Mokslininkai teigia, kad namų darbai neduoda beveik jokios naudos

Pradėjo RoxiO, balandžio 08, 2012, 11:37:32

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Tikrindavo :) tai gi mokykloj buvau kiauras dvejetuininkas, nes man buvo neįdomūs tie dalykai kurie buvo dėstomi mokykloje, domėjausi tuo kas man patinka. Va pamenu devintoje klasėje mano metinis vidurkis buvo 4.6 balo.
Užtat universitete gerai mokausi, nes įdomu

mastyrukas

#16
balandžio 08, 2012, 21:18:34 Redagavimas: balandžio 08, 2012, 21:29:06 by mastyrukas
Aa, aisku, galvojau kitose mokyklose visai kitokia sistema. Nors pvz kiek girdejau is dukterecios tai uz neparuostus namu darbus dutkiu neberaso, zodziu kazkaip savanoriskai galima del pazymio..(arba knisa prota kaip visada jaunesnis vyresniems, ypac kai prasidedavo tie 'langai', laisvos pamokos  :) )  Na o su pazymiais man buvo tas pats, namu darbus gal  kas ketvirta diena diena paruosdavau ar kiek per pertraukas spedavau, tai tik kontroliniais ar testais isitaisydavau  :D

Asasinas

Mane pavyzdžiui iš matematikos tai net netikrindavo namų darbų, nes mokytoja žinojo kad esu visiškas plūgas ant šito dalyko. Nekviesdavo net prie lentos. Nežinau kada paskutinį kartą teko eit ir ką nors spręst prie lentos - gal kokioj 8-9 klasėj. Su kitais dalykais irgi ne kaži kas. Nu bet šiaip tai pabaigiau mokyklą su gan neblogais pažymiais.     

miegantyslokiai

viskas :D namu darbu nebedarau :D na gal tik matematika :D

Beelzebub

Aš tai bandau geriau mokytis bent kelis svarbesnius dalykus tiesiog tam, kad egzaminams pasiruošt ir vėliau įstot kur noriu, o ne bet kur, kur papuolė.
Iš Jūsų visų post'ų dabar toks jausmas, kad bent kažkiek daryt namų darbus, mokytis = ne lygis, neįdomu, nieko neišmoksi.

Aš manau, kad svarbiausia yra atsirinkti iš pamokų tai ko tau reikia ir tai ko nereikia. Aišku, jei žmogus planuoja būt kokiu menininku, aktorium ar pan. tai tada gal ir nesvarbu.

mastyrukas

#20
balandžio 08, 2012, 23:10:50 Redagavimas: balandžio 08, 2012, 23:13:30 by mastyrukas
Citata iš: Beelzebub  balandžio 08, 2012, 23:03:16

Iš Jūsų visų post'ų dabar toks jausmas, kad bent kažkiek daryt namų darbus, mokytis = ne lygis, neįdomu, nieko neišmoksi.


Tai ne taip supratai. Cia esme buvo kad reik mokytis ne ka nori, bet mokytis is kitu klaidu  :D cia as apie savo

RoxiO

Na aš planuoju studijuoti IT, tad man reikalinga tik matematika, informatika, anglų, lietuvių kalbos. Daugiau nieko nesimokau. Bet reikia pradėti, nes nenoriu nuvilti savęs ir savo tėvų, ką jau padariau po šio trimestro :/

Beelzebub

Aš irgi planuoju stoti į IT, nors šiaip labai labai norėjau į mediciną, bet supratau, kad tai tikriausiai ne man.

Nieksas

Na čia jau kaip kam pavyzdžiui jeigu žmogus nori kažką mokytis tai namų darbai jam padės o jeigu ne tai ir jie nepadės...

TinSoldier

Citata iš: Nieksas  balandžio 10, 2012, 14:39:11
Na čia jau kaip kam pavyzdžiui jeigu žmogus nori kažką mokytis tai namų darbai jam padės o jeigu ne tai ir jie nepadės...


Bet jei žmogus nori kažką mokytis, jam priverstinių namų darbų ir nereikia :) T.y., jei nori mokytis, jis savarankiškai mokysis ir be namų darbų..

Beelzebub

Tai gal tada mest išvis mokyklą ir eit pačiam mokytis. Kam čia laiką švaistyt?

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  balandžio 11, 2012, 18:48:07
Tai gal tada mest išvis mokyklą ir eit pačiam mokytis. Kam čia laiką švaistyt?


Na prie kraštutinumų nereikia eiti, bet šiek tiek tiesos pasakei. Mano nuomonė tokia: visi gimėme su skirtingais įgūdžiais, gabumais, todėl turėtume eiti ne į tą pačią mokyklą, o į skirtingas, kurios padeda iškilti tavo gabumams.

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 11, 2012, 19:12:13
todėl turėtume eiti ne į tą pačią mokyklą, o į skirtingas, kurios padeda iškilti tavo gabumams.


Deja tokių nėra. Visos mokyklos yra vienodos, niekam ten tavo gabumai nerūpi, yra tik suteikiamos bendros žinios, savo gabumais reik pačiam rūpintis.
(Nebent turi omenyje mokyklas būtent muzikantams ir dailininkams, bet ir tokių tik keletas, nėra lengva ten patekti visiems norintiems.)

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  balandžio 11, 2012, 21:20:52
Deja tokių nėra. Visos mokyklos yra vienodos, niekam ten tavo gabumai nerūpi, yra tik suteikiamos bendros žinios, savo gabumais reik pačiam rūpintis.
(Nebent turi omenyje mokyklas būtent muzikantams ir dailininkams, bet ir tokių tik keletas, nėra lengva ten patekti visiems norintiems.)


Būtent, kad nėra, todėl ir sakau, kad turėtų būti. O apie gabumą, tai net iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad mokykloj kai kurie mokytojai mane turbūt laiko visiškai atsilupusiu (pvz chemijos), bet yra tokių pamokų, kad kai dvyliktokai eina ruoštis egzaminams aš einu kartu su jais ir pamokose sėdžiu kaip lygus su lygiais, kartais net geriau (aš devintokas), čia apie Informatiką šnekėjau jei ką.

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 11, 2012, 21:29:50
Būtent, kad nėra, todėl ir sakau, kad turėtų būti. O apie gabumą, tai net iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad mokykloj kai kurie mokytojai mane turbūt laiko visiškai atsilupusiu (pvz chemijos), bet yra tokių pamokų, kad kai dvyliktokai eina ruoštis egzaminams aš einu kartu su jais ir pamokose sėdžiu kaip lygus su lygiais, kartais net geriau (aš devintokas), čia apie Informatiką šnekėjau jei ką.


Na tai tau dar visai nieko. Pas mus tokių dalykų nebūna.

P.S. Šiaip gailiuosi, kad aš nesusidomėjau informatika ankščiau (+ pas mus beveik nemoko informatikos, o mano senoj mokykloj tai net nebuvo tokios pamokos), kažkaip niekada negalvojau, kad norėsiu ten stot, o dabar, staiga 11 klasėj supratau, kad ten noriu, bet kadangi niekada prieš tai pvz programavimo nesimokiau, tai dabar galvoju ar ne per vėlai aš čia sugalvojau. Iš dalies pavydžiu, kad devintoje klasėje jau žinai ką nori daryti. :) Nes aš tai devintoje klasėje turbūt išvis nieko nedariau ir įsivaizdavau, kad į kokią dailę stosiu...

Aukštyn