Mirtis

Pradėjo Teroras, kovo 10, 2012, 19:26:08

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

InterLord

Citata iš: Benamis  rugsėjo 20, 2012, 20:35:13
Na nezinau, pvz. mano ATA senelis tikrai mirties nebijojo :)

Mirties baimė nėra tiksli, kad turi bijoti skausmo mirštant ar panašiai. Baimė mirštant gali būti, jog dar nori gyventi, nenori palikti artimųjų ir kita.

Bildukas

1)Zodis "Mirtis" man asocijuojasi su - kaip gaila , mano nuotykis - "gyvenimas" cia ir siandien baigesi. Kaip gaila , nezinau ar dar pamatysiu , sutiksiu savo mylimus , artimus zmones . Kaip gaila , kad greiciausiai negalesiu pasirupinti jais , kai jiems manes labai reikes.
2)"Mirtis" yra kitokio gyvenimo pradzia (tai mano asmenine nuomone , niekam jos nepersu ir nesiulau ja tiketi).
3)As labai myliu gyvenima - tiesiog neatejo man dar laikas palikti savo mylimus zmones. Gal tai greiciau baime ne pacios mirties , kiek rupestis ir nenoras iskaudinti ir apleisti artimuosius, zinant koks dar esu jiems reikalingas.
4)Nenoreciau merdeti ilgai ir kankinanciai , vel gi pasikartosiu , tiesiog nenoreciau buti nasta ir galvos skausmu savo artimiesiems.Nenoreciau iskvaileti taip , kad nebepazinciau savo vaiku.
5)Pati "Mirtis" nesukelia jokiu skausmu - ji atnesa palengvejima, issivadavima is fiziniu kanciu, gal todel didzioji dauguma iseinanciu ligoniu nusisypso (teko matyti). Skausmai ir kancios - atnesa Mirti.

Neiprastas

1. Žmogaus pasiekimų patikrinimu. Kad kūniškai ateis visiems laikas mirti.
2. Taip niekada nemaniau.
3. Žmogui nereikia bijoti mirties nes jis yra amžinas, ir mirtis tai dar vienas pasiektas žmogaus tobulėjimo etapas.
4. Nenorėčiau mirti paskęsdamas, nes užterščiau vandenį yrančio kūno susidariusiomis bakterijomis. Jokios, jos išviso nereiktų bijoti...
5. Ne, nes tai ne neprilygsta žmogaus amžinybei, ir skausmas yra laikinas kaip ir žmogaus kūnas. Džiaugiuosi tuo, o nebijau kas laukiau po mirties, nes žmogus gali bijoti, tik to ko nežino.

ponaitis

1. pabaiga,arba keliavimas toliau
2. galvoju jog po mirties pateksiu i astraliny pasauly
3. to neina atsakyti,nes kol niekas negresia tu gali sakyt kad nebijai,bet tik pavojui uzejus suzinotai
4. nenoreciau mirti miegantis,labiausiai bijau skausmingos mirties
5. as bijau betkokio skausmo.bijau tik to kad ten gali nieko nebuti,ir mirtis bus pabaiga

la.benas

1. Ka galvojate apie mirti? Kokia yra jusu pirma mintis, kai kas nors istaria zodi: "mirtis"?
Nebijau mirties,tai tik dar vienas kelias,gyvenimo tęsinys,tik kitaip.
2. Ar manote, kad mirtis yra pabaiga ir jokio gyvenimo (fizinio ar dvasinio) po jos nera?
Aš tikiu reinkarnacija.
3. Ar bijote mirties?
4. Kokiu budu tikrai nenoretumete mirti? Kokios mirties labiausiai bijote?
Bijau uždusti,arba paskęsti.Oras man labai brangus :(
5. Ar bijote skausmo (fizionio) kuri gali sukelti mirtis? Ar bijote to, kas laukia Jusu po mirties?
Nebijau skausmo,bet šiek tiek bijau to,kas manes laukia.Gal būt tą baimę galima tapatinti su jauduliu,sunku pasakyti.

HellSing

1. Visko pabaiga ir nauja pradžia.
2. Niekada niekas nebuvo atejas iš anapilio.
3. Taip dar ir kaip.
4. Nužudimo.
5. Taip. Už savo nuodemes tures visi atkenteti savo.


nelogiska

1. Gamtoje naturalus, savaimis procesas, kurio neišvengsi, ir viskas. Kalbant apie kitas sferas mano nuomuone tai išsilaisvinimas, perėjimas į aukstešnį metafizinį lygį.
2. Mirtis nėra pabaiga. Na nebent žmogiškojo gyvenimo pabaiga. O pati musu siela niekada nemirs ir nemirė.
3. Naikinančios baimės neturiu, bet kaip žmogus, dabar tikrai mirti nenorėčiau. Bet nebijau.
4. Vienatvėje ir praleidus šį gyvenimą tusčiai :) Pradus viską. Nenorėčiau kaip ir visi skausmingos(čia daug galima prirašyti..) lėtos mirties. Bet gi kartais pačio žmogaus gyvenimas yra viena didelė mirtis :)
5. Fizinio skausmo mirtis sukelti negali. Žmones gali. Ne.

Phoenix

1. Ka galvojate apie mirti? Kokia yra jusu pirma mintis, kai kas nors istaria zodi: "mirtis"?
Tam tikra prasme žmogaus egzistavimo pabaiga.

2. Ar manote, kad mirtis yra pabaiga ir jokio gyvenimo (fizinio ar dvasinio) po jos nera?
Juk niekas to nežino ir negali patvirtinti, galbūt mirtis išlaisvina sielą ir ji pereina į aukštesnius pasaulius negu žemė, arba į ją grįžta, ir vėl įsikūnija į žmogų ar kitą sutvėrimą.

3. Ar bijote mirties?
Kadangi nežinau kokius potyrius sukelia ta priešmirtinė būsena, nesu jos patyręs tai ir nelabai bijau. O bijoti nežinomų dalykų nereikia.

4. Kokiu budu tikrai nenoretumete mirti? Kokios mirties labiausiai bijote?
Nemaloniausia būtų mirti po sunkios ligos, kai ilgai kankiniesi, liga atima paskutines jėgas, aptemsta samonė ir nebejauti kas su tavimi darosi (kad miršti).

5. Ar bijote skausmo (fizionio) kuri gali sukelti mirtis? Ar bijote to, kas laukia Jusu po mirties?
Kaip ir rašiau, nebijau nežinomų dalykų. O skausmas nėra amžinas, visą laiką jo nejusi, todėl nebijau.

Aukštyn