Meilė - kas tai?

Pradėjo Asasinas, balandžio 09, 2012, 02:36:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

omcikas

#45
rugpjūčio 17, 2012, 05:39:05 Redagavimas: rugpjūčio 17, 2012, 05:43:20 by omcikas
http://www.youtube.com/watch?v=YOXA5Htfle0 kaip jau man tapo iprasta ne visai i tema..

P.S Po perkunais kokia slapta technologija naudoti,kad ne nuorodas rodytu, o klipa ???

paragraf 78

Citata iš: omcikas  rugpjūčio 17, 2012, 05:39:05
P.S Po perkunais kokia slapta technologija naudoti,kad ne nuorodas rodytu, o klipa ???


Kaireje virš smailikų yra ikonėlė su užrašu youtube. Pažymi linką, paspaudi tą ikonėlę ir vualia yra klipas.
Aš burtininkas.

omcikas


Paragraf dekui, kad tau Dievas sveikatos duotu.

Bildukas

#48
rugpjūčio 17, 2012, 20:32:25 Redagavimas: rugpjūčio 17, 2012, 21:02:06 by Bildukas
 :D. Meile - pirmine stadija - fantazijos , kurios labai skiriasi nuo realybes .Po to -pirmuosius metus drugeliai pilve .Veliau - menas gyventi kartu . Dar veliau - prisitaikymo , nutylejimo mokslas . Dar, dar veliau - mistines nerealios pastangos vienas kito neuzmusti  :D . Ir visai velai - kasdieninis rupestis ir nerimas , baime prarasti savo geriausia drauge . Man - :o  tai meile , tai meile....

Asasinas

Panašu, kad aš atsakiau į temos pavadinime užduotą klausimą: Meilė - tai kančia.

OKULTISTE

Citata iš: Asasinas  rugpjūčio 17, 2012, 23:21:39
Panašu, kad aš atsakiau į temos pavadinime užduotą klausimą: Meilė - tai kančia.

... pasakė beždžionė, bučiuodama ežį...

Bildukas

Citata iš: Asasinas  rugpjūčio 17, 2012, 23:21:39
Panašu, kad aš atsakiau į temos pavadinime užduotą klausimą: Meilė - tai kančia.
Nenoreciau sutikti su teiginiu , kad meile tai kancia . Tiesiog meile tokia ivairiapuse , kad net sunku keliais zodziais ja apibudinti. Tikra meile tai dovana  kuria issaugoti moka , deja , ne kiekvienas. Meile , tai didziule atsakomybe pries zmogu kuri myli , pries save ir pries zmogucius , kuriuos ta meile sukuria. Meile tai sunkus darbas  kuriant tarpusavio santykius ir supratima .Meile tai augimas ir mokymasis gyventi dviese VISA gyvenima .Meile tai pakilimai ir nuopoliai , santykiu krizes ir atgimimai kaip fenikso is pelenu . Meile tai ir draugyste, ir neapykanta , ir mokejimas atleisti . Meile tai kantrybe isklausyti ir isgirsti . Kas mes butumem be meiles ? Tiesiog gyvuliukai . Meile sutveria mus zmonemis. Linkiu Tau , zmogau , sutikti tokia meile kada nors gyvenime ir jos neprarasti.

paragraf 78

Meilė be atsako yra kančia. Jei du žmonės myli vienas kitą ir tada vistiek yra kančia, tada tai ne meilė, o kažkas kito. Nors meilė kartais įgyja pačias neįtikinamiausias formas.
Šiaip meilė gerai yra apibrėžta Biblijoje:

1 Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis, bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau žvangantis varis ir skambantys cimbolai. 2 Ir jei turėčiau pranašystės dovaną ir pažinčiau visas paslaptis ir visą mokslą; jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti, tačiau neturėčiau meilės, aš būčiau niekas. 3 Ir jei išdalyčiau vargšams visa, ką turiu, jeigu atiduočiau savo kūną sudeginti, bet neturėčiau meilės, - nieko nelaimėčiau. 4 Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi; meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. 5 Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos, nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, 6 nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. 7 Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria. 8 Meilė niekada nesibaigia. (1 Kor 13,1-8)

OKULTISTE

O kaip manote, meilė be atsako yra kančia tam, kurį myli ar tam, kuris myli, ar abiem?

.L.U.T.H.O.R.

Jei aš myliu tave, o tu manęs ne, tai kokia tada tau kančia? Nebent persekiočiau tave, ir stebėčiau su žiūronais, iš kito namo :D

Beelzebub

Citata iš: OKULTISTE  rugpjūčio 18, 2012, 15:24:48
O kaip manote, meilė be atsako yra kančia tam, kurį myli ar tam, kuris myli, ar abiem?


Tai logiškai pamąsčius, gaunasi, kad tam kuris myli ir negauna jokio atsako. Arba abiems, jeigu pavyzdžiui tie žmonės yra geri draugai, bet vienas iš jų nori daugiau negu draugystės, o kitas ne, bet ir tai tada didesnė kančia vistiek tam, kuris myli. Tas žodis "kančia" kažkaip perstipriai skamba, gal labiau - nusivylimas?

Asasinas

#56
rugpjūčio 19, 2012, 07:59:47 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2012, 10:22:44 by Asasinas
Kartais klausiu Dievo: kodel? Ir uz ka?

Nusivylimas ir kancia du skirtingi dalykai. Nusivylimas palyginus niekis. Nusivylimas greit praeina. Kancia priesingai - retai kada praeina ir tesiasi tol kol is zmogaus prakriskai nieko nelieka. Panasiai kaip koks vezys. Na tai cia pagal situacija manau, ar jam tik nusivylimas ar jau kancia. Cia patys turit patirt kad suprastumet, ko niekam nelinkeciau.

Beelzebub

Kalbi taip, lyg tavo situacija būtų tragiška, juk nesergi kažkokia rimta liga, ar dar kuomnors. Na taip, galbūt kelis kartus nusivylei kitais, bet tai nereiškia, kad jau dabar viskas. Kažkaip pats sau pasirašai tą nuosprendį, kad tai kažkokia kančia, nesuprantu aš tavęs.

Dar sakai klausi Dievo už ką ir kodėl, tai išvis tada atrodo, kad pasaulio pabaiga, ar mirsi už poros dienų.

Skunk

Pritariu. Asasinai, atrodo, kad labai jau nusivyles gyvenimu...

Asasinas

#59
rugpjūčio 19, 2012, 16:19:19 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2012, 16:22:04 by Asasinas
Citata iš: Skunk  rugpjūčio 19, 2012, 15:05:02
Pritariu. Asasinai, atrodo, kad labai jau nusivyles gyvenimu...


Na kaip sakiau, cia tik pats tai patyres suprasi, ka jaucia kitas, nes to zodziais apsakyti nelabai imanoma.

Meile - tai du drugeliai, iesskantys kur drauge nutupti. :D

Aukštyn