Kaip tai imanoma?

Pradėjo Benamis, sausio 10, 2012, 13:32:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis



Gal kas paaiskins? Man tai nesuvokiama... :o

Ieva

Aš irgi negaliu suprast kaip taip gali but. Galbut jis apsimeta, kad valgo stiklus, arba gal labai smulkiai sukramto. Neisivaizduoju.

Teroras

Ieva pagal tave jeigu smulkiai sukramto stikla, tai jam niekas negresia? ;D

Patrikas

Nu jo tai yra imanoma,nes ta video tai parodo,jis kramto mazais gabaliukais,po truputi. ;D

Benamis

Citata iš: Patrikas  balandžio 15, 2012, 16:14:12
Nu jo tai yra imanoma,nes ta video tai parodo,jis kramto mazais gabaliukais,po truputi. ;D


Kaip suprasti? Nori pasakyti jeigu as dabar pradesiu kramtyti stikla mazais gabaliukais tai man nieko neatsitiks? ;D Zinok abejoju... :)

paragraf 78

Na ne tokiais jau mažais gabaliukais jis ir kramto. Pirmu kandimu nusikanda trečdalį stiklinės.

Hekate

Mano senelis irgi stiklą valgė  :D, o šiaip niekada nesigilinau kaip jam tai išeidavo, gailiuosi kad nepaklausiau  :-\. Ir dar priedo jo dantys laaabai stiprūs buvo, gal dėl to  :D ??? (nežinau ar jis stiklą prarydavo, bet man atrodo kad taip)

Beelzebub

O tai kokios pasekmės galėtų būti suvalgius tiek stiklo? Man atrodo aš kažkur girdėjau, kad žmogus bandė nusižudyti suvalgant stiklo, bet nemirė.

coliuke

na pasekmes priklausytu manau nuo žmogaus laimes...vienam sukes praeis per visa virškinimo trakta nieko nepazeizdamos, o kitam gali pradurti koki organa, isikapsuliuoti, sukelti infekcija ir t.t

lt133

#9
rugsėjo 28, 2013, 09:23:50 Redagavimas: rugsėjo 28, 2013, 09:26:10 by lt133
Nu tai kaip kokios pasekmės. Supjaustys žarną, skrandį ar užpakali. Va ir pasekmės.
Bet įdomu, kodėl burnos nesusivaro.

Bet šiaip skaniai atrodo :)

Aukštyn