Darom konferenciją?

Pradėjo paragraf 78, sausio 17, 2013, 22:17:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Strategas

  Prisidėčiau savo dalyvavimu. Galiu ir paskaitą paskaityt. Už !

paragraf 78

Man tai keisčiausia, kad visi prisidėtų, bet kai pajudini reikalą, tų prisidedančių kažkaip ir nebelieka :)
Gal kas galite kitas pabandyti pajudinti konferencijos reikalą? Ne man jau kažkaip pradeda atrodyti prarastas reikalas.
Reiktų sužiūrėti visus kurie norėtų prisidėti ir surinkti juos į vieną krūvą, gyvam susitikimui, nes internetu žlugęs reikalas.
Aš į Kauną galėčiau bandyt atvažiuot kokį šeštadienį, jei nebūsiu užimtas. Vilniuje būtų paprasčiau.
Šiaip konferenciją įsivaizduoju, kad geriau būtų organizuoti vilniuje, nes bent jau man taip atrodo, kad dauguma norinčių prisidėti yra vilniečiai.
Tai gi, ar apsiims kas nors būti koordinatoriumi? Nes aš dabar nelabai laiko turėčiau koordinuoti, darbas, mokslai, pasiruošimas vestuvėms suryja daug laiko.

Strategas

   Šiuo metu mokausi Vilniuje, tinka ir Kaunas. Įtrauk į sąrašus, pasistengsiu neapvilt. Koordinuot neapsiimu - mokslai, važinėjimas, egzaminai. Jei labai degs - ateisiu ir į susitikimą, bet norėčiau jo išvengt - per daug šiuo metu reikalų.

Elanas

Jeigu Kaune, tai manau tikrai nemažai susirinktu, nes vien tik mano pažįstamų dauguma domisi anomalijom. Dėl reklamos tikrai nėra sunku. Taigi aš už. Bet dėl dalyvavimo nežinau ar galėsiu.

Greed

Susimąstom Kaune, kas jame mokosi/gyvena ir patogu būtų pasiekti bet kurį miesto tašką. :) Manau tai būtų kažkas panašiau į pradžios pradžią, o ir pasirodytų tikrasis aktyvumas tų norinčiūjų. :)

paragraf 78

Man problematiška būtų į kauną atlėkti, labai derintis reiktų, nes mažai laiko savaitgaliais turiu, o šiokiadieniais tai išvis nėra laiko. Studentams lengviau kursuoti tarp mistų, o man darbas, mokslas, artėjančios vestuvės. Žodžiu daaaaug veiklos, per kurią negaliu į kitą mistą važiuoti tada kada norėčiau.
Siūlau daryti susitikimą Vilniuje

Strategas

  Kaip suprantu nėra vieno entuziasto, kuris imtųsi viską organizuoti - matyt dar nepribrendo reikalas turėti normalią konferenciją. Jei kada judėsim ta linkme - palaikysiu idėją.

exdead

paprasciausiai galetume surengti "konferencija" per tel programele, BET KAIP JAU KAI KAS TURBUT PAKANKAMAI PROTINGAS SAKE TAI SUMAZINTU FORUMO AKTYVUMA TAI IR APSEISIT.

paragraf 78

Tai va, kad čia problema ne pribrendime, o labiau tingume ar nore kad viskas būtų padaryta, o va kažkas tik prisijungtų tada. Imčiausi pats, bet artimiausias pusmetis juodai užgrūstas, matau kad fiziškai nespėsiu.
Judinau kai turėjau laiko, o ar atsirado kas prisijungtų?

Citata iš: exdead  rugpjūčio 28, 2013, 16:41:50
paprasciausiai galetume surengti "konferencija" per tel programele, BET KAIP JAU KAI KAS TURBUT PAKANKAMAI PROTINGAS SAKE TAI SUMAZINTU FORUMO AKTYVUMA TAI IR APSEISIT.


Exdead, tu kaip visą laiką ne į temą rašai. Kalbama apie mokslinio pobūdžio konferenciją visuomenei, kurioje būtų skaitomos paskaitos ir vyktų kitokie renginiai

exdead

isivaizduok "programele" yra tam tikri kambariai su passwordu kas nori tas prisijungia o jau ten kas nori tas ir sneka, gali susirast ir koki "mokslininka" gales rasyt visus savo samprotavimus.

Strategas

CitataTai va, kad čia problema ne pribrendime, o labiau tingume ar nore kad viskas būtų padaryta, o va kažkas tik prisijungtų tada.

Kažkas kaip suprantu vis tik užsuko šią temą? Vadinas asmuo ir pradėjo, o kodėl nebaigė? Tipo pasiūlom idėją, o lai kiti tai padaro? Nejuokinga Tau, Pargf?

exdead

taip sakant kam reikia tegu tas ir daro,

paragraf 78

Aš bent tris kartus bandžiau sušaukti susirinkimą, manai kas nors atsiliepė? Visi sakė, dabar negaliu bet prisijungčiau kai viskas įsivažiuos.
O tu gali nors vieną pranešimą parašyti, be stūmimo ant manęs, nes toks jausmas kad mane įsimylėjai :)

exdead

Citata iš: Strategas  rugpjūčio 28, 2013, 16:51:38
CitataTai va, kad čia problema ne pribrendime, o labiau tingume ar nore kad viskas būtų padaryta, o va kažkas tik prisijungtų tada.

Kažkas kaip suprantu vis tik užsuko šią temą? Vadinas asmuo ir pradėjo, o kodėl nebaigė? Tipo pasiūlom idėją, o lai kiti tai padaro? Nejuokinga Tau, Pargf?

.
.
.
.
.
Komentuot gali, bet pats nelabai ka irgi darai.

Iron Tara

Gaila, bet nebegaliu prisidėti.. O patirtis būtų buvus neįkainojama

Aukštyn