Sudužęs veidrodis

Pradėjo Beelzebub, birželio 30, 2012, 22:37:08

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Žodžiu, gal kasnors galėtų man paaiškinti logiškai, kaip gali didelis viedrodis vidury nakties visiškai sudužti niekieno nepajudintas? Mano namuose taip buvo. Veidrodis kabantis koridoriuje naktį staiga įskilo ir tiesiog ėmė ir sudužo visiškai. :-[

Laukiu betkokių paaiškinimų. :-\ Nesvarbu ar skeptiškų ar ne.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  birželio 30, 2012, 22:37:08
Žodžiu, gal kasnors galėtų man paaiškinti logiškai, kaip gali didelis viedrodis vidury nakties visiškai sudužti niekieno nepajudintas? Mano namuose taip buvo. Veidrodis kabantis koridoriuje naktį staiga įskilo ir tiesiog ėmė ir sudužo visiškai. :-[

Laukiu betkokių paaiškinimų. :-\ Nesvarbu ar skeptiškų ar ne.


Vėjas, katinas, kokie nors virpesiai, išklibę varžtai ant kurių laikėsi, o jei suskilo tau prieš akis, tai nežinau.

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  birželio 30, 2012, 22:38:30

Vėjas, katinas, kokie nors virpesiai, išklibę varžtai ant kurių laikėsi, o jei suskilo tau prieš akis, tai nežinau.


Veidrodis įtaisytas buvo į spintą labai tvirtai, o ne kabantis ar pan. Suskilo ne man prie akių, bet mano mamai, aš tik girdėjau garsą.

Vėjo nebuvo, langai naktį buvo sandariai uždaryti.

Katino nelaikau, jokių gyvūnų neturiu.

.L.U.T.H.O.R.

Kvailas paaiškinimas : Nu numirė gi. Neilgaamžis.
Skeptiškas paaiškinimas:  Realiai visokių mikro tempimų gali būti, kurie su laiku suskaldo veidrodį. O kai žmogui prieš akis suskyla, tai būna didelis smūgis.
O šiaip sena spinta ar nauja?

Beelzebub

Tikrai ne sena, bet nėra ir labai nauja. Vidutiniška. Sudužo gana senai, gal daugiau, nei prieš 10m., tai ten jau senai naujas veidrodis įdėtas, daugiau nieko panašaus nebuvo po to.

paragraf 78

Medis nuo drėgmės linkęs plėstis, gal to plėtimosi užteko veidrodžio sudaužymui

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  birželio 30, 2012, 22:42:17
Veidrodis įtaisytas buvo į spintą labai tvirtai, o ne kabantis ar pan. Suskilo ne man prie akių, bet mano mamai, aš tik girdėjau garsą.

Vėjo nebuvo, langai naktį buvo sandariai uždaryti.

Katino nelaikau, jokių gyvūnų neturiu.


Am... Gal mama sudaužė tik bijo prisipažinti? :D

Benamis

As mistiskai paklausiu: ar po veidrodzio suduzimo, nebuvo jokiu tragediju ar nelaimiu seimoje?

.L.U.T.H.O.R.

Jei ir buvo, tai dabar belekokią nelaimę galima pritempti :) Tik nuo tikėjimo priklauso :)

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  birželio 30, 2012, 22:55:56
Am... Gal mama sudaužė tik bijo prisipažinti? :D


Nu ne. ;D Aš galima sakyt mačiau tik iš šono, nu žodžiu, nieks nelietė veidrodžio tikrai.

Citata iš: Benamis  birželio 30, 2012, 22:59:16
As mistiskai paklausiu: ar po veidrodzio suduzimo, nebuvo jokiu tragediju ar nelaimiu seimoje?


Šiaip nepasakyčiau, kad gerai sekėsi po to. :-[ Bet jokių tragedijų, nelaimių nebuvo. Na tik tėvai išsiskyrė po kiek laiko kiek pamenu, bet to nepriskirčiau prie nelaimių ar tragedijų. Čia jau pritempinėjimas manau būtų, kaip Šešėlis sakė.

Citata iš: paragraf 78  birželio 30, 2012, 22:53:17
Medis nuo drėgmės linkęs plėstis, gal to plėtimosi užteko veidrodžio sudaužymui


Tai kad nebūna pas mus tos drėgmės bute. Na bet gal, nežinau.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  liepos 01, 2012, 13:07:49
Tai kad nebūna pas mus tos drėgmės bute. Na bet gal, nežinau.


Tai čia kalbama apie drėgmę ore. Jos nepamatysi :) Jei turi galimybę - ištirk buto oro drėgmę, jei gausi žemus rezultatus, vadinasi veidrodį sudaužė ne tai.

Public Pervert

Bloody Mary bandė išlįsti. Muahahahahha haaaa haaa!

omcik

Roxio ,kam ta dregme tirti praejus 10 metu po ivykio..  per velu biskiuka :)

Asasinas

Aš netyčia sudaužiau apvalų, mažą veidrodėlį. Visiškai nesutrupėjo, bet gan neblogai įskilęs. Jis yra dvipusis. Antra pusė sveika.

Kažkas bus.

paragraf 78

Jei tikėsi prietarais, tada užsiprogramuosi, suveiks Pigmaliono efektas ir iš tiesų kažkas įvyks. Bet tai įvyks ne dėl kokių nors mistinių veidrodžio savybių, bet dėl elementarios tavo psichologijos.

Aukštyn