Mane tai uzknisa...

Pradėjo Duobkasys, rugpjūčio 27, 2012, 00:24:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Duobkasys

Praita savaite pamaciau antra karta gyvenime NSO,pirma kart kai maciau,tai buvo tiesiog mano atsitiktinis pamatymas skraidancio objekto kuris milzinisku greiciu kabojes virs misko nuskriejo y kosmosa,,na tenka pripazinti tai buvo yspudingas reginys,,,bet va praita savaite pasijutau kaip laboratorijos ziurke.Buvo apie 3 valanda nakties,as yšsinešiau y lauka gantely, kėde sportavau,oras ramus,nakties gaiva..kilnoju ganteli ir pajutau ta paty jausma kaip ir pirmakart kai maciau NSO,atsisuku y ta puse.Ten debesis,ziuriu kad jis kaskaip sviesa skleidzia,as nenustojau ziureti y jy kokias penkes sekundes,ir staiga iš už debesies milžinisku greiciu nuskriejo disko formos švieciantis objektas,debesys buvo neaukstai,supratau kad buvau stebimas,,ir man tai nei kiek nepatinka.juk negalėciau nuo ju niekaip apsiginti,,jaučiu kad esu visiškai bejėgis šitoje situacijoje.

batum

Nzn ar meluoji ar ne, bet jaigu ir stebi tipo kaip bandomaja ziurke gali dziaugtis jog kazkam idomus esi.. :D as va noreciau pamatyt nso, bet per savo gyvenimeli nesu nieko tokio pamates.

paragraf 78

Citata iš: Duobkasys  rugpjūčio 27, 2012, 00:24:04
Praita savaite pamaciau antra karta gyvenime NSO,pirma kart kai maciau,tai buvo tiesiog mano atsitiktinis pamatymas skraidancio objekto kuris milzinisku greiciu kabojes virs misko nuskriejo y kosmosa,,na tenka pripazinti tai buvo yspudingas reginys,,,bet va praita savaite pasijutau kaip laboratorijos ziurke.Buvo apie 3 valanda nakties,as yšsinešiau y lauka gantely, kėde sportavau,oras ramus,nakties gaiva..kilnoju ganteli ir pajutau ta paty jausma kaip ir pirmakart kai maciau NSO,atsisuku y ta puse.Ten debesis,ziuriu kad jis kaskaip sviesa skleidzia,as nenustojau ziureti y jy kokias penkes sekundes,ir staiga iš už debesies milžinisku greiciu nuskriejo disko formos švieciantis objektas,debesys buvo neaukstai,supratau kad buvau stebimas,,ir man tai nei kiek nepatinka.juk negalėciau nuo ju niekaip apsiginti,,jaučiu kad esu visiškai bejėgis šitoje situacijoje.


Prašau įsijungti lietuvišką raidyną ir nerašyti one.lt stiliuje, nes sunkiai įmanoma suprasti ką parašei. Esame lietuviškas forumas ir laikomės lietuvių kalbos gramatikos taisyklių. dėkui

Glow

"milzinisku greiciu kabojes virs misko" įdomiai šitoje vietoje :)

Beelzebub

#4
rugpjūčio 27, 2012, 11:11:27 Redagavimas: rugpjūčio 27, 2012, 11:13:02 by Beelzebub
O kokioj vietoj maždaug gyveni? Jei kurnors už miesto, kur mažai žmonių, gal gal ir šiek tiek patikėčiau tavo istorija. :D Nors šiaip manau koks 1 iš 100 pasakojimų apie NSO yra tikras, ir tai tik gal. Ypač po inkognito istorijos kažkaip dar labiau nukrito noras tikėti tais ateivių apsilankymais.

Citata iš: Glow  rugpjūčio 27, 2012, 11:11:15
"milzinisku greiciu kabojes virs misko" įdomiai šitoje vietoje :)


Lol. Aš tai milžinišku greičiu dabar sėdžiu ant kėdės.

Asasinas

Atsakant i temos pavadinima, tai mane irgi uzknisa, labai daug kas uzknisa :D

Teroras

Suprasciau jeigu pastebetum kazka keisto 10-20 kartu, o cia man labiau primena paranoja...

OKULTISTE

Tikiu, kad matei (tau) nso... Protingesnis gal būtų atpažinęs...

Dratas

O kur temos autorius dingo, kodėl daugiau jokių komentarų ar įvykio detalių nepateikia ???

PusiauŽmogus


Singularity

"milzinisku greiciu kabojes virs misko" del sito tai net asara isspaudziau:) che :)

Asasinas

Citatamilzinisku greiciu kabojes virs misko nuskriejo y kosmosa



LiepaBlack

Baikit juoktis.. Na žmogus kablelių nepadėjo...:D

Duobkasys

Na man ydomu kad cia zmones susirinko gramatiniu klaidu pakomentuoti,o ne susitelkti y pacia istorija:)

paragraf 78

Dar kartą sakau, naudok lietuvišką gramatiką, nes neina suprasti teksto. Esam lietuviškas forumas ir netoleruojame one.lt stiliaus. Kitą kartą gausi įspėjimą. Tvarka bus.

Aukštyn