Nemiga

Pradėjo Asasinas, vasario 05, 2012, 15:44:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Tai as tau padesiu, kelinta eini miegoti ir kelinta atsikeli?

Asasinas

Einu tai apie 3-4 nakties kažkur, užmiegu 6 ryte, atsikėliu 11 val. Savaitgaliais mėgstu pamiegoti ir iki 15-16 val. Na aš naktinėtojas iš prigimties, nemėgstu miegoti jau 20 metų.  :D

paragraf 78

Ateis laikas ir susireguliuos normalus ritmas. Gyvenimas privers ;)

Asasinas

Ai tas gyvenimas... :(

Same shit, different day.

varpainis

Nezinau ar verta kurti nauja tema, bet butu gerai sulaukti kokiu nors patarimu. Esme, kad jau ilga laika mane kankina nemiga. Per para ismiegu vos keleta valandu. Seniau kazkaip demesio nekreipdavau, bet dabar del tos nemigos ir nuovargis stiprus kankinti pradejo, kas atsiliepia gyvenimo kokybei visais imanomais aspektais. Kad ir koks pavarges buciau, atsigules i lova vistiek lengvai neuzmiegu. Alkoholiu ir stipriais vaistais piknaudziauti nebesinori, tad kreipiuos i jus. Gal kas panasiu bedu turejot? Gal zinot kokiu nors vaistuku ar vitaminu zoleliu pagrindu ar dar velnias zino ko?

paragraf 78

Sujungiau temas, kad nesidubliuotų

Master

Valerijono tinktūrą galima gerti arba kardamoną su pienu, pasidaryti valerijono vonelę.
Reikia išsiaiškinti priežastį dėl ko kankina nemiga. Ji gali būti nebūtinai fizinė. Kažkada mane kankino nemiga dėl baimės. Tada reikia pirmiau išspręsti psichologines problemas.
Nemigos naktį tiesiog išnaudoti. Nesimiega? Tuomet versdamas save tai daryti gali tik išvystyti fobiją... O išsikraudamas ir dar dieną neleisdamas sau miegoti, kitą naktį tiesiog būsi priverstas griūti į lovą.
"When you can't sleep, well, you can't dream,
When you can't dream, well, what's life mean?" - graži mintis :)

Domas

Citata iš: varpainis  rugsėjo 29, 2013, 19:42:54
Nezinau ar verta kurti nauja tema, bet butu gerai sulaukti kokiu nors patarimu. Esme, kad jau ilga laika mane kankina nemiga. Per para ismiegu vos keleta valandu. Seniau kazkaip demesio nekreipdavau, bet dabar del tos nemigos ir nuovargis stiprus kankinti pradejo, kas atsiliepia gyvenimo kokybei visais imanomais aspektais. Kad ir koks pavarges buciau, atsigules i lova vistiek lengvai neuzmiegu. Alkoholiu ir stipriais vaistais piknaudziauti nebesinori, tad kreipiuos i jus. Gal kas panasiu bedu turejot? Gal zinot kokiu nors vaistuku ar vitaminu zoleliu pagrindu ar dar velnias zino ko?

Na čia gal ir atrodis juokingas patarimas ;D, bet as visad kai neužmigdavau bent valandą išgulėjas lovoje pradedau mintyse skaičiuoti avis (1 avis, 2avys, 3avys ir tt iki kokiu 500) ir kažkaip beveik visada užmigdavau, o šiaip nemiga dažniausiai kamuoja dėl to, kad žmogus nesugėba išjunkti proto, tai yra be perstojo galvoja apie kažką, taip, kad meditacija padėtu taip pat manau. :)

varpainis

Seniau yra buvusi nemiga del streso ir panasiu bedu, bet dabar atrodo viskas tvarkoje gyvenime ir vistiek nemiegu naktimis. Na bent jau kazkokiu apciuopiamu problemu tikrai nerandu.. O su tais issikrovimais jauciu tik dar didesni nuovargi ir sveikatos bedas prisisaukciau..
Domai, aveles esu skaiciaves, nepadeda  ;D

.L.U.T.H.O.R.

Nemiegi, tai išnaudok naudingai laiką. Paskaityk ką nors naujo, pažiūrėk kokią dokumentiką. Arba gali išmėgint polifazinį miego rėžimą :D

Domas

Galimas daiktas, kad tos problemos niekur neišnyko, o tik persikėlė į pasąmone, dėl to kai tu atsiguli miegot, kai būni ramus, jos tave netiesiogiai veikia tave.

varpainis

O tokiu atveju negi pas psichologa eit ar paciam kazkaip bandyt atkapstyti galus to kas neduoda ramybes?

Domas

Citata iš: varpainis  rugsėjo 29, 2013, 20:33:36
O tokiu atveju negi pas psichologa eit ar paciam kazkaip bandyt atkapstyti galus to kas neduoda ramybes?

Nebūtina eiti pas psichologa, tiesiog gali pabandyti jei turi labai artima žmogų, kuriam gali pasipasakoti, tai visa ta problėmą, kuri tave kamavo praeityje papasakoti, arba mintyse prisiminti emocijas kokias patyrei tuo metu ir paprasčiausiai visam tam "atleisti"(turi omenyje, jog ne tiek, kad mintyse pagalvoji, kad atleidi visam tam, bet reikia iš visos širdies be savęs apgaudinėjimo "atleisti" ir priimti tai tiesiog kaip gyvenimo pamoką, kurią išmokai. ) ir tai manau turėtų padėti, bet retam žmogui tai išeina padaryti. :)

lt133

Man padėdavo valerijonas.

paragraf 78

Na kai nemiga būna pastoviai, geriau yra nueiti pas šeimos gydytoją, jis patars ką daryti. Aš va kartąą du metus su nemigomis prasikamavau, tai kai nuėjau pas šeimos gydytoją ji pasakė, jau seniai nemačiau tokio išsekinto organizmo.
Jei nemiga tesiasi ilgiau nei nei savaitę patarčiau nedelsti ir kreiptis į medikus. Savigyda gali tik pagadinti reikalą

Aukštyn