Kvantinė fizika įrodo, kad gyvenimas po mirties egzistuoja

Pradėjo Benamis, lapkričio 15, 2013, 15:35:00

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

varpainis

Na ivairios sektos visais laikais populiarios budavo ir bukaprociu "auku" visada atrasdavo

idenmeyou

Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 18, 2013, 23:02:32
Minties galia salygoja veiksmus, veiksmai daro itaka realybei, todel galima teigti jog butent musu mintys keicia aplinkini pasauli.

Manau, kad pasaulis egzistuoja tik del to jog egzistuojame mes, tiek fiziskai tiek dvasiskai, kiekvienas esame suvereni Kurejo dalis. Pvz. kai mes mirstame, musu atzvilgiu ''mirsta'' ir fizine realybe, kai mes gyvi, ir pasaulis egzistuoja fiziniam plane.


Vis del to mintys atsiranda smegenyse, vadinasi mintys tai dar vienas musu smegenu produktas, jo labiau uz savo mintis tikrai ne visada esame atsakingi. Ka jau kalbeti kai zmogus patiria stresa, turi probelmu ir jam kyla mintis viena po kitos, kaip cia geriau isisukus, taip mes daznai galima mastyti apie pasauli, apie, bet ka galvoti, bet buna daznai tokiu atveju kai tiesiog pamatome mums keista zmogu, tik ji pamacius ateina signalas i smegenis po kurio mes galvojame, kad jis keistas ar pns, bet juk vos ji pamacius smegenis suveikia lyg kokia masina, o ne veliau viska apmastome ir deliojame mintis. Realiai mintimis tikrai nieko nepakeisi, zinoma jei siandien dangus apsiniaukes, gal ir verta isivaizduoti, kad lis, nes tai tikrai tiketina, bet vienaip ar kitaip lytu

exopolitics.lt

CitataVis del to mintys atsiranda smegenyse, vadinasi mintys tai dar vienas musu smegenu produktas, jo labiau uz savo mintis tikrai ne visada esame atsakingi


Na nesu labai kompetetingas tiksliai pakomentuoti ka parasei, bet galiu pasakyti tik kad nelaikau jog mintys yra vien smegenu produktas, smegenys veikiausiai yra toks organas, sielos ir kuno tarpininkas, taip pat manau jog egzistuoja tam tikras ''informacinis laukas'', minciu pasaulis. Jei rasai kad nevisada esame atsakingi uz savo mintis, tuomet reiskia viena is dvieju - arba tai klaidinga nuostata arba kazkas isorinis gali daryti itaka smegenims ir musu mintims, as manau kad antras variantas, t.y egzistuoja tam tikros butybes kurios gali daryti itaka smegenims ir musu formuojamoms mintims.

idenmeyou

Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 19, 2013, 16:48:57
Na nesu labai kompetetingas tiksliai pakomentuoti ka parasei, bet galiu pasakyti tik kad nelaikau jog mintys yra vien smegenu produktas, smegenys veikiausiai yra toks organas, sielos ir kuno tarpininkas, taip pat manau jog egzistuoja tam tikras ''informacinis laukas'', minciu pasaulis. Jei rasai kad nevisada esame atsakingi uz savo mintis, tuomet reiskia viena is dvieju - arba tai klaidinga nuostata arba kazkas isorinis gali daryti itaka smegenims ir musu mintims, as manau kad antras variantas, t.y egzistuoja tam tikros butybes kurios gali daryti itaka smegenims ir musu formuojamoms mintims.




Jei tai kaip viska suvokiame ir apmastome pati save ir pns yra samone ir t.t. tai smegenys mums nera pavaldzios, mes negalime koreguoti mums priimamu signalu is isores, ka smegenys daro nuolatos klausant muzikos, ziurint filmus ir t.t. impulsus, kurios pavercia mums suprantamais, mes ju koreguoti negalime, lygiai taip pat jei kas nors mus mus, ar durs peiliu, mes jausime skausma, del smegenu veiklos ir niekaip negalime proto ar bet ko kito pagalba, mintimis padaryti taip, kad skausmo nebutu.

exopolitics.lt

CitataJei tai kaip viska suvokiame ir apmastome pati save ir pns yra samone


Suvokimas ir apmastymas yra procesai, o ne samone.

idenmeyou

Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 19, 2013, 19:27:28


Suvokimas ir apmastymas yra procesai, o ne samone.


