Keisti garsai

Pradėjo Benamis, sausio 24, 2012, 12:44:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Baugusis

Na is tu video su garsais vienas kitas atrodo idomesnis, didzioji dalis su ant virsaus sumontuotai garso takeliais

Benamis

Remsign, kur butent tuos garsus girdejai?

Remsign

#17
balandžio 08, 2012, 19:30:28 Redagavimas: balandžio 08, 2012, 19:39:46 by Remsign
garsai panašūs į tuos ties 4:00, tik ne tokie dažni, garsas tai grynai kaip kažkas kokias bombas sprogdintu, nieko panašaus nesu gyvenime girdėjęs. pirma kart toks silpnokas garsas lyg iš toliau, antra kart stiprus buvo. Jei dar taip bus tai būtinai nufilmuosiu.

Remsign

Citata iš: Benamis  balandžio 08, 2012, 18:54:48
Remsign, kur butent tuos garsus girdejai?

Ten kur aš gyvenu: Pasvalio raj. Grūžių km.

asgirdejau

#19
gegužės 29, 2012, 16:41:56 Redagavimas: gegužės 29, 2012, 16:43:48 by asgirdejau
Taip, tai šitie garsai. Jie mane labai baugino, gyvenu Juodiškių km. Ir girdėjau lygiai tokius pačius garsus kaip ir praeitame video 4 minutę, tik jie buvo šiek tiek tolesni, mažiau girdėjosi. Kartais smarkus, net namas suvibruodavo ir prisiekiu, sakau tiesą. Garsas sklido iš miško, ir aš pilnai tikiu, šie garsai nera fake, tikrai nera. Gal vienas kitas, bet as girdejau, isitikinau. Gal kas išsiaiškinot dėl ko buvo tie garsai?

.L.U.T.H.O.R.

Susižinokit ar nėra kur netoli kariškių poligono ar dar ko nors panašiai. Nes jie miškuose dažnai detonuoja senus sprogmenis, iš po antro pasaulinio. Ir tuo labiau jei sprogimus girdit :)

Phoenix

Prieš 2 metus buvau laikinai persikraustęs gyventi pas sesę į Klaipėdą. Naktį, beveik visada tuo pačiu metu, miegamajame, sienos srityje girdėdavosi kažkoks duslus beldimas ir kalimas. Pirmą kartą nekreipiau dėmesio, bet pabuvus bute ilgiau, tie garsai pradėjo girdėtis ir dieną, man prisilietus prie tos sienos atsirasdavo kažkokios vibracijos, atrodė kad dreba žemė. Sesės klausiau kas čia vyksta, tai nutylėdavo, matyt žinojo kažką bet nenorėjo sakyti :D Dar ir dabar spėlioju kas galėjo ten būti.

saone

Citata iš: Phoenix  gegužės 29, 2012, 19:23:17
Prieš 2 metus buvau laikinai persikraustęs gyventi pas sesę į Klaipėdą. Naktį, beveik visada tuo pačiu metu, miegamajame, sienos srityje girdėdavosi kažkoks duslus beldimas ir kalimas. Pirmą kartą nekreipiau dėmesio, bet pabuvus bute ilgiau, tie garsai pradėjo girdėtis ir dieną, man prisilietus prie tos sienos atsirasdavo kažkokios vibracijos, atrodė kad dreba žemė. Sesės klausiau kas čia vyksta, tai nutylėdavo, matyt žinojo kažką bet nenorėjo sakyti :D Dar ir dabar spėlioju kas galėjo ten būti.

...remontas?

Phoenix

Prie ko čia remontas? gretimuose butuose niekas tuo metu dar negyveno, jie buvo ką tik įrengti, o raktai buvo pas valdytoją. Garsai sklido net ne iš išorės, susidarydavo toks įspūdis kad kambaryje kažkas brauko per sieną ir beldžia, dar kartais nuo lango pusės girdėdavau lyg ir krebždesius. Nelabai šitą moku paaiškinti, norit tikėkit norit ne.

asgirdejau

#24
gegužės 30, 2012, 13:47:24 Redagavimas: gegužės 30, 2012, 15:02:20 by asgirdejau
CitataSusižinokit ar nėra kur netoli kariškių poligono ar dar ko nors panašiai. Nes jie miškuose dažnai detonuoja senus sprogmenis, iš po antro pasaulinio. Ir tuo labiau jei sprogimus girdit :)


Nemanau, miškas nedidelis, dažnai einu grybaut. Ir taip visi girdėjo iš kaimo, manau žinotu ką nors, o visi tik ir klausia kas čia gali būt. Ypač kad tai vyko tomis dienomis kaip ir kitose šalyse. O viskas prasidėjo taip: aš kaip ir kiekvieną popietę žiūrių "išlikimą", staiga kažkas pradėjo dunksėti, net tv pradėjo reaguoti, vienu momentu nebuvo signalo 7 sekundes. Galvojau gal kokie kaimynai kažką daro, muzikos klausos ar ką. Bet paskui labai stipriai sudunksėjo, grindys suvirpėjo. Atidaręs langą įsiklausiau, pradėjo vėl dunksėti, toks pat garsas kaip tame video 4 minutę, bet ne taip kad vieną kartą, bet tokius du greitus kartus, kas 10-20 sekundžių, kartais garsesnius net kaip tame video. Tuo tarpu mačiau kad ir šuo kažkaip pradėjo keistai elgtis, jis apskritai yra labai ramus, bet tada pradėjo loti, stenėti, bėgioti.

Bildukas

 :o Tai milziniski kirminai -mutantai po zeme kasasi ir deda kiausinius :o

Aukštyn