441Hz vs. 432Hz muzika

Pradėjo Baurob, birželio 07, 2017, 22:17:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Baurob

Itanimulliai(illuminati) padarė standartą A, kuris reikalauja muziką daryti(ar kažkas panašaus, nžn kaip pasakyt :( )440Hz dažniu, kuris nėra harmoningas.
O mūsų išsigelbėjimas yra 432Hz muzika.

Plačiau http://www.collective-evolution.com/2013/12/21/heres-why-you-should-convert-your-music-to-432hz/
http://www.lifeisbalanceislife.com/how-the-mainstream-music-you-listen-to-affects-the-frequency-and-vibration-of-your-lifes-experiences/

P.S. vienas iš tokios muzikos darytojų kaip Bob Marley tapo illuminati auka už muziką...

elteide

Citata iš: Baurob  birželio 07, 2017, 22:17:19Itanimulliai(illuminati) padarė standartą A, kuris reikalauja muziką daryti(ar kažkas panašaus, nžn kaip pasakyt :( )440Hz dažniu, kuris nėra harmoningas.
O mūsų išsigelbėjimas yra 432Hz muzika.

P.S. vienas iš tokios muzikos darytojų kaip Bob Marley tapo illuminati auka už muziką...
o kam ji reikejo zudyt, ka tai keicia?

Linas Esu

man irgi įdomu dėl ko nežudo,nenužudė visų kitų " gerosios muzikos " atlikėjų ?

vytra

Citata iš: Linas Esu  birželio 08, 2017, 00:39:39man irgi įdomu?
- nesu muzikantas, bet seniai žinau apie harmonija paremtą muzika (klasika, folklioras e.tc.) ir disharmonija paremta muzika (rokas ir e.tc.). Asmeniškai man priimtina abi rūšys, turiu abiejų nemažą kolekciją ir laikas nuo laiko klausau atsitiktine tvarka, daug įdomiau nei klausyti albumais. :)

p.s.
.. kaip įdomų faktą, galiu paminėti perdaryta "džingel bell", kraupiai juokinga!


:)

Linas Esu

#4
birželio 08, 2017, 12:43:34 Redagavimas: birželio 08, 2017, 12:46:39 by Linas Esu
Citata iš: vytra  birželio 08, 2017, 10:39:44- nesu muzikantas, bet seniai žinau apie harmonija paremtą muzika (klasika, folklioras e.tc.) ir disharmonija paremta muzika (rokas ir e.tc.). Asmeniškai man priimtina abi rūšys, turiu abiejų nemažą kolekciją ir laikas nuo laiko klausau atsitiktine tvarka, daug įdomiau nei klausyti albumais. :)

p.s.
.. kaip įdomų faktą, galiu paminėti perdaryta "džingel bell", kraupiai juokinga!


:)
Vytra , mano klausimas buvo ne toks :D - ( man irgi įdomu dėl ko nežudo,nenužudė visų kitų " gerosios muzikos " atlikėjų ? )
 "

Baurob

Na kiek žinau iš tų "gerųjų"muzikantų buvo nužudytas M.Jackson,J.Lennon....

Baurob

Citata iš: elteide  birželio 07, 2017, 23:52:37o kam ji reikejo zudyt, ka tai keicia?
Vienu geradariu ir žmonių vibracijų aukštintoju mažiau

Linas Esu

Citata iš: Baurob  birželio 08, 2017, 13:33:43Na kiek žinau iš tų "gerųjų"muzikantų buvo nužudytas M.Jackson,J.Lennon....
Keista jog nežudo operos muzikantų ir daugybės kitų garsių tenorų ar nuosabių muzikinių instumentų atlikėjų... Na dėl M.Jackson , tai taip pat įtartina žmogus turėjo pačią sėkmingiausią karjerą visoje muzikos istorijoje , dėl ko ankčiau nenužudė kai dar buvo pačiame pike.....nesueina galai šitoje koonspiracijos teorijoje .

