Varna

Pradėjo Beelzebub, vasario 02, 2012, 08:32:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Noriu papasakoti vieną keistą įvykį kuris man nutiko pernai.(Na gal nieko čia labai keisto ir nebus)

Miegojau, sapnavau kažką kol staiga mane pažadino varnos krankimas. Galvojau, kad sapnuoju, bet kai pabudau pamačiau varną už lango, balkone, sėdinčią ant skalbinių virvės, atsisukusią tiesiai į kambario pusę. Išsigandau, nes garsiai labai krankė. Atsisėdau, galvojau eit vaikyt ją, bet ji iškart nuskrido. Pasižiūrėjau į laikrodį, kiek pamenu rodė 7:29, ar tai 7:30.

Kažkaip keista, nes tik balandžiai į balkoną atskrenda, ir tai tik ant krašto sėdi, nelipa ant virvės skalbinių. Dar nė kart negirdėjau, kad varnos taip darytų. (Nežinau ar varna ar šarka ten buvo, spalvų gerai tikrai nepamačiau)

Įdomus dalykas tas, kad buvo likusi apie savaitė iki mano gimtadienio, ir kiek žinau, aš gimiau būtent 7:30, ar tai 7:00. :o

Tai tiek. Gal tai tiesiog sutapimas. Tačiau gal kasnors žino kąnors apie tokius dalykus, ką tai galėtų reikšti?

OKULTISTE

Man labai dažnai tokių, tebūnie vadinkim, "ženklų" būna... Tai aš tiesiog mėgaujuosi ir tiek, nelabai stengdamasi juos išsiaiškinti... Nors būtų įdomu sužinoti, ar dera į juos atsižvelgti...

paragraf 78

Manau per daug sureikšmini šitą įvykį. Va man į langą atsitrenkė didelis paukštis (dar dabar ant lango matosi dėmė, tingiu nuvalyti), pagal prietarus tai reiškia didelę nelaimę. Na jau prabėgo nemažas laikas, o nelaimė kaip neatėjo taip neatėjo.

coliuke

na siaip varnos laikomos nelaimes simboliu....o del pauksciu atsitrenkimo i langa....man buvo priesingai nei Insomnia, i langa atsitrenke, galima sakyti iskrido balandis, po gero menesio mire giminaite :( o apie varnas : http://lt.wikipedia.org/wiki/Varnas_%28simbolis%29
o siaip apie paukscius is prietaru puses - http://www.horoskopai.lt/prietarai/prietarai-apie-paukscius/

Beelzebub

Na, man tai tik yra kažkas sakęs po to, kad laukčiau arba kokio labai gero įvykio arba blogo. Bet kaip ir nieko nenutiko, o jau praėjo daugiau nei pusė metų, turbūt tikrai sureikšminau per daug  :) Tiesiog, kad tas laikas taip sutapo  :o

Aukštyn