Dvasių kvietimas

Pradėjo kiskis, rugsėjo 29, 2017, 22:28:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

kiskis

Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 29, 2017, 21:58:12Skaičiau komentarus , žiūrėjau/peržiūrėjau keletą video būtent apie tuos demonus , kuriuose kvietė iš tos knygos nejaukiai pasijutau . :D apie 35 old schoold demonus galima iškviesti , knygos pavadimimo nebepameu @Legionas  buvo rekomendavęs
Tik negaliu suprast kaip tai derinasi su tavo ateizmu. O tai gal nors video atsimeni?

elteide

Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 29, 2017, 21:58:12Skaičiau komentarus , žiūrėjau/peržiūrėjau keletą video būtent apie tuos demonus , kuriuose kvietė iš tos knygos nejaukiai pasijutau . :D apie 35 old schoold demonus galima iškviesti , knygos pavadimimo nebepameu @Legionas  buvo rekomendavęs . ( jeigu skaitot , priminkit tą knygą )
geriau tu ten nelįsk, kam tau to reikia , kam tokios knygos ir pan.

Linas Esu

Citata iš: kiskis  rugsėjo 29, 2017, 22:28:11Tik negaliu suprast kaip tai derinasi su tavo ateizmu. O tai gal nors video atsimeni?
Prie ko čia mano ateizmas ar pan ?

kiskis

Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 30, 2017, 03:30:53
Citataatsimeni?
Prie ko čia mano ateizmas ar pan ?
Ateistai paprastai neigia visokes dvasias, velnius, demonus ir tt- neirodyta, neina matuot ciupinet ir tt. , o tu privengi :) .

Linas Esu

#4
rugsėjo 30, 2017, 13:00:54 Redagavimas: rugsėjo 30, 2017, 13:04:44 by Linas Esu
Citata iš: kiskis  rugsėjo 30, 2017, 08:49:34Prie ko čia mano ateizmas ar pan ?
Ateistai paprastai neigia visokes dvasias, velnius, demonus ir tt- neirodyta, neina matuot ciupinet ir tt. , o tu privengi :) .
Pirmas dalykas niekada savęs neįvardijau kaip ateistu ar apskritai kokiai nors bendruomenei priklausančiam . Jeigu būčiau ateistas manęs tikrai šiame forume nė kvapo nebūtų ( daugeliui paranormalios temos yra niekas ) . O pagal vadovėlį greičiausiai esu agnostikas .

Tikrai mėgstu " neigti " , " čiupinėti " , domėtis ir t.t. :D kas liečia konkrečiai tą knygą , dvasių kvietimą ir t.t. reikia turėti šaltus nervus , tuo atveju net jeigu ir nepavyks nieko " išsivkiesti  " , egzistuoja toks dalykas kaip savitaiga . Kada pasąmonėje gali susikurti tai kas net realiai neegzistuoja vien užsiimdamas tokiais dalykais . Rezultatai būna įvairūs ...  nuo paranojos iki išprotėjimo .

Aukštyn