D. Britanija: per pastaruosius 50 metų NSO forma keitėsi

Pradėjo Linas Esu, liepos 04, 2017, 17:21:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Ketvirtadienį Didžiosios Britanijos gynybos ministerija ir Nacionaliniai archyvai paviešino dokumentus apie pastebėtus neatpažintus skraidančius objektus ir nežemiškas būtybes. Tai jau penktasis panašių įrašų rinkinys, paskelbtas kaip dalis projekto, kuriuo siekiama šias bylas parodyti plačiajai visuomenei, skelbia CNN.

Tačiau ketvirtadienį paviešintas dokumentas yra didžiausias iš visų anksčiau skelbtų, jį sudaro daugiau nei 6 tūkst. puslapių medžiagos, surinktos 1994 - 2000 metais. Dokumentuose aprašyti įvairių žmonių liudijimai apie pastebėtus NSO. Pavyzdžiui, 1997 m. vyriškis Birmingeme, Anglijoje grįžęs į namus iš darbo 4 val. ryto savo sode pastebėjo didelį žydrą trikampio formos skraidantį objektą. Objektas neskleidė jokių garsų, bet privertė loti šunis visame rajone, pranešama byloje. Po trijų minučių objektas staiga šovė į dangų ir dingo, medžių viršūnėse palikdmas baltą medžiagą, kurią vyriškis esą surinko į stiklainį. Tačiau dokumentuose nenurodoma, kas atsitiko su tuo stiklainiu ir jo turiniu.

Kitame dokumente, datuotame 1997 m. sausio mėn., rašoma apie vyrą, kuris vieną naktį vairavo automobilį Pietų Velse, ir pamatė iš dangaus besileidžiantį „šviesos stulpą", kuris iš pradžių vyriškiui pasirodė kaip link jo artėjanti didžiulė žvaigždė. Vyriškio mobilusis telefonas ir automobilio radijas nustojo veikti, teigiama dokumente, tada jis išlipo iš automobilio ir perėjo per šviesą, o grįžęs į automobilį pasijuto blogai, vėliau susirgo odos liga, dėl kurios turėjo kreiptis į medikus. Jo automobilis apsinešė purvu ir dulkėmis, teigiama byloje.

Paviešinti ir liudijimai, kuriuos pateikė žmonių grupės. Pavyzdžiui, 1997 m. rugpjūtį penki žvejybinio laivo įgulos nariai Šiaurės jūroje pastebėjo danguje pakibusį apskritą, plokščią, spindintį objektą. Objektas buvo matomas ir plika akimi, ir per žiūronus. Objektą užfiksavo ir jų radaras, pranešama byloje, kurios prierašas byloja „liudininkai skeptiškai vertina NSO". Policijos pareigūnai Bostone, Anglijoje, ir Skegnese - abu miestai yra rytinėje Anglijos pakrantėje - nufilmavo NSO tuo pačiu metu, kai Karališkųjų oro pajėgų radaras užfiksavo „nenustatytą signalą".

1996 m. spalio mėn. pareigūnai pastebėjo „danguje keistas besisukančias raudonas, mėlynas, žalias ir baltas šviesas", rašoma dokumente. Jame taip pat nurodyta, kad šias šviesas matė ir laivo, buvusio įlankoje netoli Bostono, įgula. O Karališkųjų oro pajėgų gynybos radarai užfiksavo signalą virš Bostono. Kai apie šį incidentą paskelbė žiniasklaida, Karališkosios oro pajėgos ištyrė mįslingąsias šviesas ir pranešė, kad tai buvo žvaigždės ir ryškios planetos, o radaras pagavo „nuolatinį aidą", kurį skleidžia netoliese stovinčios bažnyčios bokštas.

Paskelbtuose dokumentuose nurodoma, kad per paskutinius penkiasdešimt metų NSO forma pasikeitė, praneša šalies nacionaliniai archyvai. Naujausiose bylose dauguma objektų apibūdinami kaip dideli, juodi, trikampio formos, o praėjusio amžiaus penktajame ir šeštajame dešimtmetyje NSO paprastai būdavo disko ar lėkštės formos. „Šeštajame dešimtmetyje didžiausia technologine naujove buvo laikomas apvalios formos kosminis laivas, kuris kyla vertikaliai, ir būtent šiuo laikotarpiu žmonės danguje ėmė pastebėti skraidančias lėkštes", - pastebi Davidas Clarke'as, knygos, pavadintos „NSO bylos", autorius ir Šefildo Halamo universiteto žurnalistikos dėstytojas.

http://www.technologijos.lt/n/pasaulio_paslaptys/S-11482/straipsnis/D-Britanija:-per-pastaruosius-50-metu-NSO-forma-keitesi

Linas Esu

#1
liepos 18, 2017, 17:36:19 Redagavimas: liepos 18, 2017, 17:55:45 by Linas Esu
Temos Klausimai :

1. Kurios konkrečios NSO istorijos per pastaruosius - 50-60 metų , jums asmeniškai atrodo tikros - vertos daugiau dėmesio ir kodėl taip manote ?

2. Kokios NSO istorijos yra išpūstas muilo burbulas ? kurias žinomas NSO istorijas laikote melagingomis ?

Dvidešimt Trys

Taigi visi bendradarbiauja ir bando palaikyti balansą, nes jau visaip visi bandė ir nieko nesigauna, tai turi visi palaikyti kontaktą (švieselę), kad matytų vieni kitus bent trupučiuką ir to užtenka.

Benamis

Citata iš: Dvidešimt Trys  liepos 21, 2017, 12:27:01Taigi visi bendradarbiauja ir bando palaikyti balansą, nes jau visaip visi bandė ir nieko nesigauna, tai turi visi palaikyti kontaktą (švieselę), kad matytų vieni kitus bent trupučiuką ir to užtenka.
Baik floodinti, nes kitaip balansas gausis, kad net i foruma nepateksi.

Aukštyn