Apie reinkarnacija

Pradėjo Ieva, sausio 01, 2012, 12:40:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Ieva

Sveiki, ar jus tikite reinkarnacija? Gal esate skaite knyga "Sielu keliones", ten rasoma apie reinkarnacija. O gal esate girdeje kokiu istoriju?

paragraf 78

Ne, reinkarnacija netikiu. Ji man atrodo nelogiška.

2012

Citata iš: Ieva  sausio 01, 2012, 12:40:11
Sveiki, ar jus tikite reinkarnacija? Gal esate skaite knyga "Sielu keliones", ten rasoma apie reinkarnacija. O gal esate girdeje kokiu istoriju?


Kai buvau vaikas, draugo mama tikejo reinkarnacija. Turejo knygu su indu tikejimu, tiksliai nezinau ar ten indai bet visokie taskai ant galvos, ir melyni zmones. Zodziu jinai tikejo kad praejusiame gyvenime uzsimuse su rogem atsitrenkus i medi. Jei buvo gal 30-40m. :)

paragraf 78

Tu kalbi apie krišnajitų knygas. Tačiau krišnajitai su induizmu turi tiek pat bendro, kiek motociklas ir sunkvežimis

2012

Kaip jau sakiau, man buvo mazai metu, nedaugiau 10metu. Todel tiksliai as tau to nepasakysiu, bet knygas ir pats varciau, nes man patiko paveiksliukai. O jos vaikas buvo mano geras draugas tai truputi pasakodavo apie tai kad ten yra keli gyvenimai, ir kazkaip imanoma pazvelgti i buvusi.

Sakau zinios mano mazos, bet neisgalvotos.

Esse

Esu girdejes istorija apie berniuka, nuonpat mazumes tvirtai isitikinusi,  kad jis esas kazkoks berniukas afrikos gilumos. Tevai nuvyke i to berniuko nurodooma vieta rado tikslu namuka kaip jk vaikiskuose piesiniuose ir apibudinimuose. Jame gyvenusi moterisk pasakojo,  jog jos sunus mire pries kazkiek ten metu, tekbkiek ir buvo mazajam berniukui. Dar kazkur girdejau, kad vaikai iki 3 metu gali prisiminti ssavo praeita  gyvenima.. Sausi ir padriki faktai, rasyti telefonu..  Berods pagal ta berniuko istorija yra netgi filmas pastatytas.

unco

Aš ir kažkokį dokumentinį mačiau (indigo vaikų tematika) apie berniuką, kuris savo motiną nelabai pripažino ir vis kalbėjo apie kažkokį baltą namą ant pakrantės, kaip jis žaidė ir  nukrito nuo uolos. Žodžiu, rado jo minėtą namą, bet nebuvo jokių įrašų, kad žmogus būtų šitaip žuvęs. O po to apsilankymo name, berniukas pagaliau įsigyveno į savo tikrąją "berniuko" rolę ir gyveno kaip normalus vaikas. Jei gerai pasiknisiu, gal atrasiu tą filmą...  :-\

Esse

Turbūt mes ir kalbam apie tą patį  ;)

Benamis

Citata iš: unco  sausio 02, 2012, 03:05:05
Aš ir kažkokį dokumentinį mačiau (indigo vaikų tematika) apie berniuką, kuris savo motiną nelabai pripažino ir vis kalbėjo apie kažkokį baltą namą ant pakrantės, kaip jis žaidė ir  nukrito nuo uolos. Žodžiu, rado jo minėtą namą, bet nebuvo jokių įrašų, kad žmogus būtų šitaip žuvęs. O po to apsilankymo name, berniukas pagaliau įsigyveno į savo tikrąją "berniuko" rolę ir gyveno kaip normalus vaikas. Jei gerai pasiknisiu, gal atrasiu tą filmą...  :-\


Man rodos taip pat esu ji mates, bet gal ir klystu. Jeigu surasi, pranesk. Dekui :)

