Garsai is pragaro

Pradėjo Teroras, vasario 11, 2012, 18:08:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

1970 metais 15 km. gilyje, rusai buvo apstulbe, kai isgirdo is zemes sklindancius garsus. Buvo girdimi ziaurus klyksmai ir maldavima. Kai kurie tvirtina, kad tai buvo garsai is pacio pragaro.

Ang.:

A geological group accompanied by geologists and other scientists were working on a drilling project in remote Siberia. While drilling the hole, they discovered at an approximate depth of 12 Kilometers, that the drill had entered an open space, a 'pocket' beneath the earth's crust. Interested in finding out more of the strange 'pocket' of space, they took temperature readings that were reported to be as hot as 2,000 degrees F. Also eager to gain any other info about the pit, they wanted to record the sounds from below in relation to plate movement and such. However, while lowering the special microphone into the deep hole, the team noticed strange noises which they attributed to equipment problems. When they adjusted the equipment, however, they were terrified at what they heard. What they were recording from the depths of this pit were the sounds of horrified screaming and blood-curdling cries from what could only be assumed as souls of the dead being tortured in Hell. They believed that they had indeed, drilled into Hell within the belly of the Earth, and out of fear, they abandoned the project, caping the hole permentantly.



Hekate

#2
kovo 11, 2012, 18:38:31 Redagavimas: kovo 11, 2012, 18:42:11 by Hekate
 :o šiurpokai čia. Esu skaičiusi kažkur apie panašius garsus iš žemės gelmių, tikrai nenorėčiau jų pati realiai išgirsti  :-\

BloodyMary

Baisiai čia. Skamba panašiai kaip per žmogui atliekant egzorcizmą.

Deivis95

Blemba, is tikruju baisokai skamba... Pritariu, kaip per egzorcizma. Nejaugi is tikruju pragaras yra?! Nesinori tiketi  :o

OKULTISTE

Taip, pragaras yra.

Beelzebub


Benamis

Kodel esi tokia isitikinusi Okultiste? :)

OKULTISTE

Matau, kad yra ne vien geri žmonės...
Tuos garsus vertinu skeptiškai . Pragariškiausia, ką dabar galėčiau ten įsivaizduoti: ten gyvi "mėsinėjami" ir kitaip kankinami žmonės (gal kažkas panašaus, kaip http://anomalija.lt/2011/09/unit-731-vieta-zemeje-kuria-valde-velniai-n-18/ )...

paragraf 78

Citata iš: Benamis  kovo 22, 2012, 16:43:40
Kodel esi tokia isitikinusi Okultiste? :)


Atsakysiu ir aš. Didžioji dalis religijų tiki jog yra dvi vietos ar būsenos kuriose būna mirusiųjų dvasios. Religijotyroje tai vadinama pragaru ir dangumi.
Kad egzistuoja pragaras tikiu ir aš.
Pragaras nėra fizinė vieta, kaip moko Bažnyčia, tai yra būsena, kurioje žmogus būna be Dievo meilės.

Deivis95

Citata iš: insomnia  kovo 22, 2012, 21:31:01
Citata iš: Benamis  kovo 22, 2012, 16:43:40
Kodel esi tokia isitikinusi Okultiste? :)


Atsakysiu ir aš. Didžioji dalis religijų tiki jog yra dvi vietos ar būsenos kuriose būna mirusiųjų dvasios. Religijotyroje tai vadinama pragaru ir dangumi.
Kad egzistuoja pragaras tikiu ir aš.
Pragaras nėra fizinė vieta, kaip moko Bažnyčia, tai yra būsena, kurioje žmogus būna be Dievo meilės.


Tai kaip tada paaiskinti visus tuos riksmus ir dejones is video (jeigu ten is tiesu yra pragaro garsai)? Kokio velnio toms sieloms taip rekt ir dejuot be Dievo meiles?

Benamis

Siaip tai snofru jau 2 zinuteje pateike nuorodas, kad cia tik eilinis Urban Legend, arba kitaip: interneto legenda: http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_Hell_hoax :)

OKULTISTE

Citata iš: Deivis95  kovo 22, 2012, 21:54:58
<...>
Tai kaip tada paaiskinti visus tuos riksmus ir dejones is video (jeigu ten is tiesu yra pragaro garsai)? Kokio velnio toms sieloms taip rekt ir dejuot be Dievo meiles?

Buvau iškėlus hipotezę:
Citata iš: OKULTISTE  kovo 22, 2012, 19:54:39
<...>
Tuos garsus vertinu skeptiškai. Pragariškiausia, ką dabar galėčiau ten įsivaizduoti: ten gyvi "mėsinėjami" <...>


... bet Benamis jau pasakė, kame reikalas.

CMYK

Citata iš: paragraf 78  kovo 22, 2012, 21:31:01

Atsakysiu ir aš. Didžioji dalis religijų tiki jog yra dvi vietos ar būsenos kuriose būna mirusiųjų dvasios. Religijotyroje tai vadinama pragaru ir dangumi.
Kad egzistuoja pragaras tikiu ir aš.
Pragaras nėra fizinė vieta, kaip moko Bažnyčia, tai yra būsena, kurioje žmogus būna be Dievo meilės.


Kažkaip teisingai, bet ir nalabai, tu čia pasakei. :o

Aukštyn