Aš vėl budistas. Iliuzija - žluk...

Pradėjo violetpink1, lapkričio 18, 2019, 08:33:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Jei Dievas yra, tai sukūrė mane ne pilnatvei, o trūkumui.
Išsimiegojau ir pakeičiau pasaulėvoką ir pasaulėžiūrą.
Jau ilgas laikas, Dievo sąvoka mane ne pripildo, o ...sekina.
Taip, sekina, nes visą gyvenimą esu ne pilnatvėje, o nuolatiniame kažko trūkume.
Ir taip pat galiu įrodyti, jog po šio gyvenimo man trūks dar daugiau, nei trūko prieš jį.
Viena iš tų priežasčių yra tai, jog šiame gyvenime patyriau naujų įspūdžių, kurie sukūrė man naujus norus.
Pvz. norus merginų, o tame tarpe būtent tokių ir ne kitokių.
Šiame gyvenime to nebebus, nes aš jau ne vaikinas, o vyras, beje, nesėkmingas, nes vis dar neišlaikau savęs finansiškai, neūkiškas ir apskritai man šitos dvi temos labai sunkios.
Kitame gyvenime to nebeūtų, nes tai būtų kitas gyvenimas su kitais kūnais.
Rezultate: aš priimu pasaulėvoką ir pasaulėžiūrą, jog esu patekusi į savo paties realybę sąmonė ir patekau per klaidą arba mažiausiai per pernelyg greitą aistrą galimo gyvenimo vizijoms.
Šitas variantas labiausiai tikėtinas.
Taigi, aš vėl budistas, nes Dievo man nėra, o esu iliuzijoje.
(tie kas norės užtarti budizmą dėl Dievo tegul pirma pasidomi patys - nepripažįsta budizmas jokio Dievo, tik iliuziją, kurioje - taip, yra išskiriamos tam tikros būtybių rūšys, tame tarpe ir dievybės, bet... ...tai ne Dievas... ;) )
Valio Budizmui.
Iliuzija - žluk...

violetpink1

Šiandien Facebook'e dislike'inau viską kas su tikėjimu - visokios ten vedos, teosofijos ir .t.t., - ir palike'inau Lietuvos Ateistų puslapį.
Ačiū visiems skaičiusiems ir dalyvavusiems diskusijose taip pat. Daugiau melo man nebereikia, nuo šiol aš - ateistas.
Linkiu kiekvienam rasti savo kelią, o ne eiti paskui avelių ganytojus. Bet kokiu vardu ir bet kokia ideologija...
Pabaiga.
(galit jei norit ištrinti mano account'ą)

a.t.sielis

Ar Dievas kaltas, kad tu patiri trūkumą?

Mes atomiškai maži, o Dievas begalinis. Būdami atskirai nuo Dievo, visada patirdavome ir visada patirsime trūkumą. Pilnatvė tik su Dievu. Bet ir tai ne iš karto. Palaipsniui einama iš trūkumo į pilnatvę. Vienokiu ar kitokiu būdu užklimpome trūkume. Tai mūsų pačių atsakomybė, ir pamokos mums, kurias turime išmokti.

Pirminis mokytojas - tai Pats Dievas. Jis viską kontroliuoja, viską mato. Taigi, nereikia jaustis avele :)

xsistemax

Sveiki,forumiečiai. :)
@a.t.sielis kaip visada su savo kliedesiais ant bangos.Nesigydai,mielasis,nesigydai...Antivakseris kažkoks,pavojingą ligą skleidi.Reikia įstatymo dėl priverstinio tokių ligonių gydymo...

a.t.sielis

Ateizmo valandėlė... :D

xsistemax

Klysti.
Sveiko proto šuoras.
Administracijai:
     ar nepastebite,kad @a.t.sielis forume intensyviai dirba "ganytojišką"darbą,traukia smalsius žmones į klerikalų pinkles ir forumo teikiamas galimybes išnaudoja nusikalstamos klikos reikmėms?Kodėl dėl tokios veiklos jis vis dar nėra pašalintas iš forumo?
Ką atstovauja forumo administracija?Ar forumas yra skirtas smalsiems protams,bandantiems suprasti pasaulio paslaptis,ar yra klerikalų ruporas ir ofšorinė "Marijos radijo"struktūra?
Nesu prieš tikėjimo laisvę.Esu prieš tikėjimo propagandą.

a.t.sielis

Citata iš: xsistemax  lapkričio 24, 2019, 11:47:02ar nepastebite,kad @a.t.sielis forume intensyviai dirba "ganytojišką"darbą,traukia smalsius žmones į klerikalų pinkles ir forumo teikiamas galimybes išnaudoja nusikalstamos klikos reikmėms?
Dar nei vieno neįtraukiau į klerikalų pinkles :)

Domėjimasis Aukščiausia Esybe (Dievu) nėra vien klerikalų reikalas. Mes visi, kaip mažos esybės, linkę domėtis Didžiąja Esybe. Iš to susidomėjimo aš ir kalbu. Jokių pinklių :)

Aukštyn