kažkas keisto.

Pradėjo Nieksas, sausio 28, 2012, 19:05:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

advena

pala, pala. kaip suprast atsisukus? tu moteris?

RoxiO

Citata iš: advena  birželio 06, 2012, 18:10:38
pala, pala. kaip suprast atsisukus? tu moteris?

"Atsisukus" gali būti ir bendratis. Pvz Atsisukus į langą jie pamatė langą.

advena

am. turbut ne taip supratau.

asgirdejau

Kai nakvojau pas tetą kaimę, kažkas pradėjo vaikščioti ant stogo, pagalvojau žiurkės, bet garsas toks kaip žmogus vaikščiotu ir tai kartojasi labai dažnai, kartais girdisi nuo stogo lyg kažkas kažkoki maišą glamžytu ar pan.. Na tiesiog nežinau kas tai galėtu būti, galbūt labai didelės žiurkės, ar kokie nors paukščiai, nors nemanyčiau kad jie galėtu sukelti tokius garsus...

JZZ

Citata iš: indigo  birželio 06, 2012, 16:05:57
Na man taip nebuve bet buve truputeli kraupiau kai buvau mazas gal 4metuku buvau nuvazeves pas motciute buvo jau gan velus vakaras gulejau lovoi ir staiga atcisukus i langa pamaciau 2 raudonas akis is pradziu i jas isiziurejau ir pamaciau mergina ji siek tiek buvo panasi i ragana svarbiausiai kad ja as maciau visa nakti nesvarbu kiek kartu as bandziau neziureti bet atcisukus ji stovedavo ten tuomet irgi nemiegojau visa nakti o ryte jos jau nebebuvo

Mažiau nei prieš metus ir aš, rodos, mačiau raganą, arba tiksliau jos galvą, bet apie tai jau rašiau (Nuoroda).
Seniau šiluminėje trasoje laikydavau dviračius (rūsyje, kur atrakinus vienas duris prieinama prie mūsų rūsio durų, o dešinėj pusėj - patenkama į ilgą šiluminę trasą, besitęsiančią iki kitos laiptinės; su užremtomis durimis, kad iš kitos laiptinės rūsio nebūtų galima patekti). Įbėgdavau į rūsį, pasiimdavau dviratį ir kuo skubiau išbėgdavau, ne visada užrakindavau duris du kartus (galimi vienas/du rakto pasukimai), nes kažko ten bijodavau, kartais  kažkas girdėdavosi ir nebuvau tikras, kad tai nuo vamzdžių. Kartą ilgiau užsibuvau, užsižiūrėjau į dviračio grandinę ir kūriau patobulinimo planus, išgirdau garsus, ir kas baisiausia, rodės, kad artėja. Puoliau bėgti lauk, net šviesos užgesint nenorėjau gaišt, su didele jėga užsimojau uždaryt duris, bet ar į pašalinius daiktus ar dar kur nors durys atsirėmė ir prieš pat užsidarymą švelniai sustojo ir pradėjo atsivėrinėt. Šokau link durų ir pradėjau jas stumt. Atsirėmiau kojomis į už nugaros esančią sieną ir pradėjau stumt. Technika jau buvo įvaldyta ir su durų uždarymo judesiu užsukau durų raktą ir taip vienu judesiu duris užrakinau. Tada išbėgau lauk. Vakare buvo baisu dviratį įvest atgal. :D Atrakinau duris, įsviedžiau dviratį (kad skristų belekur) ir vėl uždarydamas užrakinau duris. Po kelių dienų pasiėmęs šluotkotį ten ėjau žiūrėt kas buvo. Viduj buvo ramu, pradėjau švaistytis su šluotkočiu kaip su kardu ir repetuot naujus judesius. Už storo vamzdžio užkliuvo pagalio galas ir nulūžo kaip lengvas stiebelis, bet atrodė, kad nuo to negalėtų nulūžt... :D Tada pasiėmiau abi dalis ir išbėgau. dar po kiek laiko grįžau su gerai suklijuotu šluotkočiu ir pradėjau eit gilyn į tamsą. Eidamas prisiminiau, kad kažkada su tėvu ten ėjom, kai jam sėdėjau ant pečių. Tada jam teko brist per kažkokią balą kelis metrus, bet pastebėjau, kad jokios balos šįkart jau nebuvo (buvo išdžiuvę/suremontuota). Priėjau prie sienos tunelio pabaigoj, iš kažkur suradau jungiklį, įjungiau šviesą pradėjau dairytis. Tai buvo kaip tunelio praplatėjimas: kaip koks kambarėlis šiluminės trasos tunelio gale. Sienoje pamačiau dvi skyles, panašias į mūsų rūsio ventiliacijos angas. Vienoje kažkas spindėjo ir nors ilgai žiūrėjau, taip ir nesugebėjau įžiūrėt kas ten buvo. Iš pradžių atrodė kaip koks stiklainis, bet įsižiūrėjęs pamačiau, kad nėra stiklainiui būdingų formų ir visai neatrodė kaip stiklas. Taip ir neišsiaiškinęs kas ten spindėjo grįžau. Jaučiausi kaip kokį žygdarbį įvykdęs- įveikęs baimę. :)


