Kelionė tarp sąmonės ir pąsamonės!?

Pradėjo lakizas, vasario 05, 2015, 00:18:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

lakizas

Sveiki, mano vardas Lukas ir šiandien aš sugalvojau pasidalinti savo nutikimu kuris man neduoda ramybes jau virš metu. Nemoku kurt ilgu ižangu tai pradesiu savo pasakojima.

Viskas prasidejo 2013 spalio 8 diena, buvo antradienis, ta data prisiminsiu dar ilgai. Iš pradžiu tai atrode eiline diena, tiksliai kiek buvo valandu nepamenu gal apie 5 ar 6h. Kambaryje buvau aš, mano brolis ir pusbrolis. Tada rukydavom ''Salvia'' manau daug kas apie ja girdejo, nors pats apie ja žinau tik tiek, kad ji yra labai stiprus narkotikas ir kad ja seniau indenai naudodavo savo ritualams atlikti, jiems tai padedavo pasiekti transo busenas ir pan. Taigi mano pusbrolis susuke salvios suktine ir mes nuejom ja surukyt. Rukem tik mano pusbrolis ir aš. Salvios poveikis ateina greit, nors ta karta atrode lyg tiesiog cilinciau. Pusbrolis tiesiog sedejo ant vienos lovos kalbedamas telefonu su tevu, brolis sedejo prie laptopo, o aš gulejau, žiuredamas i viena taška, kol garsas iš telefono, tai yra mano dedes balsas pradejo kartotis, vienas sakinys kurio negalejau suprasti, lyg kiekviena kart jam pasikartojus aš bandžiau iš naujo suprasti ta sakini iki kol aš tiesa sakant išskridau. Staiga, žiuredamas i siena pajauciau keista jausma, buvau užsisvajojes, o gal tiesiog per giliai nugrimzdes mintyse. Jausmas prilygo sapno pabaigai, paskutinei sapno sekundei po kurios mes pabundam. Lyg žiurejau, tiesiu taikiniu i siena ir pamaniau sau ''Gerai reikia pabusti iš šito sapno'' tada pradejo vykti keisti dalykai, aš nepabudau kaip anksciau, nes  visa tai buvo ne sapnas. Vaizdas tesesi, aš tada jau nebemaciau kas yra aplinkui mane, pradejau ta tikraja žodžio prasme ''Tripinti''. Ten buvo tik mano rega, maciau tik spalvas, figuras,  konturus. Viskas keitesi greiciau, nei aš galejau suvokti kas man darosi, kodel man taip darosi ar išvis, kad kažka suvokciau. Tiesiog skridau. Isivaizduokit, lyg žiurit i kažkoki daikta, ta daikta realizuojat, matot jo forma, tekstura iki kol galu gale tik spalva lieka aiški, pradedat realizuot ta spalva, ji atrodo vienoda sakykim žalia, bet kai žiuri i daikta vis ilgiau, ta spalva pasirodo turi atspalvius. Taigi nuo vienos spalvos iki kitos skridau jei galima taip pasakyt, paciam nesuprantamais keliais. Viskas atrode idomu, neiprasta, nauja, galejau taikytis su tuo, nors ir buvo tamsiu kambariu su tamsiomis spalvomis. Neužilgo viskas pasidare kiek keisciau. Skridau tomis spalvomis lyg jas priimdamas, aš lyg ir jas artindavau, artindavau ta vaizda kuri matydavau ir taip pamatydavau kita vaizda, ir kita, ir dar kita. Pamaciau, kad skrendu i šviesa, žinojau, kad kita spalva bus balta, o po baltos juk nera kitokios spalvos kuri sakykim butu baltesne ar šviesesne. Tada pradejau baimintis, kad man šakes. Viskas dabar jau neišsisuksiu pagalvojau, o kas toliau, negi dingsiu, pranyksiu, pradejau klausinet saves. Vis daugiau aprepdamas balta šviesa vis daugiau bijojau, bet visa tai truko kelias sekundes. Viskas... Tyla, nušvitimas, ramybe. Stovejau baltam kambary, kuris tesesi begalybe, nebuvo jokiu sienu ar krašto, tiesiog viskas balta. Buvau jau nusiramines, laimingas, lyg žinociau, kad viskas gerai baigesi, pajauciau lyg kažkokia dvasine patirti, bent jau taip maniau pats. Tai truko taip pat atrodo trumpai, nors gal net nesupratau laiko tekmes. Pagaliau ''grižau'' taip sakant ''nebetripinau''. Kai atgavau vaizda ir suvokima i realu pasauli, aš stovejau ant lovos, lyg kažko siekdamas. Buvau toks perpildytas minciu, laimingas, atrades kažka naujo. Minutes po to kai ''grižau'' atrode naujo gyvenimo pradžia, lyg buciau pasisemes nauju dalyku apie egzistavima ir pan.

Kadangi jau velu tai jei sudominau pratesiu kita kart. Nors kaip ir viskas papasakota, tiesiog panašus vaizdiniai tik silpnesni kartojos kelis kartus veliau.

Bandes

Kokia dar kelione tarp samones ir pasamones? Tiesiog salvios poveikis ir viskas. Cia tas pats jeigu zmogus kuris vartoja heroina pasakotu, kad su varnomis kalbejo. Baikit narkotikus kisti i mistiskus dalykus.

Aukštyn