Fobijos

Pradėjo Asasinas, sausio 18, 2012, 01:44:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

virgis77

#90
birželio 30, 2013, 13:55:16 Redagavimas: birželio 30, 2013, 13:58:49 by paragraf 78
Mano fobija visada budavo iškristi is balkono :DD
Isidejau nesenai langus tai sumazejo fobija. Aisku cia juokas, nesvarbu is kur tuos langus isideti, bet apskritai langai balkone man saugumo jausma dave:)

zalia.arbata

Bijau miegot viena, be katino (katino) neužmiegu. :D man atrodo, kad mane kažkas stebi. Taip nemėgstu to jausmo ???.


TinSoldier

Citata iš: zalia.arbata  birželio 30, 2013, 15:34:22
Bijau miegot viena, be katino (katino) neužmiegu. :D man atrodo, kad mane kažkas stebi. Taip nemėgstu to jausmo ???.



illuminati

Cia galbut ne fobija , bet labai y tema - ejau nakty pasisviesdamas telefonu per kapines ( trumpesnis kelias ) , nu ejau sau ramiai ( gal nevisai ramiai ... visgi kapines ir naktis ) ir ziuriu kazkas prie kapo pasilenkes kazka daro ( vaizduote aisku suveike kaip reikiant ) as ten kazka nusikeikiau , ta ,, kapiniu dvasia ,, atsisuko , mane pamate ir y kojas , as irgi y kojas ... Begdamas atsisuku niekas kaip ir nesiveja , nu ka gryztu namo ( rankos tokios drebancios ) kazkaip uzmigau , kita diena suzinojau , kad kazkas voge vainikus nuo kapu ir nuo kazko ( tikriausiai nuo manes )  begdamas ismete ... tai va toks klausimas ar as ta vagy labiau is isgazdinau ar jis mane ... :D

_Anonimas_

Na, turiu keletą fobijų:
1. Nors ir mano mėgstmiausias paros metas yra naktis, bet vis vien yra šiokia tokia dalinė tamsos baimė. Kai būnu viduje įjungęs šviesą, o lauke būna tamsu, tai man kažkaip nejauku pasidaro dėl įvairių mano paties sukurtų siluetų judėjimo stikliniuose languose - atrodo, kad kažkas už to lango yra.
2. Baimė, kad kažkas stebi iš už nugaros, ypatingai naktį, todėl visada stengiuosi būti nugara į sieną.
3. Neturiu tradicinės akrofobijos, nes man dideli aukščiai nebaisūs. Man daug baisiau yra pasilipti ant kėdės kambaryje ir, tarkim, pakeisti el. lemputę. Kiekvieną kartą atrodo, jog smarkiai išsidrėbsiu.
4. Bijau atvirų vandens telkinių, kur vanduo yra neskaidrus ir nesimato dugnas.
5. Keista baimė, bet nejauku pasidaro prie įjungtų virtuvinių kombainų ir kitų automatinių pjaustymo priemonių. Manau, kad įtakos gali turėti ir didelis jų sukeliamas garsas.
6. Labai nemėgstu rūsių ir kitų patalpų, esančių žemiau reljefo paviršiaus.
7. Dažnai atrodo, kad kažkas mane stebi pro kompiuterio arba mobiliojo telefono kamerą.

Na, štai tokios keistos mano fobijos - baimės :)


illuminati

Ats.: y tavo pirma fobija - nusipirk uzuolaidas ir neliks baimes , kad kazkas yra uz lango ar juo labiau stebi .

preacher

Turiu keleta fobijų:
1. Paukščių, nežinau kodėl tiesiog  nuo vaikystės jos išvidęs stengiuosi atsitraukti, kuo toliau.
2. Aukščio, paniškai bijau nukristi, sunku net per tiltą eiti ar ant kedės užsilipti.
3. Ligų, žodžiu savotiškas hipochondrijos lygis yra.
4. Taipogi kartais atrodo, kad per pc kamera kažkas stebi, taigi dažnai ją laikau uždengęs.
5. Turiu tam tikra paranojos laipsnį.
6. Didelių patalpų.
7. Bijau būti nubaustas, jei patenku į konfliktą, tai labiau rupinosi kaip kito nesužaloti, nes bijau būti nubaustas  ??? ???
8. Mikrobų, nešvaros, dažnai rankas plaunų ir t.t Nemėgstu valgyti restoranuose, kavinėse, nemėgstu su kitais sveikintis ar įmti ką man duoda iš kitų rankų ir t.t Išvis dažnai galvoju ,kad kiti žmonės nešvarus ir t.t

