persekioja...6?

Pradėjo D.W. I know, gruodžio 09, 2013, 18:32:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

nereikalinga

Mane persekioja [shadow=red,left]8[/shadow] ,visur ir beveik visada,nuo mažumės. Kažkur eilėje esu aštunta,butas arba namas kuriame gyvenu aštuoni. Šiuo metu vėl gyvenu aštuntame bute,prieš mano namą,namas aštuntu numeriu ir.t.t :) pasaka be galo :)

ajolu

Yra kita versija apie tuos persekiojančius skaičius. Tai skaičių virusas, kurį žmogus pasigavęs pradeda visur įžvelgti ir pastebėti tą skaičių. Jis tieisog jį persekioja ir neduoda ramybės. Šis virusas veikia psichiką. Yra ir raidžių virusas.
Tokie virusai pasigaunami per komunikacijos priemones (internetas, TV ir pan.)
Anksčiau buvo naudojamas 25 kadras, šiuo metu 13 kadras... programavimas suintensivėjęs.

nereikalinga

Koks dar virusas,nebent tam kas labai tai sureikšmina. Ieško specialiai to numerio,ieško jo reikšmių.

Liksiubevardo

Yra toks filmas "The Number 23" kai zmogeli persekioja skaicius 23.
CitataWell, conspiracy buffs
would say, "of course.
After all, the world
spins in an axis of 23°.
When you tell them it's
actually 23.5, they say 
Five is simply two plus three.


Pritarciau kad skaicius randame ten kur norime ir kokius norime :)

P.S. Siaip geras filmas, siulau paziuret.

paragraf 78

23 yra silpnokas filmas, labai nuspėjamas buvo.

Benamis

Pagal skoni. Man patiko.

D.W. I know

Citata iš: nereikalinga  gruodžio 10, 2013, 12:24:11
Koks dar virusas,nebent tam kas labai tai sureikšmina. Ieško specialiai to numerio,ieško jo reikšmių.

aš tai nieko neiškau, nėra laiko visur žvalgytis, ieškot kokio nors skaičiaus.
bet šiandien vioen per pamoką man tas 6 skambėjo.
atsiverskit 60psl. šešta užduotis( per 6 pamoką). iš vieno uždavinio per fiziką gavau atsakymą 6, o iš kito, 6.06 x 10sestuoju.
jau geriau griztu mano 2....

paragraf 78

Tai skaičių ir nereikia sąmoningai ieškoti. Tavo pasąmonė jau turi programą ir ieško jo už tave.
Žinai, kad va kiekvieną fizikos uždavinį išsprendus gautūsi 6 tada suprantu, kad persekioja, o dabar išsprendi N uždavinių su skirtingais rodikliais ir fiksuoji vieną. Pasitaisys psichologinė situacija (na pvz. sumažės streso) ir nustosi matyti vieną skaičių visur

Iron Tara

Nu gerai.. Užsiprigramavo... Bet kodėl? Kas tai užprogramavo ir kodėl taip nutiko?

idenmeyou

Citata iš: Liksiubevardo  gruodžio 10, 2013, 15:32:30
Yra toks filmas "The Number 23" kai zmogeli persekioja skaicius 23.
CitataWell, conspiracy buffs
would say, "of course.
After all, the world
spins in an axis of 23°.
When you tell them it's
actually 23.5, they say 
Five is simply two plus three.


Pritarciau kad skaicius randame ten kur norime ir kokius norime :)

P.S. Siaip geras filmas, siulau paziuret.


Esu mates 23 enigma ir ivairiu kitu video sio skaiciaus tema, bet nieko idomaus neradau, rasta ivairiu faktu, sutapimu, bet tiesa sakant, bet koki skaiciu paemus jam galima priskirti ivairias reiksmes, jis sekmingas, nesekmingas ir pns. O filmas tai, paliko dviprasmiska toki ispudi. Patiko muzikinis takelis, gana itraukiantis i filma, o taip pat buvo smagu pamatyti ir Jim Carey visiskai kitoki, bet kazkokio ispudzio nepadare.
Kazkur maciau yra ir 1998 metu filmas 23, pasakojantis apie programuotoja , bet niekur jo neradau, gal but yra tikslesnis jo pavadinimas.

TinSoldier

Citata iš: idenmeyou  gruodžio 11, 2013, 14:09:14
Kazkur maciau yra ir 1998 metu filmas 23, pasakojantis apie programuotoja , bet niekur jo neradau, gal but yra tikslesnis jo pavadinimas.


http://www.imdb.com/title/tt0138704/

Geresnis už 23.
Nors ne visai galima juos lyginti, turbūt.. Gana skirtingos istorijos ir prasmės.

Master

Citata iš: Iron Tara  gruodžio 11, 2013, 01:30:04
Nu gerai.. Užsiprigramavo... Bet kodėl? Kas tai užprogramavo ir kodėl taip nutiko?

Pats žmogus. Tai galbūt įtakojo noras būti ypatingu (tai jog būtent tave išskirtinai persekioja, tai tampa kažkuo mistišku, pavojingai žaviu... ), susireikšminimas ir sureikšminimas (kai sutelki dėmesį į save ar aplinką, taip dažnai elgiasi pradžiamoksliai ar prijaučiantys magijai)
intrigos ar stresinių situacijos ieškojimas (norisi gyvenime kažko daugiau arba jeigu žmogus linkęs į neurozę jis ieško pavojaus signalų) .... maybe :?

dzabas

Persirašyk skaičių 6 į dvejetainę sistemą. Tai yra, šitai bus 110. Na ir ką reiškia 110 tokiu atveju? Ogi nieko? Na dar gali trejetainę panaudoti. Tokiu atveju bus 100. Ketvirtainėje tai būtų 12, penketainėje - 11, šešiatainėje - 10, o nuo septintainės ir t.t. - 6. :D Tai yra, skaičiai - tai žmogaus sugalvota koncepcija, skirta patogiai išreikšti kiekybinius dalykus. Todėl ieškoti mistikų skaičiuose beprasmiška. :)

Domas

Citata iš: dzabas  gruodžio 12, 2013, 17:12:43
Persirašyk skaičių 6 į dvejetainę sistemą. Tai yra, šitai bus 110. Na ir ką reiškia 110 tokiu atveju? Ogi nieko? Na dar gali trejetainę panaudoti. Tokiu atveju bus 100. Ketvirtainėje tai būtų 12, penketainėje - 11, šešiatainėje - 10, o nuo septintainės ir t.t. - 6. :D Tai yra, skaičiai - tai žmogaus sugalvota koncepcija, skirta patogiai išreikšti kiekybinius dalykus. Todėl ieškoti mistikų skaičiuose beprasmiška. :)

O ką tu pasakysi į tai, jog yra žmonių kurie skaičius mato spalvomis?

paragraf 78

Psichiatrai pasakytų jog tai tiesiog sutrikimas, jis net savo pavadinimą turi, tik dabar nepamenu kokį

Aukštyn