Grįžtant prie temos, tie tavo girdėti žingsniai galėjo būti gyvūninės, mechaninės ir kitos kilmės. Gal ten koks gyvūnas... skleidė tokius bildesius.  ;D   Gal ten vandentiekio ar šildymo sistema. :D (nors, beje, pas vieną giminaitį šildymo laikotarpiu grindys pastoviai traška lyg kas ant jų lašėtų).
O gal tai, ką girdėjai, buvo kokia nors būtybė ar energijos darinys. Nebandei užmegzt kontakto?
Vienos pažįstamos/nepažįstamos moters naujai nupirktam name ne tokie dalykai dėjosi: moteris kažką išgirdo/pajuto ir tam kambaryje nenorėjo būt (tuo labiau miegot) mažiausiai kelis mėnesius, o po to ten padarė vaikų kambarį. Kelių metų vaikas ryte mamos klausė kodėl taip dažnai ateidavo naktį jo apkloti: tai visai nuklodavo apklotą, kad vaikas pradėdavo nuo šalčio drebėti, tai vėl užklodavo ir apkamšydavo, kad vaikas pradėdavo prakaituoti.

Ar dar nakvoji tam sode pas tetą?

Bildukas

Citata iš: asgirdejau  birželio 10, 2012, 18:34:50
Kai nakvojau pas tetą kaimę, kažkas pradėjo vaikščioti ant stogo, pagalvojau žiurkės, bet garsas toks kaip žmogus vaikščiotu ir tai kartojasi labai dažnai, kartais girdisi nuo stogo lyg kažkas kažkoki maišą glamžytu ar pan.. Na tiesiog nežinau kas tai galėtu būti, galbūt labai didelės žiurkės, ar kokie nors paukščiai, nors nemanyčiau kad jie galėtu sukelti tokius garsus...
Visokius garsus ant stogo ar palepeje dazniausiai sukelia ivairus gyvunai - ziurkes , voveres , meskenai (rakunai) , laukines kates . Teko su tuo susidurti ir ne karta tiek Lietuvoj , tiek kitose salyse. Garsas tikrai kraupus , bet issiaiskinus priezastis visos baimes issisklaido kaip dumas ;).

KAROLUKS

Citata iš: indigo  birželio 06, 2012, 16:05:57
Na man taip nebuve bet buve truputeli kraupiau kai buvau mazas gal 4metuku buvau nuvazeves pas motciute buvo jau gan velus vakaras gulejau lovoi ir staiga atcisukus i langa pamaciau 2 raudonas akis is pradziu i jas isiziurejau ir pamaciau mergina ji siek tiek buvo panasi i ragana svarbiausiai kad ja as maciau visa nakti nesvarbu kiek kartu as bandziau neziureti bet atcisukus ji stovedavo ten tuomet irgi nemiegojau visa nakti o ryte jos jau nebebuvo

Na,iš tikro įdomu,bet gal tau ten koks draugas ar kaimynas pokštą iškrėtė?pvz.kartoninė statulą pastatė,ar patį langą išpaišė.o gal tu tiesiok pamatei pro langą praėjusią močiutės kaimynę,ir po to
fantazavai?juk mazų vaikų laki vaizduotė.

neris123

As tai viena vakara buvau vienas namuose ir ziurejau tv ir girdejau zingsnius tokie zingsniai tesigirdi kai kas nors vaiksto is pradziu galvojau kad kate bet ziurejau kad miega td isviso buvau issigandes :D

Aukštyn