo Hekate, kovo 20, 2012, 19:23:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Hekate

kovo 20, 2012, 19:23:40 Redagavimas: kovo 20, 2012, 19:49:02 by Hekate

Taigi iš pat pradžių atsiprašau jeigu ši tema atrodys banali ir jau minėta...

Manoma,kad nuo pat gimimo i pasauli zmogu atlydi Dievo pasiuntinys ir tarnas - angelas.Kiekvienas ji turi,nepaisant ar tiki tuo ar ne.Angelai dalyvavo kartu ir Pasaulio kurime,stebejo ir mokesi is savo Sutverejo.Vieni,suzaveti Zemes grozio,nusileido ir taip nuo tos dienos eme globoti zmonija,augmenija ir valdyti stichijas.Kiti pasiliko Danguje,kad galetu skirti savo slovinanciasias giesmes Dievui.Angelai suskirstyti i chorus. Aukščiausiesiems chorams priklauso cherubinai, serafimai. Chorams priskirti arkangelai.Manoma, kad butent ju mes negalime matyti ju iprasta materija , nes nuo ju grozio zmogus is karto mirtu. Tad labai daznai pasitaiko, kad angelai apsireiskia per sapnus,arba igave kita pavidala.Laimingieji zmones,manoma, turi net po 2 angelus sargus.Kiekvienas angelas turi varda.Nors Biblijoje minimi tik 3- Gabrielius,Mykolas ir Rafaelis,taciau ju yra kur kas daugiau.Yra sukurta sistema,pagal kuria galima suzinoti koks angelas pagal ranga mus globoja ir koks jo vardas.

Avinas - Kankiniai
Jautis - Ispazinties atlikejai
Dvyniai - Serafimai
Vezys - Cherubinai
Liutas - Viespataujantys
Mergele - Valdantys
Svarstykles - Galingieji
Skorpionas - Turintys jega
Saulys - Pradzios
Oziaragis - Arkangelai
Vandenis - Dvasios
Zuvys - Nekaltybes

Avinas - Kamaelis
Jautis - Hagielis
Dvyniai - Rapolas
Vezys - Gabrielius
Liutas - Mykolas
Mergele - Rapolas
Svarstykles - Hagielis
Skorpionas - Azarielis ir Kamaelis
Saulys - Zadkielis
Oziaragis - Kasielis
Vandenis - Urielis ir Kasielis
Zuvys - Azarielis ir Zadkielis

Taigi,ar tikite ir pasitikite savo angelu sargu?

P.S. dėl kai kurių vietų čia abejoju, bet manau kai kuriems būtu visai įdomu sužinoti ''koks gi mano angeliukas" :D
Šį straipsni sugalvojau ne aš... :D
''Sorry'' dėl ne lietuviškų raidžių  :( >:(

paragraf 78

Pora pataisymų:
I. Angelai yra žemiausias choras, o cherubinai su serafimais yra aukščiausi chorai, t.y. jie arčiausiai Dievo.
II. Biblijoje Urielis neminimas, tačiau minimas Rafaelis, kurio tu nepaminėjai.
Žodžiu jei iš kažkur perspausdinai šią informaciją, tai ji klaidinga ir ja nepasitikėčiau.

Hekate

Atsiprašau  :( ir ačiū, kad pataisiai  :) Matai man ji pasirodė patikima, nes um nes nesu kaip, čia pasakius tikinti ir biblijos neskaitau...bet aš tikiu Angelais... (gal labiausiai tik jais)

paragraf 78

Aš irgi tikiu angelais. Tikiu kad jie saugo ir globoja.]
Beje įdomus faktas: Hermo Ganytojuje (kūrinyje kuris vos nepateko į bibliją) minima jog kiekvienas žmogus turi angelą sargą ir demoną sargą. Angelas saugo, demonas gundo.

Dabar va kaip tik rašau straipsnį apie angelus.

Asasinas

Pradzios Zadkielis? Nelabai pagaunu pagal ką čia nustatyt koks mano (šaulio) angelas sargas. :D

Hekate

Citata iš: insomnia  kovo 20, 2012, 19:51:34
Aš irgi tikiu angelais. Tikiu kad jie saugo ir globoja.]
Beje įdomus faktas: Hermo Ganytojuje (kūrinyje kuris vos nepateko į bibliją) minima jog kiekvienas žmogus turi angelą sargą ir demoną sargą. Angelas saugo, demonas gundo.

Dabar va kaip tik rašau straipsnį apie angelus.

Esu klausiusi dviejų dvasiu apie savo angelo ir demono vardus. Tai sakė kad angelas kaip ir čia rašo vardu Kasielis, o demonas Liuciferio vardu, bet jis tik paprastas demonas atseit laukiantis kada išklysiu iš kelio...

Sephriel

#6
kovo 24, 2012, 20:44:20 Redagavimas: kovo 25, 2012, 19:19:15 by Benamis
Citata iš: Hekate  kovo 20, 2012, 20:49:16
Citata iš: insomnia  kovo 20, 2012, 19:51:34
Aš irgi tikiu angelais. Tikiu kad jie saugo ir globoja.]
Beje įdomus faktas: Hermo Ganytojuje (kūrinyje kuris vos nepateko į bibliją) minima jog kiekvienas žmogus turi angelą sargą ir demoną sargą. Angelas saugo, demonas gundo.

Dabar va kaip tik rašau straipsnį apie angelus.

Esu klausiusi dviejų dvasiu apie savo angelo ir demono vardus. Tai sakė kad angelas kaip ir čia rašo vardu Kasielis, o demonas Liuciferio vardu, bet jis tik paprastas demonas atseit laukiantis kada išklysiu iš kelio...


jeigu liuciferis "paprastas demonas" tada paklausk tu savo dvasiu kas yra sephrielis..

