Su Gimtadieniu

Pradėjo Tomas, kovo 01, 2012, 09:39:05

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Tomas

kovo 01, 2012, 09:39:05 Redagavimas: kovo 01, 2012, 09:47:24 by insomnia
Anomalija anomalija lik sveika
Anomalija anomalija buk straipsnių pilna
Anomalija anomalija buk šviesi
Anomalija anomalija buk gyva
Anomalija anomalija tik nepasiduok
IR štatai svekinimas nuo manes Anomalija su gymtadienių būk be bankroto neskursk būk tokia kokia dabar matau daug straipsnių ir gerų dar ilgų egzistavimo metelių.

Linas

Prisidedu ir aš :) Anomalijai linkiu dar LABAI daug metų plėtoti šią svetainę, rašyti tokius įdomius straipsnius kaip ir dabar  ;)

Benamis

Sveikinau ir puslapio komentaruose, ir shoutboxe tai pasveikinsi dar karta ir sioje temoje :) Linkiu viso ko geriausio! :-*

Asasinas

Nu tai ir aš ką nors parašyiu. Tai sveikinu! Gerų Jums metų, įdomių naujienų, straipsnių ir stabilių serverių, kad puslapis nelūžinėtų. :D

DragonSeeker

Sveikinu Anomalija.lt kolektyvą. Linkiu tobulėti, neprarasti profesionalumo, linkiu, kad netrūktų naujienų ir straipsnių, kad forumas gyvuotų, kad puslapis sulauktų vis daugiau lankytojų ir plėstusi :)

OKULTISTE

Štai: harmonizavusi savo aurą, pasitelkus telekinetines galias ir pasinaudojusi sukoncentruotu energijos rutuliu, siunčiu šį sveikinimą (žvakutės avansu, nes lervai mane informuoja, jog šis forumas turėtų dar ilgai gyvuoti)...
[glow=green,2,300]SU GIMTADIENIU![/glow]

Teroras

As irgi prisidedu prie sveikinimu ir palinkesiu jums kurybisku bei sekmingu 2012 metu!

Anomalija

Ačiū, ačiū, ačiū visiems :-*

2012

Sveikinu  :)

Benamis

Ou, sveikas sugrizes 2012 ;)

P.S. Anomalija, kur zadetas konkursas? ;D Jau ir savaite ipusejo, zadejote, kad bus paskelbtas savaites pradzioje? Kas cia per anomaliski dalykai vyksta? ;D

Aukštyn