Bandymai su švytuokle

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., liepos 01, 2012, 01:38:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

Nusistatyt tai nusistatai, bet nebūtinai tai suveiks, bent man geriau pasitikslint ir padaryt atitinkamas išvadas. Panašu kad iškraipytą info pateikt yra daug norinčių i kažkokiu būdu "įsilaužia" seanso metu. Tokiu atveju paprasčiau atmest rezultatus ir pradėt iš naujo.  ::)

.L.U.T.H.O.R.

Vytautai, nemenu klausiau ar ne. Bet paklausiu dar kartą, kiek laiko švytuokle naudojiesi? :D

Vytautas

Apie metus.  :)

Anonimas

O tai kaip ta svytuokle naudoti?

.L.U.T.H.O.R.

Imi ir naudojies. Sakyčiau RTFM :D

Anonimas

vistiek nelabai supratau;D

.L.U.T.H.O.R.

#21
liepos 04, 2012, 23:37:14 Redagavimas: liepos 04, 2012, 23:39:02 by Šešėlis
Citata iš: Anonimas  liepos 04, 2012, 23:32:50
vistiek nelabai supratau;D


Tiesiog >> čia

Anonimas

va db puikiai supratau duosiu R3P;D

Vytautas

Patarimuose randu, kad su švytuokle reikia dirbti naktį ir su žvake. Pagal mane tai iš esmės neteisinga. Tokiu būdu prisijungimas prie informacinių laukų vyksta per 4d tarpininkus. Rezultatai bus atitinkami. Maža to jei jūs esat kokio nors tikėjimo atstovas vėl gausit "filtruotą" informaciją. Jokio tikėjimo tik jūs, jūsų siela, absoliutas, kuris jūsų pažinimo niekaip netrikdo. Tuomet informacija švariausia ir tiksliausia. Geriausiai procesas vyksta diena.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Vytautas  liepos 05, 2012, 11:22:19
Patarimuose randu, kad su švytuokle reikia dirbti naktį ir su žvake. Pagal mane tai iš esmės neteisinga. Tokiu būdu prisijungimas prie informacinių laukų vyksta per 4d tarpininkus. Rezultatai bus atitinkami. Maža to jei jūs esat kokio nors tikėjimo atstovas vėl gausit "filtruotą" informaciją. Jokio tikėjimo tik jūs, jūsų siela, absoliutas, kuris jūsų pažinimo niekaip netrikdo. Tuomet informacija švariausia ir tiksliausia. Geriausiai procesas vyksta diena.


Su šituo nesutikčiau. Visa tai sakyčiau daugiau individualūs dalykai.

Vytautas

Individualu tikrai. Jei esi katalikas paklausk ar buvo Kristus. Garantuoju gausi atsakymą kad buvo. Kadangi aš netikiu jokiomis religijomis, tiksliau suprantu kad jos turi visiškai realius savo dievus 4d išmatavime, gaunu atsakymą kad Kristaus nebuvo. Ir dabar klausimas, kas teisus. Švytuoklė tai sėkmingai veikia abiem.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Vytautas  liepos 05, 2012, 12:16:36
Individualu tikrai. Jei esi katalikas paklausk ar buvo Kristus. Garantuoju gausi atsakymą kad buvo. Kadangi aš netikiu jokiomis religijomis, tiksliau suprantu kad jos turi visiškai realius savo dievus 4d išmatavime, gaunu atsakymą kad Kristaus nebuvo. Ir dabar klausimas, kas teisus. Švytuoklė tai sėkmingai veikia abiem.


Ne, tu netiki, kad buvo Kristus tai tau ir rodo, kad nebuvo :D Reikia klausinėt be jokių įsitikinimų.

Vytautas

Būtent aš ir kalusiu be jokių įsitikinimų. Man jokio skirtumo jis buvo ar ne. Jei gaučiau atsakymą, kad buvo mielai pasidomėčiau tikslesne informacija, kada ir kur. Nes tuo klausimu yra daug nuomonių. Bet gaunu atsakymą neigiamą, nėra kuo domėtis toliau. Bet kuris krikščionis šiuo klausimu yra suinteresuotas asmuo ir visuomet gaus teigiamą atsakimą. Netgi musulmonas patvirtins kad kristus buvo, nes kitaip ir jo dievas nukenčia.

.L.U.T.H.O.R.

Na aš uždaviau klausimą ar gyveno - Jėzus Kristus. Atsakymas : Ne. Ar gyveno kažkoks žmogus kuris dabar aprašomas kaip Jėzus Kristus? Atsakymas: Taip.

anonymusas

Paklauskite ar sitas RSA ateivis ar ne  :)

Aukštyn