Benamis

Pataisiau tavo zinute Sephriel, nes i citata buvai iterpes savo klausima ;)

Hekate

Citata iš: Sephriel  kovo 24, 2012, 20:44:20
Citata iš: Hekate  kovo 20, 2012, 20:49:16
Citata iš: insomnia  kovo 20, 2012, 19:51:34
Aš irgi tikiu angelais. Tikiu kad jie saugo ir globoja.]
Beje įdomus faktas: Hermo Ganytojuje (kūrinyje kuris vos nepateko į bibliją) minima jog kiekvienas žmogus turi angelą sargą ir demoną sargą. Angelas saugo, demonas gundo.

Dabar va kaip tik rašau straipsnį apie angelus.

Esu klausiusi dviejų dvasiu apie savo angelo ir demono vardus. Tai sakė kad angelas kaip ir čia rašo vardu Kasielis, o demonas Liuciferio vardu, bet jis tik paprastas demonas atseit laukiantis kada išklysiu iš kelio...


jeigu liuciferis "paprastas demonas" tada paklausk tu savo dvasiu kas yra sephrielis..

emm na tas kur tipo mano demonas, o ne TAS Liuciferis.... :D Umm juk ir ten gali būti bendravardžių...ar ne? O kas tas Sephrielis ?  ;D (tikrai nežinau)

Vytautas

Egzistuoja ir toks variantas, kad angelas sargas esi pats iš ateities  :) .

Hekate

Citata iš: Vytautas  kovo 25, 2012, 20:26:28
Egzistuoja ir toks variantas, kad angelas sargas esi pats iš ateities  :) .

Vau įdomiai skamba. Geras  ;D

paragraf 78

Labai nelogiška, nes tada mes pragyvenę į ateitį, eitume savęs saugoti praeityje. Tada apie tai žinotume.

Vytautas

Iš savo praktinės patirties išsiaiškinau kas tie angelai sargai. Prieš tai buvusi mano mintis neteisinga. Tiesiog nereikia vadovautis svetimomis mintimis o stebėti realų praktinį gyvenimą. O praktika tokia. Per metus laiko 3 kartus sulaukiau anapusinio įsikišimo gelbėjant mano gyvybę. Esu netikintis. Jokios religinės būtybės neturi su tuo nieko bendro. Tos praktinės situacijos tai dvi avarinės automobiliu ir viena ligos. Kaip tai veikia. Tiesiog elementariai kažkas iš anapus perima kūno valdymą. Vienoj avarinėj situacijoje buvau tik pasyvus absoliučiai ramus stebėtojas. Visą kitą darė kažkas. Kitoje avarinėje situacijoje buvo sudėtingiau nes tai truko apie pusvalandį. 30km atstumu buvo suformuotos net keturios avarinės situacijos. Kūnas visą laiką buvo tarsi ne savas. Greičio pedalą spaudžiančios kojos visiškai nevaldžiau. Valdė kažkas. Rezultate viskas baigėsi laimingai. Ligos atvejas. Dar sveikas kūnas buvo drastiškai nei iš šio nei iš to nugramzdintas į komos būklę. Kai buvau paguldytas į ligoninę komos būklė lygiai taip pat netikėtai praėjo. po dviejų dienų ligoninėje trūko apendicitas. Namų sąlygomis garantuota mirtis, nes skausmas tikrai ne toks dėl kurio būčiau kreipiasis į medikus. Visumoje toks vaizdas kad anapusinės būtybės pagrindinė funkcija maksimaliai ilgai apsaugoti žmogaus gyvybę šioje žemėje. Prisiminiau savo senų tėvų gyvenimus ir kritiškus momentus. Situacija ta pati. Jų gyvybė taip pat saugoma. Ar visi tai turi? Tikrai nevisi. Tai matosi stebint žmonių gyvenimus aplinkui. Nors pats besisaugantis žmogus be anapusinės pagalbos visiškai sėkmingai gali sulaukti gilios senatvės. Tiesą pasakius šiuo metu turiu savotiškai "perteklinę" apsaugą nes keistai viskas tarsi padėta ant lėkštutės. Absoliučiai jokių problemų.

la.benas

Pradžios Zadkielis. Va Wikipedia rašo, jog Zadkielis buvo tas, kuris sustabdė Abraomą, kai jis norėjo paaukot savo sūnų. Visai kietas angelas.

Ezekiel

#14
liepos 01, 2013, 11:16:01 Redagavimas: liepos 01, 2013, 11:18:31 by Ezekiel
Aš prisimenu turėjau nežinomu moterų vizijas. Ankstyvoje vaikystėje, prisimenu mačiau garbanotos moters naktinio dangaus fone vizija ir jį spinduliavo dieviškumu. Tarkim kelis kartus mane sapne aplankė nepaprasto grožio šviesiaplaukė moteris, bet taip lyg ir gyvenime niekur nemačiau. Paprastai iš sapnų negirdžių kalbančių žmonių, tačiau jį aiškiai paklausė "Do you remember me?"
Karta naktį pabūdęs dar pamačiau kitos moters orandžinės spalvos vaiduoklį, tiesa labai trumpai ir siaubo nesukėlė. Taip pat miegodamas kartai pajusdavau, kad kažkas paliečia mane. Keista.

Nežinau ar tai ateiviai, angelai ar archetipas, tačiau man padėjo tos vizijos kai turėjau nelengvus laikus.

Aukštyn