6 dalykai, kurie vagia žmogaus energiją

Pradėjo Iron Tara, sausio 12, 2014, 09:58:32

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Iron Tara

Dažnai nesusimąstome, kad žmogaus organizmas - sudėtingas darinys. Juk būna dienų, kai visą dieną pluši, bet vakare vis tiek jautiesi energingas ir žvalus, o kartais nieko nenuveikęs vos randi jėgų atsigulti į lovą. Mokslininkai, ilgai tyrę šį fenomeną, nustatė, jog energiniai vampyrai, pasirodo, gali būti ne tik žmonės...

Besaikis valgymas

Bioenergetikai teigia, kad organizmą labai sekina persivalgymas. Daugelis žmonių įsitikinę, kad sotūs pietūs suteikia energijos, bet iš tikrųjų yra priešingai: kai prisikemšame pilną skrandį, organizmas turi sutelkti visas jėgas maisto suvirškinimui, taigi, nesaikingai prisivalgius, dalis mūsų energijos eikvojama veltui.
Mitybos specialistai tikina, kad nuolatinis persivalgymas yra valgymo kontrolės praradimas, dėl to gali atsirasti priklausomybė nuo maisto. Jeigu pastebite, kad nuolatinis kramsnojimas padeda nuslopinti įtampą ir užpildyti jaučiamą tuštumą, reikia pagalvoti, kas trukdo jaustis laimingam, ir stengtis tuos trukdžius pašalinti.

Nemėgstamas darbas

Laimingi tie žmonės, kuriems darbas yra tarsi hobis. Tyrimai rodo, kad asmenys, kurie daug metų dirba nemėgstamą darbą, išeikvoja dvigubai daugiau energijos, todėl greičiau išsenka, suserga, yra piktesni, irzlesni ir agresyvesni, o štai darboholikai, kurie mėgsta savo veiklą ir pluša iki nakties, ne taip greitai pavargsta, nes maloni veikla yra puikus energijos užtaisas.
Jeigu darbo pakeisti neįmanoma, bioenergetikai rekomenduoja išmokti medituoti: šis būdas ne tik nuramina protą, bet ir padeda atsikratyti įtampos, pamiršti rūpesčius. Tam kasdien reikėtų skirti po 10-15 minučių.

Paslaptingi daiktai

Pasak bioenergetikų, daiktai gali skleisti ne tik teigiamą, bet ir neigiamą energiją. Nustatyta, kad energetiškai stipriausi yra antikvariniai ir rankų darbo daiktai. Pakenkti gali ir iš kartos į kartą perduodamos šeimos relikvijos, tad, prieš priimant garbingą šeimos dovaną, būtina pasidomėti, kaip gyveno ją turėjęs žmogus.
Nešiojant rankų gamybos daiktą, reikia atkreipti dėmesį, kas buvo jo ankstesnis savininkas: jei tai piktas, blogo linkintis asmuo, didelė tikimybė, kad jo daiktas pažeis biolauką, namuose paskleis neigiamą energiją. Kaip atpažinti, kada namas užterštas? Vos tik įėjus į vidų, žmogui pasidaro nejauku, pašiurpsta oda, krečia šaltis.
Bioenergetikai teigia, kad namų erdvę gali užteršti ir netoliese gyvenantys žmonės: jei kaimynai nuolat barasi, mušasi ar girtuokliauja, kyla grėsmė ir jūsų buveinei. Kadangi ji nuolatos teršiama, tokią patalpą išvalyti gana sunku.
Visai kas kita, jei namus užteršė daiktai - padėkokite mintyse jų buvusiam savininkui, ir ramia širdimi galite išmesti. Būtų puiku, jei likusią blogą energiją išvalytų bioenergetikas arba kunigas.

Nevaldomas pyktis

Pyktį žinome visi. Kai jis kontroliuojamas, tai yra normali, sveika emocija, tačiau nekontroliuojamas jis tampa destruktyviu, sukelia sveikatos ir bendravimo problemų.
Tyrimai parodė, kad visos emocijos mūsų organizme sukelia tam tikras chemines reakcijas: pavyzdžiui, juokas ir džiaugsmas turi gydomųjų savybių, o baimė, liūdesys, pyktis gali sukelti neigiamą poveikį, nes kai supykstame, padidėja kraujospūdis, padažnėja širdies plakimas, pakyla hormonų adrenalino ir neodrenalino lygis.
Tačiau visiškai slopinti savo emocijų negalima, nes tuomet susidariusios cheminės medžiagos kaupiasi ir gali sukelti rimtų negalavimų.

