Nesekme po nesekmes

Pradėjo adree, rugpjūčio 23, 2015, 15:48:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

adree

Sveiki, norejau paklausti kas yra, gal as koks uzburtas ar kas man yra?
Taigi ka darau kur einu ten man visa laika nesekmes atsitinka.

TinSoldier

Galiu tik patikinti, jog aš tai tikrai neužbūriau.

paragraf 78

tai praeis. dažnai nesėkmių atrodo daugiau nei įprastai, nes į jas labiau dėmesį pradedame kreipti.
Nors būna etapų kada iš tiesų atrodo kad vien nesėkmės. Tokie etapai anksčiau ar vėliau praeina.

idenmeyou

Nieko magiška nėra. Žmonėms sekasi skirtingai ir tai akivaizdu.

Viskas priklauso nuo aplinkybių ir tavęs, gali abu žmonės pakliūti į tą pačią bėdą, bet vienas turėdamas ryšius ar pinigų labai greit išplauks, o kitam galbūt žlugs visas gyvenimas.

Įprastai tarkim kai koks žmogus ima greitąjį kreditą, labai tikėtina, kad patirs įvairių nesėkmių, nes nuolatinis skolinimasis gali sukelti įvairių bėdų su kitais žmonėmis, bei savo paties gyvenimu. Čia tik vienas iš pavyzdžių, jų yra labai daug.

Savaime aišku tau gyvenime ir taip nepasiseka jei gimsti skurdžių šeimoje, o kažkas milijonierių, nes tavo galimybės gyvenime kažką pasiekti tampa labai ribotos ir atrodo, kad sėkmė tiesiog nusisuka nuo tavęs.

Vitus

Citata iš: adree  rugpjūčio 23, 2015, 15:48:14
Sveiki, norejau paklausti kas yra, gal as koks uzburtas ar kas man yra?
Taigi ka darau kur einu ten man visa laika nesekmes atsitinka.


Nusiramink, visiems taip yra. Nieko anomališko.
Skaityk mano parašą, turėtų padėti :)

Ezekiel

Kažką neteisingai darai, reikia būti atsargesniam ar ieškoti kito kelio. Nors tiesa nežinau ar čia kažkas psichologško greičiau.

Owldies666

Citata iš: adree  rugpjūčio 23, 2015, 15:48:14
Sveiki, norejau paklausti kas yra, gal as koks uzburtas ar kas man yra?
Taigi ka darau kur einu ten man visa laika nesekmes atsitinka.


Paskaityk literatūros apie sėkmę ir pamatysi, kaip viskas pasikeis (nebent pats nenorėsi).

adree

Citata iš: Owldies666  rugpjūčio 24, 2015, 13:11:17
Citata iš: adree  rugpjūčio 23, 2015, 15:48:14
Sveiki, norejau paklausti kas yra, gal as koks uzburtas ar kas man yra?
Taigi ka darau kur einu ten man visa laika nesekmes atsitinka.


Paskaityk literatūros apie sėkmę ir pamatysi, kaip viskas pasikeis (nebent pats nenorėsi).


Galetum gal nuorodu numesti? :)


Aciu visiems uz atsakymus :)

Owldies666

#8
rugpjūčio 24, 2015, 20:37:40 Redagavimas: rugpjūčio 24, 2015, 20:42:27 by Owldies666
Citata iš: adree  rugpjūčio 24, 2015, 19:42:17
Citata iš: Owldies666  rugpjūčio 24, 2015, 13:11:17
Citata iš: adree  rugpjūčio 23, 2015, 15:48:14
Sveiki, norejau paklausti kas yra, gal as koks uzburtas ar kas man yra?
Taigi ka darau kur einu ten man visa laika nesekmes atsitinka.


Paskaityk literatūros apie sėkmę ir pamatysi, kaip viskas pasikeis (nebent pats nenorėsi).


Galetum gal nuorodu numesti? :)


Aciu visiems uz atsakymus :)


Geriausia yra atsirinkti pagal savo poreikius ir supratimą, na bet čia keletas pavyzdžių:
http://www.tavosekme.lt/photogallery/

Dar galiu rekomenduoti man patikusių Napoleono Hillo ir Robino Sharma knygas. Iš asmeninės patirties sakau, kad padeda, bet jei tik pats tiki ir dedi pastangas. :)
Gali sakyti, kad dėl visų nesėkmių kaltos aplinkybės, bet iš tiesų viskas priklauso nuo tavo požiūrio, kaip viską priimsi.

idenmeyou

Iš esmės knygos gali padėti tuo atveju, jeigu gyvenime darai labai grubias klaidas, kiti žmonės ir be jokių knygų supranta, kad vienas ar kitas jų sprendimas gali pridaryti bėdų, tad pasiėmęs knygą nieko ypatingo ten nerasi, viską gali ir pats suprasti.

Kaip ir sakiau daug kas priklauso nuo aplinkybių, kiekvienas daugmaž turi tam tikru momentu sėkmės ir nesėkmės ribas, negali vieną dieną tarkim būti vargšas, o kitą jau milijonierius, nors neįtikėtinai pasisekus gali išlošti tą milijoną.
O tu tarpu jeigu turi kapitalą kelis šimtus tūkstančių, tai kur kas didesni šansai pasiekti ir tą milijoną.