Baurob

Citata iš: Linas Esu  birželio 08, 2017, 13:41:07Keista jog nežudo operos muzikantų ir daugybės kitų garsių tenorų ar nuosabių muzikinių instumentų atlikėjų... Na dėl M.Jackson , tai taip pat įtartina žmogus turėjo pačią sėkmingiausią karjerą visoje muzikos istorijoje , dėl ko ankčiau nenužudė kai dar buvo pačiame pike.....nesueina galai šitoje koonspiracijos teorijoje .

Iškelk sau klausimą-kiek žmonių klauso operą ir panašius veikalus?(Sorry, aš pats nežinau bet logiškai pagalvokim ;) )

Linas Esu

Citata iš: Baurob  birželio 08, 2017, 14:15:47Iškelk sau klausimą-kiek žmonių klauso operą ir panašius veikalus?(Sorry, aš pats nežinau bet logiškai pagalvokim ;) )
Nenoriu polemizuoti kiek žmonių klauso operą , roką , pop , jazzą , electro ir t.t  tai visiškai niekur neveda , nes nėra tikslios statistikos paga kurias galėtume daryti tokias ekstravagantiškas prielaidas , ypač kai vienas pagrindinių šios koonspiracijos argumentų garsių muzikos pasaulio atstovų nužudymas .
Koonspiracijoje jeigu bent vienas klausimas lieka neatsakytas , man tai jau yra lubos . Tokiose temose daugybė , kelių ir pasirinkimų  kaip pritempti vieną ar kitą įvykį prie " koonspiracijos argumento " .

Galiu parašyti jog Mocartas buvo nunuodytas Iliuminati gyvsidabriu o Bethovenas padarytas kurčiu jog nebegalėtų kurti muzikos . Ir visa tai iš dalies " paremtų " šią koonspiraciją . Jeigu kiekvieną muzikanto mirtį aiškinsime Iliuminati be jokių įrodymų ... va tada ir nebelieka jokios logikos .

Kaip jūs galvojate ?

Baurob

Citata iš: Linas Esu  birželio 08, 2017, 14:42:20Nenoriu polemizuoti kiek žmonių klauso operą , roką , pop , jazzą , electro ir t.t  tai visiškai niekur neveda , nes nėra tikslios statistikos paga kurias galėtume daryti tokias ekstravagantiškas prielaidas , ypač kai vienas pagrindinių šios koonspiracijos argumentų garsių muzikos pasaulio atstovų nužudymas .
Koonspiracijoje jeigu bent vienas klausimas lieka neatsakytas , man tai jau yra lubos . Tokiose temose daugybė , kelių ir pasirinkimų  kaip pritempti vieną ar kitą įvykį prie " koonspiracijos argumento " .

Galiu parašyti jog Mocartas buvo nunuodytas Iliuminati gyvsidabriu o Bethovenas padarytas kurčiu jog nebegalėtų kurti muzikos . Ir visa tai iš dalies " paremtų " šią koonspiraciją . Jeigu kiekvieną muzikanto mirtį aiškinsime Iliuminati be jokių įrodymų ... va tada ir nebelieka jokios logikos .

Kaip jūs galvojate ?
Pritariu jūsų nuomonei. O man užtenka jog sužinojau ką klausyti yra gerai o ko neverta ;)
Bet šiaip liūdna jog šių muzikantų nebėra tarp gyvų..

.L.U.T.H.O.R.

Aliuminatai jį vėžiu susargdino ir privertė nesigydyt? :)

Linas Esu

Citata iš: Legionas  birželio 09, 2017, 11:35:30Aliuminatai jį vėžiu susargdino ir privertė nesigydyt? :)
apie kurį čia kalbame  ? :D

elteide

Citata iš: Baurob  birželio 08, 2017, 13:33:43Na kiek žinau iš tų "gerųjų"muzikantų buvo nužudytas M.Jackson,J.Lennon....
M. Jacksonas yra versija, kad surežisavo savo mirtį, bet yra gyvas ...nes serga žmogus ir ne jaunystė jau , nori ramybės

vytra

Citata iš: Legionas  birželio 09, 2017, 11:35:30Aliuminatai jį vėžiu susargdino ir privertė nesigydyt?
- čia apie Kernagį ar apie Povilaitį?

p.s.
.. asmeniškai aš girdėjau liudijimus tik dėl Kernagio.


:(

Aukštyn