Sakai procesai, viska galime vadinti procesu, bet koki reiskini. Dabar tu sakai suvokimas ir apmastymas yra procesai, procesai ko? sielos ? smegenu? esme norejau ta pasakyti, kad savo smegenu tu valdyti negali

exopolitics.lt

CitataSakai procesai, viska galime vadinti procesu, bet koki reiskini. Dabar tu sakai suvokimas ir apmastymas yra procesai, procesai ko? sielos ? smegenu? esme norejau ta pasakyti, kad savo smegenu tu valdyti negali


Taip, is esmes sutinku kad bet koki reiskini galima vadinti procesu. Manau kad suvokimas ir apmastymas yra samones (ir pasamones) vykdomi procesai, kiekvienas zmogus turi suverenia samone. Nesutinku jog negalime valdyti smegenu, tikriausiai siela kazkaip ''valdo'' smegenis per pasamone.

idenmeyou

Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 19, 2013, 21:19:16

Taip, is esmes sutinku kad bet koki reiskini galima vadinti procesu. Manau kad suvokimas ir apmastymas yra samones (ir pasamones) vykdomi procesai, kiekvienas zmogus turi suverenia samone. Nesutinku jog negalime valdyti smegenu, tikriausiai siela kazkaip ''valdo'' smegenis per pasamone.


Na, bet jei siela valdo smegenis, tuomet sielos negalima valdyti, jei apskritai ji yra. Tarkim as net ir rasydamas cia, bent jau galvoju, kad tai darau savo noru, einu miegoti kada noriu, sprendziu ziureti televizoriu ar ne ir daugeli kitu buitiniu paprastu dalyku, tuo tarpu smegenis lyg koks kompiuteris dirba su isore, priimdamas signalus ir paversdamas mums suprantama realybe. Bet kas ta mums suprantama realybe? Ji kuriama tam, kad pacios smegenis paimta kazka is isores suprastu, ar tam, kad lyg koks irankis paemes is isores ir perkures impulsus i mums suprantama vaizda, perteiktu vaizda samonei. Vienaip ar kitaip smegenis mums diktuoja nuolatines taisykles, be kuriu laikymosi turbut numirtumeme, kad ir praleiskime pora paru be miego, bet kokiu atveju jausime didziuli nuovargi, kuri jausime butent smegenu deka, bet mes juk ne patys pasirenkame mintimis jausti nuovargi ar ne, jis pasijus to noresim ar ne, suveiks vel gi smegenys.

exopolitics.lt

Citatabet jei siela valdo smegenis, tuomet sielos negalima valdyti, jei apskritai ji yra. Tarkim as net ir rasydamas cia, bent jau galvoju, kad tai darau savo noru, einu miegoti kada noriu, sprendziu ziureti televizoriu ar ne ir daugeli kitu buitiniu paprastu dalyku


Palaikau nuomone jog zmogaus visus norus apsprendzia tam tikra sielos dalis vadinama noru kunu, daug maz galima teigti jog siela formuoja norus. Zmogui mirus noru kunas po kiek laiko dezintegruojasi, t.y pranyksta ir visi fizinio pasaulio norai.

idenmeyou

Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 19, 2013, 21:56:54


Palaikau nuomone jog zmogaus visus norus apsprendzia tam tikra sielos dalis vadinama noru kunu, daug maz galima teigti jog siela formuoja norus. Zmogui mirus noru kunas po kiek laiko dezintegruojasi, t.y pranyksta ir visi fizinio pasaulio norai.


Taip iseina, kad mano siela yra tai netgi ne as pats, bent jau tai ka matau, girdziu, suvokiu, mastau. Tarkim as galvoju apie ateities planus, bet visiems dalykams, kurie nutiks ateityje taska padeda mano siela, formuodama norus ir pns. Niekada juk nejauciu ka mano siela suformuos, kokie bus tie norai, visada juk atrodo, kad sprendziu pats, bet pagal tave iseina, kad yra siela, kuri nulemia mano tolimesni mastyma, norus ir kitus dalykus.