Čia kaip pavyzdį paėmiau pinigus, bet ir kituose aspektuose tas pats, yra tam tikros ribos ir daug kas priklauso kaip pasielgsi ir reaguosi, gali šiek tiek sėkme pritraukti arba nustumti, bet reikia suprasti jog tam tikra sėkmė ar nesėkmė parodo vien kur jau gimei, vienam viskas rožėmis klota, kitam nieko.


Vienuoliktasis

Citata iš: adree  rugpjūčio 23, 2015, 15:48:14Taigi ka darau kur einu ten man visa laika nesekmes atsitinka.
Sveiki. Galbūt galėtumėte parašyti kelias situacijas, kai nesiseka? Būtų galima bandyt paanalizuoti.

tadasas99

#11
sausio 01, 2016, 11:13:33 Redagavimas: sausio 01, 2016, 11:17:17 by tadasas99
Nu jei nori kad kazkas keistusi patarciau pirmiausia pasirinkti viena is suvokimo varijantu, ju yra daugybe, bet manau kad visos padetu, pasidomek teorijomis, kad ir filosofinemis, rasi daug atsakymu, kurie realiai nepakeis tavo ar aplinkiniu veiksmu, bet pastebesi kad nesekmes traukiasi, t.y. tavo nezekmes dydis priklauso nuo tavo poziurio i jas.
Paskui jei nori suprasti savo asmeninias nesekmes ir ju priezastis,yra tokiu zaidimu formu, kaip,pvz:
Susirask internete " flover of life" cia kaip pvz, ten 7 apskritimai, vienas centre 6 aplinkui ratu isdelioti, centrinis susikerta su 6 isoriniais, o isoriniai kertasi su centriniu ir soniniais, ta kirtimasi laikyk sasaja.
Zaidimo esme centriniame irasyk zodi, pvz savo veiksma, paskui isoriniuose pagal laikrodzio rodykle rasyk veiksmus susijusius su veiksmais kurie irasyti apskritimuos kurie kertasi su tuo i kuri rasai.
Flover of life bus 7 apskritimai, tu ju dapiesk dar eile dvi ar kiek nori, zaisdamas pastebesi kaip vienas nereiksmingas veiksmas gali issaukti kazka didelio, nevisada gero, galbut suprasi kad tavo aplinka nuo taves priklauso o ne priesingai

 Kazkas panasaus i

idenmeyou

Kaip kažkas ir minėjo nieko magiško nėra. Tiesiog turi suvokti kokioje socialinėje padėtyje gimei, kokios aplinkybės suko tave ir tavo augimą, bei suprasti savo pliusus ir minusus. Įvyksta tavo gyvenime kažkas, tai daug priklauso nuo aplinkos( kokioje valstybėje gyveni, mieste ar net rajone), vėliau seka tokie dalykai kokios supa tave pažintys, koks tu pats esi susiformavęs, nes kiekvienoje situacijoje žmonės skirtingai gali sureaguoti.

Dėl nesėkmių ir problemų vieni sako nereikėtų kaltinti aplinkos, o įžvelgti problemą savyje, na taip per save gali įvykti daug negerų dalykų, nes žmones yra itin silpni savo baimėms, įsitikinimams, bet daug atveju kuomet nesisekančiam žmogui pakeitus aplinką viskas pradeda gerėti.

Supernatural

#13
sausio 23, 2017, 23:10:59 Redagavimas: sausio 23, 2017, 23:13:29 by Supernatural
Buna ir taip, kad ko besiimtum, nesiseka, man buvo tokie metai 2010tais, net drauges ir draugai akis issprodine sedejo- sake taip neimanoma, jie mate, kas vyksta ir kaip "susifeikina" viskas lygioj vietoj..patys sake neimanoma, nebuna taip..bet buvo...priejau iki to, kad buvo tik dvi mintys galvoje- arba nusizudai, arba keiti gyvenima. Atsisakiau visko ir nuo nulio pradejau kurti, pavyko. Dabar pradeda kartotis...sikart nebegsiu, o pasalinsiu kliutis..kaip sake senos burejos- kitaip tai truks tol (mano bedu sukelimo saltinis), kol vienas is jusu mirs..it means war..as neketinu mirti, reiskia ne mano eile ir nepasiduosiu kol gyva busiu.

Faustioti

Na, kad ir praėjo 2m. vistiek pasireikšiu. Na man jau kokie metai kai einu, stoviu ir vis griuvu. Ką bedaryčiau virstu, trenkiuos, griuvu... Ir taip kiekviena diena... Bet kita geroji pusė - sėkmė nesėkmės :D Esu tvirtas žmogus ir dar nesusilaužiau kaulų:D Antras dalykas. Atsikraustėm į naują butą. Pasidarėme remontus. Viskas lūžta, genda:D. Užtenka šaukštą numest ir jau kažkam amen..:D kita geroji pusė - jeigu atsibodo interjeras tuoj atsiras nauja detalė... Taigi tiesiog visur reikia įžvelgt gerąją pusę ir būsim laimingi...:D

Aukštyn