Na, manau tiek pakaks  :)

la.benas

Aš, kiek paskutiniu metu pastebėjau, bijau ir aukščio. Bet labai gėda prieš save, nes šiaip aukštumas mėgstu labai (žiūrėti nuotraukas pvz).

lietuvis002

Bijau:
tiesiog bijau, kai miršta koks draugas ar senesnis žmogus, tačiau pačios mirties nebijau.

bijau siurbėlių (paniškai)

bijau būti paskandintam/sudegintam/žiauriai iškankintam.  Daug tokių atvejų Lietuvoj ir pasauly, čia didžiausias košmaras taip mirti.

bijau rūsio.


Kaip ir viskas. Smulkmenų nerašysiu :D

Ezekiel

#99
liepos 01, 2013, 00:07:13 Redagavimas: liepos 01, 2013, 00:13:10 by Ezekiel
Citata iš: la.benas  birželio 30, 2013, 20:14:50
Aš, kiek paskutiniu metu pastebėjau, bijau ir aukščio. Bet labai gėda prieš save, nes šiaip aukštumas mėgstu labai (žiūrėti nuotraukas pvz).


Pats tai, palyginus nelabai bijau aukščio - matyt įveikiau baimę laipiodamas aukštai pastoliais ir medžiais. Tamsos baimę turėjau didelę, tačiau irgi įveikiau, nes išeidavau dažnai kaime vienas vidurnaktį pasivaikščioti, stebėti žvaigždes. Aišku baisiau kai būna taip tamsu, kad negali orientuotis aplinkoje ir dar girdisi kažkieno garsai.
Dar nemėgstų kai kurių vabzdžių, baisu liestis. Gal dėl jų rašto, spyglių?

_Anonimas_

Citata iš: lietuvis002  birželio 30, 2013, 23:49:00
tiesiog bijau, kai miršta koks draugas ar senesnis žmogus, tačiau pačios mirties nebijau.


O ko tiksliai tu tada bijai? Nes man čia labiau panašu į blogą savijautą, o ne į fobiją, bet gal klystu.

lietuvis002

Taip, mąstymą apie to žmogaus ateitį, ką jis galėjo pasiekti ir kad nenujautė kad šiandien mirs, nes dar visai jaunas. Šita fobija paaštrėjo kai prieš tris savaites draugą nužudė...

Ezekiel

Netekties visam laikui baimė. Baimė ai emocija verčianti imtis veiksmo išvengti neigiamai pasekmei, tai jei jis gali kažką galėjo padaryti, kad išvengti mirties tai čia baimė. Jei tai nuo jo nepriklauso ir tai jau įvyko tai tiesiog jaučiamas sielvartas. Arba artimo mirtis projektuojama į save ir pats tada labiau bijai mirti.

ponaitis

1. Nors ir mano mėgstamiausias paros metas yra naktis, bet vis vien yra šiokia tokia dalinė tamsos baimė.
2. Baimė, kad kažkas stebi iš už nugaros, ypatingai naktį, todėl visada stengiuosi būti nugara į sieną.
3. Labai nemėgstu rūsių ir kitų patalpų, esančių žemiau reljefo paviršiaus.
4. Dažnai atrodo, kad kažkas mane stebi pro kompiuterio arba mobiliojo telefono kamerą.
5.plaukti virš vandens telkinio kuris yra gana gilus ir nematyti dugno.
6.nakty žiūrėti į veidrody
7.bitės,širšės,kamanės,vapsvos ir visa kita kas gali igelti ir sukelti skausma.

Trance

Bijau aukščio, bendravimo su svetimais žmonėmis, ypač moteriškos lyties atstovėmis, sunku susikaupti "rasti kabliuką" kaip sėkmingai toliau vystyti pokalbį, greitai pavargstu nuo bendravimo. Dar labai bijau būti pagrobtas ateivių,(pilkieji ypač gąsdina, būdamas mažas, dažnai sapnuodavau košmarus, kai būdavau pagrobtas, ar matydavau ateivius ar nso). Baisu sutikti negatyvią būtybę astrale (buvau užpultas ir siaubingai išsigandau) nuo to laiko baisoka lankytis astrale, tai to nebepraktikuoju..

Aukštyn