Ieva

#9
sausio 02, 2012, 15:59:59 Redagavimas: sausio 02, 2012, 16:01:30 by Ieva
Man tai pasakojo mama viena istorija kuria isgirdo is savo tetos. Taip nutiko tos tetos bendradarbei. Ji turejo anuke ir ta anuke nakvojo pas ja. Ir viena nakti jos kaip visada nuejo miegoti. O ryte  jos mociute atejo ir pamate, kad anuke negyva. Gal uzspringo kazkuo, nezinau. Ir ta mirusi mergaite turi vyresne seseri kuri turi vyra, bet neturejo vaiku. Ir viena nakti  ta sesuo susapnavo sapna kuriame jos mirus sesuo pasake, jai,""Tu susilauksi vaiko, berniuko ir, as atgimsiu jame". Ir taip ir buvo ta jos sesuo pasijuto nescia ir jai gime berniukas. Cia tikra istorija.

coliuke

Na nezinau ar tai tinka reinkarnacijos temai bet...ano drauge kai buvo maza na 2-3m snekejo tobula vokieciu kalba...nors nei tevai tos kalbos nemokejo, nei is aplinkuikur galejo isgirst...Ir esu ne viena panasu atsitikima girdejus...Ka apie tai? ;)

TinSoldier

Coliuke, tavo ta draugė ne tik reinkarnavusi buvo, bet dar ir indigo vaikas, turbūt :) 2 metų vaikai pradeda 2 žodžių sakiniais kalbėti. Apie 3 metus į sakinį suriša 3-4 žodžius. Trejų metų vaiko kokius 75procentus šnekos galima suprasti, o tavo draugė jau kalbėjo tobula vokiečių kalba :)) Narmaliai..

Ieva, tavo istorija tai nekaltą prasidėjimą primena :D Prisisapnavo merginai dvasia, pasakiusi, kad ji turės berniuką ir staiga pasijuto nėščia.. :)) Suprantu, ką norėjai pasakyti, bet skamba tai įdomiai :D

2012

Kazin ar
Citata iš: coliuke  sausio 02, 2012, 23:16:38
Na nezinau ar tai tinka reinkarnacijos temai bet...ano drauge kai buvo maza na 2-3m snekejo tobula vokieciu kalba...nors nei tevai tos kalbos nemokejo, nei is aplinkuikur galejo isgirst...Ir esu ne viena panasu atsitikima girdejus...Ka apie tai? ;)


Tas vaikas turi kazka ipatingo

unco

Citata iš: Benamis  sausio 02, 2012, 13:12:51
Citata iš: unco  sausio 02, 2012, 03:05:05
Aš ir kažkokį dokumentinį mačiau (indigo vaikų tematika) apie berniuką, kuris savo motiną nelabai pripažino ir vis kalbėjo apie kažkokį baltą namą ant pakrantės, kaip jis žaidė ir  nukrito nuo uolos. Žodžiu, rado jo minėtą namą, bet nebuvo jokių įrašų, kad žmogus būtų šitaip žuvęs. O po to apsilankymo name, berniukas pagaliau įsigyveno į savo tikrąją "berniuko" rolę ir gyveno kaip normalus vaikas. Jei gerai pasiknisiu, gal atrasiu tą filmą...  :-\


Man rodos taip pat esu ji mates, bet gal ir klystu. Jeigu surasi, pranesk. Dekui :)


Radau, Radau  ;D Tikiuos, čia šitas, pachekinsiu ryt.

Berniukas Cameron Macaulay, iš dokumentinio filmo "The Boy Who Lived Before" http://www.imdb.com/title/tt1318151/

Teroras

#14
sausio 03, 2012, 12:48:42 Redagavimas: sausio 03, 2012, 12:55:22 by Teroras
Citata iš: coliuke  sausio 02, 2012, 23:16:38
Na nezinau ar tai tinka reinkarnacijos temai bet...ano drauge kai buvo maza na 2-3m snekejo tobula vokieciu kalba...nors nei tevai tos kalbos nemokejo, nei is aplinkuikur galejo isgirst...Ir esu ne viena panasu atsitikima girdejus...Ka apie tai? ;)


Tai irgi priskiriama reinkarnacijai, kazkur anomalijoje buvau skaites idomu straipsni apie tai, jeigu surasiu ji, papostinsiu linka.

EDIT:

Radau: http://anomalija.lt/2011/05/ksenoglosija-kas-tai/

Aukštyn