Didelis triukšmas

Žmogaus organizmą triukšmas veikia neigiamai. Pirmiausia jis pakenkia imuninei, nervų, kraujotakos, virkšinimo trakto sistemoms, vėliau sutrinka klausa. Ilgą laiką trunkantis triukšmas sutrikdo daugelio organų darbą, o labiausiai pažeidžiama nervų sistema - atsiranda nuovargis, silpnumas, irzlumas, pailgėja užmigimo laikas, suprastėja miego kokybė, gali atsirasti nervinių ir psichinių sutrikimų.
Tyrimai rodo, kad nuolatos esant 40 - 50 dB triukšmui, žmogui atsiranda psichinės reakcijos, o 60 - 80 dB garsas sukelia vegetacinės nervų sistemos pakitimų. Nuo 90 - 110 dB garso žmogus gali apkursti, o didesnis nei 120 dB pažeidžia klausos organą.

Mobilusis telefonas

Bioenergetikai tvirtina, kad labiausiai žmogaus energiją eikvoja mobilieji telefonai. Teigiama, kad 10 min. pokalbis ne tik sutrikdo smegenų ir neuronų veiklą, bet ir pažeidžia asmens biolauką.
Vadinasi, po trumpo pokalbio telefonu, žmogaus organizmui atsigauti reikėtų bent 2 val. O kas gresia tada, jei mobiliuoju tenka kalbėti visą dieną? Tokius asmenis dažniau kamuoja nervinė įtampa, dirglumas, nemiga ir išsekimas.
Taip pat prisiminkite, kad elektromagnetinės bangos veikia net tada, kai niekas neskambina, todėl telefoną reikėtų laikyti kuo toliau nuo savęs: nedėkite jo šalia lovos ar ant darbo stalo, atsikratykite įpročio nešiotis kelnių ar švarko kišenėje. Kai kurie mokslininkai teigia, kad mobiliųjų telefonų skleidžiami spinduliai gali sukelti nevaisingumą, skatinti onkologines ligas.

Geopatogeninės zonos

Tai nepastovūs ir suskaidyti Žemės spinduliuojami elektromagnetiniai laukai, nematomos, pavojingos vietos, pasižyminčios neigiamu poveikiu žmogaus organizmui.
Mokslininkai nustatė, kad tokios vietos yra aukštų dažnių, decimetrinio diapazono, turinčios savitą struktūrą: požeminiai vandens srautai, geologiniai žemės lūžiai, tinkliniai koordinaciniai tinklai ir dvigubo veikimo zonos.
Įrodyta, kad ilgalaikis buvimas tokiose vietose ne tik sukelia organų veiklos sutrikimus, bet ir onkologines ligas. Kaip nustatyti, ar būstas yra geopatogeninėje zonoje? Galima pasinaudoti radiostezininkų paslaugomis arba pasikliauti savo intuicija.
Pastaruoju atveju reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip miega vaikai: mažyliai, stengdamiesi išvengti neigiamos spinduliavimo įtakos, miega susirietę į kamuoliuką, neretai sapnuoja košmarus.
Geopatogeninę zoną gali nustatyti ir augintiniai: pavyzdžiui, katės mėgsta neigiamą žemės spinduliuotę, todėl ten, kur jos miega, neturėtų miegoti žmogus, o štai šunys elgiasi visiškai priešingai - jie nepakenčia tokių vietų.

Šaltinis: priekavos.lt


Kaip manot jūs? Gal kas galvoja, kad tų dalykų yra daugiau nei 6?

ajolu

Sėdėjimas prie kompo :)

Master

Sutinku su absoliučiai visais punktais. Bet dar galėčiau papildyti.
1.+ Neteisingas maisto derinimas. (Tada taipogi sunkiau virškinamas maistas ir prarandama dalis energija)
5. Įdomu tai, kad žmogus gimsta tik su dviem baimėmis. Pusiausvyros praradimo ir garso. Toliau visos išugdomos. (daugeliu atveju per tą patį garsą) :) (čia galima ir plačiau, bet tikiu, kad visi mintį jau pagavo)
6. Kompiuteris (blaškanti informacijos gausa) , televizorius (yra žinoma, kad reklamos/filmai sumontuoti, kad prikaustytų žmogaus dėmesį (Užtenka užsimerkti prieš televizorių. Galima pastebėti kaip dažnai keičiasi kadrai).Tai daroma dėl to, kad žmogus į tai reaguoja kaip į pavojų, išsiskiria adrenalinas, todėl žmogus instinktyviai prikaustomas. Ilgai dirginami jutikliai nuvargina.
Plius yra padaryta krūva ekspermentų kuomet nustatyta, kad ilgai žiūrint televizorių jaučiamas didesnis nuovargis nei tai darant iki 2h.
Taip pat nuo savęs galėčiau pridėti per didelis mąstymas,pasinėrimas į mintis, neteisingas fizinio kūno išnaudojimas (veiksmo atlikimas be konkretaus tikslo arba tinginiavimas). Ir dar persimiegojimas.

ajolu

Dar miegojimas dieną ne suteikia energijos, o ją išeikvoja.

