da vinci

Pradėjo Tomas, gruodžio 20, 2011, 21:04:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Tomas

sove i galva man apie ta zmogeli pakalbeti na einu prie tos mano sautos temos gal ir nuskambetu kvailai bet davicis zniojo viska apie dieva ir apie marija kad jie vyras ir zmona o admonas ir ieva ju vaikai leonardas davicis tape daug paveikslu susijusiu su marija nes krc kaip taip gali buti kad dieva aciunte sventoji dvasia na ce nesamone o kas padare marija zmogus o kas ta zmogu kitas zmogus tas pats kaip klaustum begalini klausima kas atsirado pirmiau vista ar kiausinis nors ir darau nusizengima anoniminui dievui bet tai vistiek toks klausimas kyla kad dievo nera tai yra krykscionybes prasimanimai ir apie ta drobule man kyla itarimas kad ar ten pats da vinci nebus prikises nagus gal jis pats nusikirpo plaukus ir nusipaise savo dazuose visa kuna pries mirdamas ir ilindo i ta drobule kazkaip keista jug sake kad dieva rado karste o ne drobuleja na tiek kaip sakoma maziau tauksti tokius dalykus

paragraf 78

#1
gruodžio 20, 2011, 21:07:23 Redagavimas: gruodžio 20, 2011, 21:10:19 by insomnia
Neįmanoma skaityti teksto. Būk geras, dėk skyrybos ženklus. Nes neina suprasti ką parašei. Tokiu būdu rodai nepagarbą kitiems diskusijos dalyviams. Kitus tokius pranešimus trinsiu, be atskiro perspėjimo. Tvarka bus.

Citatajug sake kad dieva rado karste o ne drobuleja na tiek kaip sakoma maziau tauksti tokius dalykus


Jėzus buvo suvyniotas į drobulę, o ne palaidotas karste. Tais laikais žmonės karstų nenaudojo.

Tomas

gerai insomnia neberasau tokiu dalyku nes man paskaudo akis ir nebeparasiau graziai

2012

Citata iš: insomnia  gruodžio 20, 2011, 21:07:23
Neįmanoma skaityti teksto. Būk geras, dėk skyrybos ženklus. Nes neina suprasti ką parašei. Tokiu būdu rodai nepagarbą kitiems diskusijos dalyviams. Kitus tokius pranešimus trinsiu, be atskiro perspėjimo. Tvarka bus.

Citatajug sake kad dieva rado karste o ne drobuleja na tiek kaip sakoma maziau tauksti tokius dalykus


Jėzus buvo suvyniotas į drobulę, o ne palaidotas karste. Tais laikais žmonės karstų nenaudojo.


Dar betruksta kad pradetum tapsnot  ;D

Aukštyn