Bandymai su švytuokle

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., liepos 01, 2012, 01:38:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

Vytautai, pafantazuokim,  jei ir šis kartas bus netoks, kaip pažadėjo...kaip tada?

Linas Esu

#241
liepos 11, 2017, 20:18:12 Redagavimas: liepos 11, 2017, 21:41:57 by Linas Esu
@Vytautas ko siekiate aprašydamas visus savo spėliojimus įvairiose forumuose ? :D ( jau dabar žinant kartu nepasiteisinusius bei tuo pačiu gręsiančius ateity )

elteide

nu tai sąžiningas žmogus, jei surašė ir nepasisekusius variantus ...

Linas Esu

Citata iš: elteide  liepos 11, 2017, 21:38:07nu tai sąžiningas žmogus, jei surašė ir nepasisekusius variantus ...
Norėčiau sulaukti , atoriaus atsakymo :D

kiskis

#244
liepos 12, 2017, 12:09:48 Redagavimas: liepos 12, 2017, 12:27:06 by kiskis
Citata iš: Linas Esu  liepos 11, 2017, 21:43:09Norėčiau sulaukti , atoriaus atsakymo :D
O kas trukdo :D ? O gal autoriui bus idomu issirinkti is pasiulytu variantu (kaip siuolaikinem mokiniam) ??? ? , nes jis pvz nieko nesiekia ir jam keblu atsakyt i tavo klausima...
siulau trint mano offtopika, nes pats tingiu :D

elteide

į provokuojančius  kl. neatsako arba šienauja ...

kiskis

Citata iš: elteide  liepos 12, 2017, 20:27:08į provokuojančius  kl. neatsako arba šienauja ...
Taigi Linai teks tau rinktis is variantu, arba laukt kol nusienaus, o gal ir neatsakys...

Vytautas

Kadangi atostogauju tai neturiu laiko prie kompo. Be šienavimo prisidėjo koridoriaus remontas, grybavimas, uogavimas. Šios dienos grybavimo rezultatai . Kažkaip neleido įkelti tiesiai.

Na bandau atsakyti į klausiamus.   :)
Citata iš: elteide  liepos 10, 2017, 23:13:27Vytautai, pafantazuokim,  jei ir šis kartas bus netoks, kaip pažadėjo...kaip tada?
Tiesiog nieko nebus kaip ir praeitą kartą. Politikai taip pat daug ką žada ir dar pinigus gauna, bet su rezultatais problemos. :) Šiuo atveju manęs paprašė paskelbti aš ir paskelbiau. Paskirtis to labai paprasta. Jei kartais tai ką sakau įvyks tai teleportuotiems tai bus vienintelis kažkoks paaiškinimas kas nutiko. Anam pasaulyje anomalija veiks šiame ne. :) Na bent jau taip sako. Maža to dar sekmadieni nuo 14 val kažkaip turėčiau tai skelbti delfyje gal su nuoroda į anomaliją. Tiesiog jei kas kad būtų lengva surasti tam kam tai gali būti aktualu. Dėl rezultato suprantama neturiu garantijų. Nuo manęs čia niekas nepriklauso. :)

Citata iš: Linas Esu  liepos 11, 2017, 20:18:12ko siekiate aprašydamas visus savo spėliojimus įvairiose forumuose ?
Praktiškai nieko. Man tai neaktualu ir užsiimu savais ūkio darbais. Bet paprašė - paskelbiau. :) 

Linas Esu

#248
liepos 12, 2017, 23:01:17 Redagavimas: liepos 12, 2017, 23:06:53 by Linas Esu
Citata iš: Vytautas  liepos 12, 2017, 22:58:06Praktiškai nieko. Man tai neaktualu ir užsiimu savais ūkio darbais. Bet paprašė - paskelbiau. :) 
Viskas ok , super kad laiko randant , bet klausiau ne to .

