Ar esate matę NSO?

Pradėjo Linas, sausio 07, 2012, 22:44:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

xsistemax

Tavo išvada teisinga,tik jeigu pasinaudotum mano nuorodomis,gautą informaciją apibendrintum,išvada taptų ne mano nuomone,o dėsniu.Visai kitas svoris,ar ne?  :)

paragraf 78

Dėsniu netaptų, taptų tik dar kažkieno nuomone

eternal.bliss

Labai siauras mąstymas. Kaikurie gal bijo, kiti nebijo, kitiems nevarbu. Nėra tik 1 atsakymo.
Kvaila apibrežinėti visą visatą savo suvokimu.

xsistemax

Žmogus{žmonija}išgyvena kokybinį šuolį rezonanso dėka.Visos panašios struktūros yra tarpusavyje susietos,taigi,su jomis vyksta tas pats.paragraf,tai nėra dėsniai idealioms sistemoms,kurias nagrinėjo Niutonas,Einšteinas ar Hawking,šitie dėsniai atitinka realios gamtos stebėjimus.
Bet kokio rezonuojančio taško pašalinimas reorganizuoja sistemą,vargu ar to norėtų protinga būtybė.Patys tai patyrėme prieš maždaug 40tūkst.metų.
eternal.bliss,pateik geresnį modelį,jei turi.

eternal.bliss

Tokia emocija kaip baimė- net neegzistuoja kaikuriems. Tai tiek.

xsistemax

O aš apie baimę ir nekalbėjau,kabėjau apie realią grėsmę,jei ką.  :)

eternal.bliss

Tuomet puiku. Tačiau ir ta gresmė nėra visiems. :)

xsistemax

Ne visiems,tu ir vėl teisus.Tik humanoidams.Su jais mes rezonuojame.Kaip disipatyvios struktūros nuo pusiausvyros nutolę maždaug vienodai.
Yra daug pažinimo būdų,visais jais verta pasinaudoti,norint prisikasti iki tiesos.Fizika-vienas jų.

donis

Ar cia tik man taip atrodo ar jus cia nebe i tema kalbate?

xsistemax

Nullum crimen sine lege.  :)

ojura

Maciau, ir ne viena karta. Bet labiausiai ismine, kai buvau kokiu keturiolikos. Isejau suni pavedzioti vakare. Jau buvo suteme. Snekames kieme su drauge ir jos veidas sustingo - rodo man pirstu uz nugaros ir sako "ziurek".. Atsisukusi pamaciau nerealaus dydzio skrendanti daikta su visokiom svieselem. Skrido nenusakomai zemai - atrodo su kokiom gaisrininko kopeciom butum ir pasiekes. Letai ir svarbiausia - jokio garso nebuvo. JOKIO. Suabejociau savo psichine busena, bet matem daugelis.. net ir dabar nesitiki, kai prisimenu. Netiki niekas. Tai daug ir nepasakoju. Tiesa, kai nuskrido, begau mamai papasakoti; ji irgi isbego i lauka, mazu ka dar pamatysim. Ir matem - tik jau aukstai, danguje daug svieseliu be garso letai skrido i ta pacia puse. Grupemis - po keleta..
Gerai, kad nepaeme su savim :D

Kitas stebejimas buvo vestuviu diena, pries desimt metu. Vasara, silta, vaziavom jau po vakarienes su draugais namo. Dideles sventes nebuvo, tiesiog susirasem ir tiek. Taigi nebuvom "prisisvente" :) Ir bevaziuojant, laukuose, horizonte, visi pamatem grupele svieseliu, kurios dare ivairias figuras - trikampis, rombas, apskritimas, paskui issideliojo i viena linija ir .. dingo..  Dar pasijuokem - "zenklas", tik nezinom, ar geras, ar ne koks. Kam papasakojam, sako "maziau gert reikejo" ..Bet vairuotojas tai negere. Ir jis mate..


Ezekiel

Citata iš: ojura  sausio 22, 2014, 12:29:37
Maciau, ir ne viena karta. Bet labiausiai ismine, kai buvau kokiu keturiolikos. Isejau suni pavedzioti vakare. Jau buvo suteme. Snekames kieme su drauge ir jos veidas sustingo - rodo man pirstu uz nugaros ir sako "ziurek".. Atsisukusi pamaciau nerealaus dydzio skrendanti daikta su visokiom svieselem. Skrido nenusakomai zemai - atrodo su kokiom gaisrininko kopeciom butum ir pasiekes. Letai ir svarbiausia - jokio garso nebuvo. JOKIO.

Kitas stebejimas buvo vestuviu diena, pries desimt metu. Vasara, silta, vaziavom jau po vakarienes su draugais namo. Dideles sventes nebuvo, tiesiog susirasem ir tiek. Taigi nebuvom "prisisvente" :) Ir bevaziuojant, laukuose, horizonte, visi pamatem grupele svieseliu, kurios dare ivairias figuras - trikampis, rombas, apskritimas, paskui issideliojo i viena linija ir .. dingo..  Dar pasijuokem - "zenklas", tik nezinom, ar geras, ar ne koks. Kam papasakojam, sako "maziau gert reikejo" ..Bet vairuotojas tai negere. Ir jis mate..


Būtų įdomu sužinoti kokiu laiku ir apytiksliai kokioje vietoje matėte NSO? Po matymo buvo neįprasti potyriai, laiko dingimas, vizijos?

eternal.bliss

Nenorėk tu geriau su ateiviais susitikti

Linas Esu

Citata iš: eternal.bliss  sausio 26, 2014, 20:22:16Nenorėk tu geriau su ateiviais susitikti
Kas nutiks , ko jam bijoti ? :D

Aukštyn