Sudužęs veidrodis

Pradėjo Beelzebub, birželio 30, 2012, 22:37:08

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

OKULTISTE

Tai su tuo efektu galima bet ką įkalbėti, pavyzdžiui, kad žmogus kvailas (jis ir ims elgtis kvailai)... Ne?

Beelzebub

Šiaip kadangi senai tai buvo, maždaug prieš 10 metų, geriau pagalvojus gal net seniau, tai retai ir teprisimenu tą veidrodį. Kartais pagalvoju, kaipgi jis ten sudužt galėjo? Taip pat prisimenu ir tą šviesos rutulį kambaryje, kuriam paaiškinimo nerandu iki šiol ir žinau jok tai ne fantazijos, nes ne tik aš jį mačiau tuo momentu. Bet whatever.

Prietarais tikėti irgi nenoriu, nes po to ištikrųjų užsiprogramuosiu sau, kad būtinai kažkas blogo turi atsitikti. Pvz vieną kart sudaužiau mažą veidrodėlį, bet kažkaip net nekreipiau dėmesio, nes čia jau mano kaltė buvo, o ne pats sudužo.

paragraf 78

Šiaip tenka pastebėti: kuo žmogus mažiau religingas, tuo labiau linkęs tikėti prietarais

Beelzebub

Kai buvau labiau religingas šiaip labiau tikėjau prietarais negu dabar. Aišku čia vaikystė, gal tada ir nesiskaito.

paragraf 78

Vaikiškas tikėjimas yra infantilus, tad jis nėra per dėm sąmoningas, tikima viskuo, įskaitant ir fėjas. Kalbu apie suaugusį žmogų.
Šiaip religijotyrininkai tai pastebėjo. Kai žmogus neturi tvirto dvasinio pamato, jis pradeda tikėti kažkokiu pseudoreliginiu surogatu. Nes žmogus nori to ar nenori yra homo religiosus

Aukštyn