Dalindavotės savo pranešimais ne tik šiame forume , bet teko skaityti technogijos.lt , apiemista.lt , NSO.lt neabejoju yra daugiau forumų , kuriose lankydavotės . Koks tikslas skleisti žinias apie savo spėjimus ? ar buvo / yra koks nors siekis ?

P.S per kiek laiko tiek grybų pririnkot ?

kiskis

Citata iš: Vytautas  liepos 12, 2017, 22:58:06Politikai taip pat daug ką žada ir dar pinigus gauna, bet su rezultatais problemos. :)
:D tu Vytautai nepyk , nors tu zadi ir nemokamai , bet su rezultatais ir pas tave problemos :D

elteide

CitataAnam pasaulyje anomalija veiks šiame ne. :)
kodėl?

Vytautas

Citata iš: Linas Esu  liepos 12, 2017, 23:01:17P.S per kiek laiko tiek grybų pririnkot ?
Per 3 valandas. Bet grybautojų daugiau nei grybų. :) Normaliai kaimynai grįžta tušti. :)

Dėl dalyvavimo kituose forumuose panašia tema. :) Sakyčiau vaikiškumas daugiau nieko. :) Dabar taip nedaryčiau. :) Tiesiog atrodo žinai kažką super ir vaikiškai daliniesi. :) Protas vaikšto iš paskos. :) Iš kitos pusės jei iš tikro kažkas įvyktų tai  tikrai turės kažkokią prasmę. :) Tai tokia dviprasmiška padėtis.

Citata iš: kiskis  liepos 12, 2017, 23:02:49nors tu zadi ir nemokamai , bet su rezultatais ir pas tave problemos
Kritiškose situacijose individualiai viskas tvarkoje su tikslumu. O va su "globaliais rezultatais" esi visiškai teisus kad problemos. Yra kaip yra. :)

Citata iš: elteide  liepos 12, 2017, 23:06:30kodėl?
Na "techniškai" aname pasaulyje viskas lieka kaip buvę. Tai ir seimas sėkmingai posėdžiaus, ir prezidentė vadovaus, ir delfis bei kiti tinklalapiai veiks, ir bendrai viskas tarsi nepasikeis. O čia viskas turėtų būti "perkurta" iš esmės. Nelikti nieko kas sukurta žmonių. Net ir seni kūnai panaikinti ir "viskas" perkelta į naujus idealius. Atitinkamai ir "technologijos" kūrėjų ir kitokios. Na bet tai kol kas tik svajonės. :)


Besidomintis

Citata iš: Vytautas  liepos 13, 2017, 00:12:43Tai ir seimas sėkmingai posėdžiaus, ir prezidentė vadovaus, ir delfis bei kiti tinklalapiai veiks, ir bendrai viskas tarsi nepasikeis.
Tai,vadinasi seimo nariams jokių šansų pretenduoti į gerus žmones. :)

Vytautas

#253
liepos 16, 2017, 14:56:17 Redagavimas: liepos 16, 2017, 15:10:48 by Vytautas
Šiaip tai priartėjo valanda ir minutė kada turi kisti šis pasaulis. :) Kažkas bus arba ne. :) Laikas 15 val 5 min. :) Arba bus kaip visuomet nieko. :) Rezultatas kaip ir reikėjo tikėtis 0. Nesiseka su globaliais reikalais. :)

Mekabciel

Jei angliškai skaitai:
This reality program is about to end/evolve. Some people link this with 2012 - a metaphor for the return to consciousness. You can't put an exact date on it, if time is an illusion.

Laikas yra iliuzinis dėl to negali numatyt tikslios datos.
Negali numatyt tokių dalykų, nes tam, kad juos "numatyt" tam momentui ir pats turi pasikeisti...
Numatyt tai žinot, kada ir kaip pasikeisi. Sakykime kai planuoji darbus žinai ką ir kada padarysi, dėl to gali numatyt, kad tą dieną kažkas įvyks, o jei  lauki, tai kodėl turėtų kažkas pasikeisti? 

Jei nepasikeiti tai ir matai, neva nieko neįvyko...


Aukštyn