Bandymai su švytuokle

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., liepos 01, 2012, 01:38:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

Objektyviausia matyti savo akimis tavo kambaryje ir tai kokios valandos dviejų bėgyje. Fotografuoti galima įvairiai. Tikslų šiuo laiku daugiau nei pakankamai, daug maž juos žinau, mano neatsargumas. Pasitaisysiu. Gyveni ir mokaisi.  :)

TinSoldier

#76
liepos 06, 2012, 13:48:10 Redagavimas: liepos 06, 2012, 13:50:17 by TinSoldier
Citata iš: Vytautas  liepos 06, 2012, 13:42:45
Objektyviausia matyti savo akimis tavo kambaryje ir tai kokios valandos dviejų bėgyje. Fotografuoti galima įvairiai. Tikslų šiuo laiku daugiau nei pakankamai, daug maž juos žinau, mano neatsargumas. Pasitaisysiu. Gyveni ir mokaisi.  :)


Pabandyk numatyti tai, kas nepriklauso nuo asmeninio spalvų suvokimo ar apšvietimo fotografuojant. Kad mažiau išsisukinėtum :)

Kokiame mieste aš dabar esu? Moderatoriai galės pagal IP patvirtinti. Galėsiu ir kitaip patvirtinti buvimo vietą.

P.S. Pagalvojau, kad reikia duot pasirinkimo variantų :))

Palanga, Klaipėda, Kaunas, Panevėžys, Šiauliai, Vilnius.

RoxiO

#77
liepos 06, 2012, 13:50:37 Redagavimas: liepos 06, 2012, 14:31:36 by RoxiO
Citata iš: Vytautas  liepos 06, 2012, 13:42:45
Objektyviausia matyti savo akimis tavo kambaryje ir tai kokios valandos dviejų bėgyje. Fotografuoti galima įvairiai. Tikslų šiuo laiku daugiau nei pakankamai, daug maž juos žinau, mano neatsargumas. Pasitaisysiu. Gyveni ir mokaisi.  :)


Nori pasakyti, kad aš tavęs paklausiau, tačiau jau nuo pat pradžių galvojau, jog, kad ir ką tu atsakytum, aš sakysiu, kad netiesa? :D Mane tikrai pykdo tokie dalykai. Tu susimovei, tačiau kaltini mane melagyste. Tada man būtų įdomi tavo nuomonė, jei tarkim būtum atsakęs į mano pirmą klausimą apie ateivius, kaip aš būčiau tave sumovęs?

EDIT:

[14:27:46] inkognito3333: Perduok Vytautui kad pasamonės negalima prievartauti,t.y. žaisti kvailus žaidimus su sofos spalvomis,tada jis sąmoningai pradeda gteikti neteisingus atsakymus.
[14:28:52] inkognito3333:  Taip vokiečiai 2 pas. kare turėjo Pendel institut kur švytuoklės pagalba nustatinėjo rusų povandninius laivus vandenyne,porą susprogdino o po to gaudavo absoliučiai klaidinančius atsakymus.
[14:29:21] inkognito3333:  Čia yra darbas su pasamone ir jos negalima prievartauti bei žaisti.
[14:29:46] inkognito3333: Be to galima užsidirbti vizitą priešiško Egregoro

Vytautas

Pirmiausiai tai ačiū už pamoką  :). Prieš su kažkuo kalbant pasirodo reik truputi susipažinti su pašnekovu, čia mano klaida. Na pamoka per sofą tiksliau dvi sofas smulkmena, tikrai galima užsiraut ir ant rimtesnių dalykų. Laužtis ten kur man negalima arba pažeidinėt kitų laisvos valios tikrai nesiruošiu, tokie jau mano gyvenimo principai. Geriau būti nužudytam nei imti ginklą į rankas. Per visus įsikūnijimus žemėje nenužudžiau jokio žmogaus, todėl toks gilus įsitikinimas. Paklausiai atsakiau. Blogai ar gerai galima įsitikinti tik žemiškai realiai prie arbatos tavo bute.

RoxiO

Na aš geriau imčiau ginklą į rankas. Beje, iš kur tiek žinai apie savo praeitus gyvenimus?

omcikas

Citata iš: RoxiO  liepos 06, 2012, 13:03:36
Citata iš: Vytautas  liepos 06, 2012, 13:00:34
Pabandau dėl sofos  :)
Ruda, pirkta prieš metus ir 9mėn., jokių defektų kol kas neturi.


Deja. Juoda, pirkta prieš ~2 mėn., defektų neturi. :)

Roxio, o pas tave ta sofa vienintele namie? gal yra kokia panasi lova i Vytauto nupasakota ?

RoxiO

Citata iš: omcikas  liepos 07, 2012, 14:14:13
Roxio, o pas tave ta sofa vienintele namie? gal yra kokia panasi lova i Vytauto nupasakota ?


Yra dar kita, bet ji pilka su mėlynu.

M_magician

O kaip ta švytuoklė batsakė į klausimus ????

Beelzebub


.L.U.T.H.O.R.

Tikriausiai, švytuodama???

Asasinas

Kaip belzeehubosbubos skeletas avatare? :)

.L.U.T.H.O.R.

Beelzebub nepastovus žmogus matos :D

OKULTISTE

Jei man ir mano tėtukui gerai sekasi su virgulėmis ieškoti šaltinių, tai tikriausiai ir švytuoklės tik tiesą sakytų... che che...

Gabrielius

Labai kebli tema.Tas pats yra ir su ouija boardu,labai noresi ir labai tikesi,pasamoningai pats judinsi.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ideomotor_effect

Beelzebub

Aš vakar kaip tik bandžiau vėl "dvasias kviestis" su lapu ir adata ir nė velnio. Net perpiešiau lapą, bet vistiek nesigavo. Kad ir kokioj pozoj laikau ranką, ji vistiek judina adatą. Nors seniau porą kartų ir gavosi gana aiškūs atsakymai, dabar vėl visiškai nesigauna.

Aukštyn