Festivalis DEVILSTONE (Velnio Akmuo)

Pradėjo Iron Tara, lapkričio 21, 2012, 21:30:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Iron Tara

lapkričio 21, 2012, 21:30:39 Redagavimas: lapkričio 21, 2012, 21:32:58 by Iron Tara
www.devilstone.net

Nereklamuoju, bet rekomenduoju visiem tokios sunkesnės muzikos gerbėjams. Nors nemanau, kad jiems reikia apie tokį renginį priminti, manau, jis likęs pas juos atminty. Buvau ir aš šiais metais ir paliko itin didelį įspūdį tiek publika, tiek atlikėjai. Smagiausia tai, kad ten yra kviečiami ne tik tos pačios sunkiausios muzikos performeriai, bet ir kokio roko, stoner roko ar rock n' rollo. Taigi yra gan nemažas pasirinkimas. Jie niekuom neapsiriboja. Yra veiklos ir muzikantams mėgėjams (:
Labai nustebino kempingas, kuris buvo, galima sakyt, idealus. Jokių kalvų, prie vandens, yra ir šešėlio ir saulės zonų. Pati teritorija taip pat sutvarkyta, moderni. O ir kaina nesikandžioja. Buvau kituose festivaliuose, tai visą laiką lyginau su Velnio Akmeniu. Nei vienas neprilygo nei aplinka, nei paslaugų kainomis.
Esat gal ir iš jūsų kas sudalyvavę? Kaip įspūdžiai? Ruošiatės pirkt bilietus į VA2013? Jie pasirodys jau sausį  ;)

Aukštyn