Anglis

Aš palaikau tokią nuomonę:

smegenys yra kūno kompiuteris, toks pats dirbtinis intelektas, kuris yra netobulai užprogramuojamas kaip ir dabar kuriami neuroniniai tinklai ir t.t. tik sudėtingesnis, skirtas kūno priežiūrai, signalų priėmimui ir suvokimui. Nes smegenys yra toks pats anglies, deguonies ir vandenilio šmotas kaip ir likęs kūnas. Pasąmonė yra įdiegiama kompiuterio programa - autopilotas, kuri turi užtikrint, kad mes išliktume gyvi, veikia egocentriniu principu. (Kova, gynyba, išlikimas, MAN)

Aš nesusitapatinu su mintimis: "aš galvoju", NES galvoja kompiuteris. Mintys yra mano smegenų kompiuterio "windowsų" sugeneruoti dalykai. Kurie taip pat užprogramuojami visuomenės. Nes mintys yra ŽODŽIAI, geriausiai tiktų sakyt "mano galvoje sukasi mintys", o ne "aš galvoju", nes AŠ galiu tik jausti savo dvasinę būseną (laimę, kančią, ką noriu veikt gyvenime), smegenys tuos dalykus atpažįsta ir pateikia joms priimtinu minčių formatu, tačiau prie to, prikuria krūvą minčių, kurios kyla iš pasąmonės ego programos.. Ir tada atrodo, kad aš tai sugalvojau, o iš tikro mano windowsai, kurie tik ir ieško problemų... (Tuo tarpu fiziniai poreikiai - cheminių signalų būdu perduodami į smegenis - nesusiję su siela) Kai sakome, kad reikia didinti savo sąmoningumą, vadinasi versti protą nutildyti pasąmonę ir pajausti/priimti sąmonės signalus ir juos suvokus elgtis pagal ją (sąmonę, save). Siela, (širdies balsas/ aš) yra vadovas, o protas turi būti įrankis. Nes tik klausydamas savo širdies balso (t.y. savęs) jausiesi laimingas. O protas užsiima buhalterija, rizikos vertinimu, optinių akių aberacijų šalinimu ir pasąmonės ego programos vykdymu, kuri dažnai perrėkia sielą, todėl mes nesijaučiam laimingi, nes ją ignoruojam..

Kaip atskirt širdies balsą nuo proto balso? Pvz. aš noriu studijuot kažką, kas man labai patinka, bet proto balsas (minčių formatu "aš galvoju") sako, kad nepraktiška ir pasirenku kažką praktiško, tuo metu siela, t.y. aš, jaučia kančią, iš ko seka - aš nesijaučiu laiminga tą darydama.. O tada kompiuteriui kyla blogos mintys, kurios iššaukia chemines reakcijas ir taip atsiranda stresinis poveikis organizmui.. (Nepainiokim - kaprizai yra kita ego rūšis.. :D )

Taip pat nereiktų painioti tikro jausmo, su emocijomis - tai yra cheminis kūno atsakas į skausmą/nuovargį/mintis. O kūnas - tai tiesiog mano namas ir transporto priemonė su kompiuterine įranga.

AŠ esu sąmonė/širdies balsas/stebėtojas/siela, KAŽKAIP prijungta prie smegenų ir kūno - man čia ir yra vienintelė, didžiausia paslaptis.. (gal čakros ir yra tie jungimosi taškai..)

Sorry, už beveik off topic'ą :D

TinSoldier

Man atrodo tikrai įdomios mintys :)

(nesakau, kad pritariu, bet įdomu)

exopolitics.lt

CitataNes mintys yra ŽODŽIAI,


mintys dar gali buti ir vaizdai, nebutinai zodziai, teko girdeti jog tautos kuriu rasmenys hieroglifai masto ne zodziais o paveiksliukais.

TinSoldier

Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 20, 2013, 17:19:44
CitataNes mintys yra ŽODŽIAI,


mintys dar gali buti ir vaizdai, nebutinai zodziai, teko girdeti jog tautos kuriu rasmenys hieroglifai masto ne zodziais o paveiksliukais.


Taip pat mąsto ir kurtieji nuo gimimo :)

exopolitics.lt

CitataAŠ esu sąmonė/širdies balsas/stebėtojas/siela, KAŽKAIP prijungta prie smegenų ir kūno - man čia ir yra vienintelė, didžiausia paslaptis.. (gal čakros ir yra tie jungimosi taškai..)


Siela su kunu jungia savotiska ''bambagysle'' kuri vadinama sidabriniu siulu.

Aukštyn