NSO virš namelio

Pradėjo Sabikas, liepos 13, 2012, 15:25:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sabikas

Šiandien peržiūrėdamas namelio, šalia angaro nuotraukas, pastebėjau įdomų dalyką.

Kol draugas atlikinėjo gamtos reikalus ir aplink mus buvo kažkokios augalų plantacijos, iškėlęs rankas, padariau keletą namelio, šalia angaro nuotraukų.




Atstumas buvo gan didelis, tad priartinus kokybė nekokia. Mano dėmesį patraukė kažkoks nedidelis objektas virš to namelio. Įdomu tai, kad abi nuotraukos darytos daugiausiai 3 sek. intervalu viena po kitos. Pirmojoje, priartintoje - objekto nesimato. Sekančioje.. Kaip matote.

Mano nuomone, iš akies žiūrint, tas taškelis turėtų matytis ir pirmojoje, priartintoje nuotraukoje, bet, kaip matote, jo ten nėra...

P.S. Jei kas nors norės, galėsiu įkelti ir didesnės rezoliucijos nuotraukas

inkognito

Na štai vadinasi ne man vienam NSO "vaidenasi" elektronikos pagalba. Galgi bendrom jėgom pavyks nors kiek praryškintį šį dalyką? Kitą savaitę vešiu kolektorių jei tik jis spės atkeliauti į Lietuvą tai bandysiu prie progos pakalbėti su tuo direktorium žirgyno, jis tai visus ten pažįsta.

Sabikas

Aš už. Prisidėsim, kiek galėsim.

snofru

Citata iš: inkognito  liepos 13, 2012, 15:57:56
Na štai vadinasi ne man vienam NSO "vaidenasi" elektronikos pagalba. Galgi bendrom jėgom pavyks nors kiek praryškintį šį dalyką?


siek tiek paryskintas. nelabai ten kas ir matosi. mano galva tas objektas nebutinai kabo virs stogo, tai gali but koks praskrendantis vabzdys ar paukstis pakiles is lauko

Glow

Noreciau prisideti prie tyrimo, bet gaila kitame lietuvos gale gyvenu. Palaikau jusu iniciatyva issiaiskinti sia situacija. Seip butu gerai nakti ten pasirodyt, su naktinio filmavimo kamera (ar kazkuo panasiu), nors ko gero ir dienos metu galima si bei ta uzfiksuoti. Ir gal reiketu pabandyti, daugiau patyrineti teritorija, tarkim islipus is automobilio ir apeit itartinas vietas.

Sabikas

Snofru, jei turi laiko, pabandyk su didesnės rezoliucijos nuotrauka. http://img440.imageshack.us/img440/8481/dsc0044et.jpg

Glow - na, Kėdainiai - Lietuvos centras, tad sakyti, jog gyveni kitam Lietuvos gale - nelogiška. Be abejo, jei atsirastų norinčių bei turinčių galimybę prisidėti - netylėkit.  :)

Glow

Citata iš: Sabikas  liepos 13, 2012, 17:00:30
Snofru, jei turi laiko, pabandyk su didesnės rezoliucijos nuotrauka. http://img440.imageshack.us/img440/8481/dsc0044et.jpg

Glow - na, Kėdainiai - Lietuvos centras, tad sakyti, jog gyveni kitam Lietuvos gale - nelogiška. Be abejo, jei atsirastų norinčių bei turinčių galimybę prisidėti - netylėkit.  :)


Na pajuris, kaip ir lietuvos pakrastys, ir Kedainiai gana toli:) Kitame lietuvos gale, sakydamas, norejau tik hiperbolizuoti, kad paryskinti atstuma.

Butu gerai, kad atsirastu zmoniu su rimta iranga, kad pritraukus eitu iziureti, kas ten per objektai. Is to pacio pajurio, kazkas buvo minejes, kad su kazkuo panasiu buvo susidure Palangoje, jei neklystu? Bet ko gero, cia nieko idomaus nevyksta.

snofru


Benamis

Citata iš: snofru  liepos 13, 2012, 16:43:57
mano galva tas objektas nebutinai kabo virs stogo, tai gali but koks praskrendantis vabzdys ar paukstis pakiles is lauko


Man tai atrodo lyg tas objektas butu uz to namelio, o ne arti objektyvo... :-\

paragraf 78

Citata iš: Benamis  liepos 13, 2012, 18:33:33
Citata iš: snofru  liepos 13, 2012, 16:43:57
mano galva tas objektas nebutinai kabo virs stogo, tai gali but koks praskrendantis vabzdys ar paukstis pakiles is lauko


Man tai atrodo lyg tas objektas butu uz to namelio, o ne arti objektyvo... :-\


Jei jis arčiau namelio, tai tikrai nedidelis. Peršasi išvada: paukštis, kaip minėta anksčiau. Jei toliau tada didelis ir tikrai neaišku kas.

.L.U.T.H.O.R.

Kitą kartą pasistenkit ne su muiline fotkint :D Šiaip mano nuomone tai į paukštį nelabai panašu. Bet kaip žinia, akis gana lengvai suklaidinama juslė.

paragraf 78

Ten gali būti bet kas, pvz. bitutė netoli objektyvo praskrido. Kodėl iškart ufonautai?

Sabikas

Niekas nesako, kad ufonautai, paprasčiausiai pasidalinta nuotraukomis... :)
Kokybė prasta dėl to, nes priartinta gan stipriai buvo.

O ieškant žmoniško paaiškinimo, kas ten buvo... Vabzdžio variantą atmesčiau, kaip jau buvo minėjo Benamis, jis būtų arčiau objektyvo ir uždengtų dalį tolimesnio vaizdo.

Kas dėl paukščio... Fotografavau namą, ne NSO, tad gali būti, kad paprasčiausiai neatkreipiau dėmesio :)

Singularity

Gan ydomu pasiziuret, gaila kad foto tokios neryskios, paukstelis ten koks ar vabzdys, intriga visgi yra:)

Delan

Ten tikrai nieko anomališko nėra, kaip jau sakėt paukštis, vabzdys, ar dar kažkas žemiško.

Aukštyn