Calibrae277

joa bet gal kas paaiskinsit kodel nakti viska dariti lengviau, pvz  kad ir kazka dirbti zinau  kad nakti nukrenta slegis, ir del to gal kazkiek viskas darosi lengviau, kazkada buvau diena su naktim sumaises tai tikrai tai pastebejau.

Benamis

Tikrai ne kiekvienam nakti dirbti lengviau. Daugiausiai tikriausiai priklauso nuo zmogaus tipo ir jo organizmo. http://www.delfi.lt/news/daily/health/vyturiai-ir-peledos-kaip-tai-lemia-gyvenimo-buda-ir-sveikata.d?id=62073947

Calibrae277

#6
sausio 12, 2014, 17:15:46 Redagavimas: sausio 12, 2014, 17:19:23 by Calibrae277
nu gal as tai atmaisiau diena nuo nakties bet siaip tai vistiek man nakti viskas lengviau viksta o ryte tai sunku iki pavakario pavakari as jau atsigaunu kaip sakant antras kvepavimas isijungia, o mociute mano tai isvis gal jau apie 10 metu nakti su diena sumaisius seniau kiek pamenu tai diena jai silpna ir negali nieko dariti, ir db taip juda naktim, gal del to kad su sirdim jai bedos silpna sirdele, bet tai pas mane ji ideali ir vel kazkaip nesirisa viskas p.s. skaiciau tavo nuoroda (thanks) nu dalis tiesos manau yra as peleda tevas vyturis bet pas ji tos visos blogos savibes ;)

2Pacas

Citata iš: ajolu  sausio 12, 2014, 11:30:47
Dar miegojimas dieną ne suteikia energijos, o ją išeikvoja.
Nesutiktciau.Man miegojimas diena tikrai suteikia energijos atsikelias po trumpo "pogulio" tikrai geriau jautciuos.

Calibrae277

jo jo as per pietus geriau liksiu be pietu bet bent pusvalandi numiegojes daug zvalesnis tada bunu

Master

Na taip, 2Pac, man irgi... Bet tai priklauso nuo kiekvieno individualiai. Nes aš pavyzdžiui miegu maždaug 4-5h.. Be papildomos valandos dieną tikrai neišsiversčiau. Bet va tie kurie lovoje užsibūna ilgiau, manau tikrai išsenka. Bet tai nuo "užtingimo" ir persimiegojimo :). Ne nuo paros laiko manyčiau

Calibrae277

nu gal kiekvienam skirtingai pavizdziui vasara tai as nuo ausros iki sutemos ant koju jei dirt nereikia tai pamiegi ilgiau tada isvis visa diena miegomas vaikstau bet ir tai ka dar sudaro nuovargis kai menesi be iseiginiu padirbi tada pasimi iseiginiu pora dienu ir per tas pora dienu isvis labiau pavargsti negu kai dirbi nieko neveikdamas bet tai vadinasi poilsis slampinejimas po draugus i svecius, nors kazkas man sake kad poislsis yra knyga skaititi ant sofos gulint telika ziureti ar panasiai bet nuo tokio poilsio isvis pervargsti

D.W. I know

Tai man jau visai sakes :D
nes su telefonu bunu visa laika.

Calibrae277

tai ne tau vienam o daug kam ir man ;D

Master

Emm..... Aš tai miegu suspaudusi telefoną tarp rankų ir pasidėjusi prie širdies (kad bet kada nubudusi žinočiau laiką, nepramiegočiau žadintuvo ar lengviau perjungčiau dainą). Kitas telefonas viršugalvyje....
Prie lovos ant žemės dažnai dar ir laptopas guli (kai savaitgaliais vėlai nueinu miegoti, nebenunešu jo į vietą)... Kartais būna išvis su juo užmiegu...
Bet maža bėda... Kažkaip nesijaučia, kad nuo to būčiau stipriai nukentėjusi :)

Calibrae277

nu tai ir nesijaus bet kazkoki tai poveiki neigiama tikrai turi, kazkur teko girdet kad prie sirdies labai negerai, kad net rekomendavo kai buna pvz striukes vidine kisene nelaikiti joje nes labai negerai kai prie sirdies buna

Aukštyn